Cildinizi Forma ile Forma Sokun

Kim Kardashian’ın da aralarında bulunduğu pek çok ünlünün gençlik sırrını açıklıyoruz: Yeni nesil bir anti-aging teknoloji olan Inmode Forma…

Radyo frekansı enerjisi ile etki eden Forma teknolojisi cildin derin tabakalarındaki yeni kolajen üretimini artırarak, ince çizgilerden kırışıklıklara, ciltteki elastikiyet kaybından cilt tonunu düzenlemeye kadar tüm yaşlanma belirtileriyle savaşıyor. Kimi cilt sıkılığını artırmada kimi de çizgilerin görünümünü hafifletmede uzmanlaşan sistemlerin aksine, Forma teknolojisinin en önemli özelliği bu problemlere aynı anda ve aynı güçle müdahale etmesi.

Ünlülerin Tercihi

Forma, yüzünüzden yılları silerken aynı zamanda konforlu bir tedavi olanağı da sağlıyor. Uygulama sırasında cilt ısısını ölçen bir sistem sayesinde, cilde verilen enerji ayarlanarak optimum sonuçlar alınıyor hem de ciltte yanma hissi olmadan. Bu güvenli ve etkili uygulama, pigmentasyon riskini de ortadan kaldırıyor.  

Bevery Hills’teki kliniğinde pek çok ünlü ismi ağırlayan Dr. Simon Ourian’ın da cilt gençleştirme tedavilerinde tercih ettiği teknolojilerin başında Inmode Forma geliyor. Sistemi uyguladığı ünlüler arasında Kim Kardashian da var.

Vücudunuza Forma Dokunuşu

Forma’nın gençleştirici etkisi sadece yüzünüzle sınırlı değil!  Bu, vücuttaki yaşlanma belirtilerinde, elastikiyet kaybından muzdarip olan her bölgede başarıyla uygulanabilen bir teknoloji. Kim Kardashian’ın en az kendisi kadar ünlü kardeşleri, Kendall Jenner ve Khloe Kardashian da Forma teknolojisinden faydalananlar arasında. Her ikisi de ablaları gibi Dr. Simon Ourian’ın müşterileri ama onlar bu teknolojiden daha sıkı ve genç görünümlü bir vücuda sahip olmak için faydalanıyorlar.  

Forma teknolojisi ve bu ileri teknolojisi sistemin sizin için yapabilecekleri ile ilgili merak ettikleriniz, aklınızı kurcalayanlar…

Forma tedavisi için en uygun adaylar kimlerdir?

Forma her cilt tipine uygulanabilen ve daha pürüzsüz, daha genç ve daha sıkı bir cilde sahip olmak isteyen herkesin faydalanabileceği bir teknolojidir.

Forma yüzdeki tüm yaşlanma belirtilerinde etkili bir tedavi mi? 

Forma, alın bölgesindeki kırışıklıklar, kazayağı olarak bilinen göz kenarlarındaki ince çizgileri, gözkapaklarındaki elastikiyet kaybını, gülme çizgileri, çene altı ve boyun bölgesindeki yaşlanma belirtilerinde.

Forma vücuttaki yaşlanma belirtilerine karşı da kullanılabilir mi?

Evet. Vücutta sıkılaştırma ve gençleştirmeye ihtiyaç duyulan her bölgede kullanılabilir. Özellikle de kollardaki sarkma ve sıkılık kaybında, karın bölgesini sıkılaştırmada son derece etkili bir tedavidir. Inmode Forma Plus, özellikle kilo kaybı sonrasında vücutta oluşan elastikiyet kaybında etkilidir.

İşlemden hemen sonra ciltte ne gibi değişiklikler beklenebilir?

Uygulamayı yaptıran hastalar, sadece bir ilk seanstan sonra bile ciltlerinin çok daha yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya kavuştuğunu, çizgilerin hafiflediğini söylüyorlar.  Ancak tedavinin uzun vadeli etkileri ilerleyen seanslarla birlikte ortaya çıkıyor. Tedavi tamamlandıktan sonra bile ciltteki iyileşme, gençleşme hali devam ediyor.  

Forma acılı bir işlem midir? İşlemden hemen sonra gündelik yaşamıma geri dönebilir miyim?

Forma konforlu bir tedavi olanağı sağlar. Teknoloji cildin derin tabakalarındaki kolajen üretimini artırmak üzere tasarlandığı için cilt yüzeyinde herhangi bir tahriş yaratmaz. Tedaviden sonra uygulama yapılan bölgede hafif bir kızarıklık meydana gelmesi normaldir, birkaç saat içinde tamamen geçer. 

Tedavi kaç seanstan oluşur, seans aralıkları ne kadardır? 

Optimum sonuçlar için 6 seans önerilse de cildin durumuna ve ihtiyaçlarına göre seans sayısı artırılabilir. Seanslar bir hafta arayla uygulanır.

Forma diğer anti-aging sistemler, dolgu ve botoks enjeksiyonları ile birlikte uygulanabilir mi? Kombine bir tedavi protokolü oluşturulabilir mi?

Evet. Forma’nın, doğru sistemler ve enjeksiyon tedavileriyle desteklenmesi daha etkili sonuçlar almayı mümkün kılabilir. Ancak kombine tedavilere gerek olup olmadığı, eğer varsa bu tedavilerin hangisi/hangileri olması gerektiği ancak doktorunuz tarafından konsültasyon sonrasında belirlenebilir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Selülit Kontrolü

  Selülit Kontrolü Doğru teknolojilerle hemen her kadının ortak derdi olan portakal kabuğu görünümünü kontrol altında tutmak mümkün.

 • Dümdüz Bir Karın İçin

  Dümdüz Bir Karın İçin Düşünülenin aksine düz ve sıkı bir karın bölgesine sahip olmak için zayıflamak, hatta onlarca mekik çekmek bile yetmez. Yaz yaklaşırken kadın vücudunun en dikkat çekici b...

 • Yüz ve Vücut Gençleştirmede Forma

  Yüz ve Vücut Gençleştirmede Forma Sıkı ve daha genç görünümlü bir cildin sırrı kolajendir. Forma ve Forma Plus teknolojileri yeni kolajen üretimini tetikleyerek, kırışıklıkların hafiflemesini ve etkin bir...

 • Fractora Etkisi

  Fractora Etkisi Yeni nesil bir fraksiyonel radyo frekans sistemi olan Fractora, çizgileri, kırışıklıkları hafifletiyor, cilt rengini ve kalitesini artırıyor ve cilde daha sağlıklı, duru ...

 • Vücut Biçimlendirmede Body FX

  Vücut Biçimlendirmede Body FX InMode BodyFX, selülit probleminden bölgesel fazlalıklara ve elastikiyet kaybına kadar vücuttaki tüm estetik problemlere aynı anda etki ediyor.

 • Forma ile Daha Genç Bir Cilt

  Forma ile Daha Genç Bir Cilt Cilt kalitesini artıran, cildi hücresel anlamda gençleştirerek daha yumuşak, taze ve parlak bir görünüm yaratan Inmode Forma, anti-aging teknolojilerini bir adım ileri ta...

 • Fractora İle Cilt Yenileme

  Fractora İle Cilt Yenileme Karşınızda çizgileri, kırışıklıkları hafifleten, cilt rengini ve kalitesini artıran, cilde daha sağlıklı, duru ve taze bir görünüm veren bir teknoloji hem de sadece tek b...

 • Daha Biçimli Bir Siluet

  Daha Biçimli Bir Siluet Yeni nesil bir vücut biçimlendirme sistemi olan Inmode BodyFX,  mükemmel bir siluetle aranızda duran tüm engelleri ortadan kaldırıyor