Sofwave

Sofwave yüzdeki kırışıklıkları, boyun bölgesindeki çizgileri hafifleten, cildin elastikiyetini artıran yeni nesil bir anti-aging teknolojisi. Konforlu, çabuk ve pratik bir seçenek arıyorsanız doğru yerdesiniz.  

FDA onaylı bir sistem olan Sofwave, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmede SUPERBTM (Senkronize Ultrason Paralel Işın) teknolojisini kullanıyor.  Bu teknoloji cildin orta tabakalarında 3 boyutlu silindir şeklinde termal bölgeler yaratıyor. Cildin orta tabakası kolajen liflerinin en çok bulunduğu yerdir ve cilt meydana gelen termal hasarı onarırken kolajen üretimi de optimum şekilde tetiklenmiş olur. Sistemin önemli bir özelliği de son derece konforlu bir tedavi sunması ve işlem sonrasında iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmaması. Sofwave’in benzeri olmayan ultrason iletim sistemi ile yaratılan fraksiyonel ısıtma etkisi yeni kolajen ve elastin liflerini uyararak ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünde gözle görünür bir iyileşme sağlıyor, cilt daha elastik ve sıkı görünebiliyor.

Sofwave tedavisi sonrası yüzümde ne tür değişiklikler bekleyebilirim?

İnce çizgiler ve kırışıklıklar hafifleyecek,  cildiniz daha elastik ve sıkı görünecektir. Sofwave’in orta yüzü sıkılaştırmada, gıdı ve boyun bölgesini toparlamada, kaşları kaldırmada etkili bir tedavi olduğu FDA tarafından da onaylanmıştır. Kısacası Sofwave tüm yüzdeki hafif ve orta derecedeki sarkmaları toparlamada, daha genç görünümlü bir cilt yaratmada etkili bir teknolojidir.  

Sofwave’in diğer anti-aging teknolojilerden farkı ne?

Bugün anti-aging endüstrisinde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü  ameliyatsız, neştersiz bir şekilde hafifleten bazı seçeneklere sahibiz.  Ancak kanıtlanmış bir etkinlikte olan, güvenli ve iyileşme süreci gerektirmeyen bir tedavi arayışı hala devam ediyor. Seçenekler ne kadar agresif olursa, cildin üst yüzeyinde meydana gelen hasar o kadar artıyor, dolasıyla da iyileşme süreci o kadar uzun sürüyor.  Üstelik ciltte lekelenme, hastanın rahatsızlık yaşaması gibi yan etkiler görülme riski de artıyor. Sofwave’in eşsiz teknolojisi cilt altına iletilen enerjinin, hem gücünün hem de lokasyonunun kontrol edilebilmesini sağlarken, cilt yüzeyine soğutucu bir mekanizmayla koruyor. Böylece gündelik yaşamınızdan kopmadan etkili ve güvenli bir anti-aging tedavinin keyfini yaşayabilirsiniz.

İşlem ne kadar sürüyor?

Konforlu ve kolayca tolere edilebilir bir işlem olan Sofwave tedavisi 30-45 dakika sürüyor, İşlem sonrasında normal günlük rutininize hemen geri dönebilirsiniz. Sofwave, özellikle aktif bir yaşam tarzı olan kişilerin, programlarına rahatça adapte edebilecekleri bir tedavi.

Kaç seans gerekiyor?

Tedavi protokolü hastanın cilt durumuna, ihtiyaçlarına göre belirlenen 1 veya 2 seanstan oluşuyor.

İşlemin etkilerini ne zaman görebilirim?

Ciltteki kolajenin yenilenmesi, yeni kolajen liflerinin yapımı 12 haftayı bulabilir. Yani tedavinin cildinizdeki olumlu etkilerini işlemden sonraki 3 ay içinde görebilirsiniz. Sofwave’in klinik çalışmalarına göre hastaların 88’i tedaviden 12 hafta yüzlerindeki ve boyunlarındaki çizgilerin görünümünde belirgin bir azalma gözlemlediler.

Hemen Doktorunuza Sorun