Ultherapy İle Yüzü Yukarı Kaldırma!

yüz germeNon-invasive bir uygulama olan Ultherapy; yüz, göz çevresi, dekolte ve boyuna uygulanmaktadır. Uygulamda ultrasound kullanılmakta ve vücudun doğal iyileşme etkisinden faydalanılmaktadır. Sonucu’da sarkmış, gevşemiş ciltlerde lifting, sıkılaşma ve toparlanma etkisi yaratmakta. FDA onayına sahip cihaz güvenli, zaman-kontrollü ultrasound enerjisi sayesinde cildin derinlerindeki destek tabakalarını stimule eder ki bu kısımlar cerrahi yüz germe operasyonları sırasında inilen, cilt yüzeyinin tahrip edilmediği alanlardır.

Fark edilir, doğal sonuçlar
Ciltte zamanın meydana getirdiği olumsuz etkilere meydan okuyarak ‘genç’ görünmeye yardımcı bir yöntem olan Ultherapy uygulaması sonrasında iyileşme süreci yoktur, görünüşünüzde çok büyük, radikal değişikliklere neden olmaz, bakıldığında daha sağlıklı, canlı, doğal ve farklı bir göründü kazanırsınız.

30-60 dakika süren Ultherapy, kilinik ortamında gerçekleştirilebilecek bir işlemdir. Kısa dönem de ‘canlandırıcı’ bir etkiye sahipse de cildin doğal üretim sürecini hızlandırarak yeni, elastik collagen üretimine neden olur ve ilerleyen, uzun dönemde de etkisini arttırır  tıpkı düzenli yapılan egzersizlerin kaslar da yarattığı etki gibi. (üstelik sadece ‘bir’ uygulama yeterlidir!).

Ultherapy Gelen Güzellik
İstenilen sonuçlara ulaşmak için uygulamanın ardından 2-3 ay geçmesi gerekmektedir. Bazı hastalarda bu süreç 6 ayı bulabilmektedir. Ultherapy’yi ,henüz cerrahi bir işleme hazır olmayan kişilere önermek daha doğru olacaktı. Ultrasoundla elde edilen sonuçları ameliyata eşdeğer görmek pek doğru olmaz.

Uplifting Ultrasound
Derinlerdeki, collagen üretiminin de gerçekleştiği yapıyı hedefleyen Ultherapy cildin yüzeyini pas geçerek. Ultherapy’de kullanılan yöntem lazerler gibi dışarıdan içeriye doğru etki göstermez. Ultrasound teknolojisini kullanılan Ultherapy’nin etkisi, aktif bir şekilde içeriden dışarıya doğru yüz, boyun ve dekolte de, non-invasive olarak, lifting ve sıkılaştırıcı etki meydana getirmektir.

“Gör” ve “Uygula”
Ultherapy ‘yi pek çok yönden, anne karnındaki bebeğin izlendiği ultrasound ile görüntüleme prosedürüne benzetebiliriz. Handpiece başlık nazikçe cilde yerleştirilerek ekranda cildin görüntülenmesi sağlanır. Böylece uygulayıcı cildin ‘neresine’ uygulama yaptığını görme şansına sahip olur.Farkı şöyledir: Ultherapy de aynı başlık handpiece , fokuslanmış ultrasound enerjisini cildin en altındaki katmanlara iletir. Bu tabaka ancak cerrahi yüz germe operasyonları sırasında ulaşılması mümkün olabilen derinlikteki tabakalardır.

Nasıl bir ‘lifting’işlemi sizin için uygundur?
Cildiniz yorgun bir görünümü var ve eski enerjisini kaybetmiş gibi. Size gereken cildinizin tazelenmesi için; stimulasyonunuzun artması ve yeni collagen. Sonuçta çok daha genç ve formunda bir görünüm için olacak olan ise sıkılaşmış ve kademeli olarak lifting gerilmiş bir cilt.

Hemen Doktorunuza Sorun