Exion

BTL'nin yeni EXION cihazı, farklı aplikatörleri ile piyasadaki en yeni ve en gelişmiş anti-aging teknolojisi olarak ön plana çıkıyor. Bu yenilikçi sistemin gücü cildin derin katmanlarına etki eden benzersiz enerji kombinasyonları kullanmasında gizli.  

Optimum cilt gençleştirme için yapay zekâ ile yeni nesil radyo frekans mikro-iğneleme teknolojisini birlikte kullanan EXION, daha genç, daha pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyen herkesin faydalanabileceği yenilikçi bir tedavidir.

EXION Radyofrekans Mikro iğneleme nasıl çalışır?

EXION, radyo frekans mikro-iğneleme teknolojisinin en yeni ve en gelişmiş şekli olarak kabul ediliyor. EXION mikro iğneleme, geleneksel monopolar radyo frekans (RF) enerjisini optimum şekilde dağıtmak, yaratılan etkiyi bir üst seviyeye taşımak için yapay zekayı kullanır. EXION, monopolar RF ve yapay zekâ kontrollü bir şekilde enerjiyi birleştirerek iğnelerin alt kısmında termal bir akım oluşturur. Bu tedavi, iğneyi daha derine batırmaya gerek kalmadan enerjiyi cildin 8 mm derinliğine kadar ulaştırır böylece diğer tüm mikro iğneleme cihazlarına kıyasla daha etkili sonuçlar sağlar.  Sonuç; daha konforlu bir tedavi, daha derin tabakalarda gerçekleşen anti-aging bir etki!

EXION RF mikro-iğneleme teknolojisinin diğerlerinden farkı nedir?

*En yeni RF mikro-iğneleme teknolojisini kullanır.

*Benzer sistemlerden farklı olarak tedavi edilen bölgeden tek kez geçerek uygulanır.

*Sizin cildinizin ihtiyaçlarına optimum şekilde etki etmek için yapay zekayı kullanır.

* Exion, radyo frekans tedavilerinin etki derinliğini iki katına çıkarır.

*İğneler cildin sadece 4 mm derinliğine iner ama 8 mm derinliği tedavi eder.

*Diğer mikro-iğneleme işlemlerine kıyasla çok daha acısız, çok daha konforlu bir tedavidir.

* Optimum etki için tedavi protokolü 4 seanstan oluşur. 

EXION yüz sisteminin etki mekanizması nedir?

EXION yüz uygulaması, cildin daha derinlerinde bulunan retiküler dermisteki fibroblastlarda termal ve mekanik stres yaratan radyo frekans enerjisi ve odaklı ultrason teknolojisinin patentli bir kombinasyonunu kullanır. Cildin daha derin tabakalarında yarattığı etki ile hyalüronik asit, kolajen ve elastin üretimini artırarak ciltte gençlikle özdeşleştirilen bir parlaklık yaratır, cildin daha elastik, daha sıkı bir görünüm almasını sağlar. Ciltteki bu iyileşme, gençleşme etkisi tedaviden haftalar sonra bile devam eder.

EXION yüz aplikatörü, ciltteki hyalüronik asit miktarını ve cilt sıkılığını artırmak için radyo frekans enerjisi ve odaklı ultrason teknolojisini bir arada kullanan ilk anti-aging sistemdir. Yenilikçi aplikatör, iğnesiz olarak dermisteki fibroblastları uyararak cilde genç bir görünüm verir, cildin nem seviyesi artar ve daha tok, daha sıkı görünür. 

EXION yüz tedavisi hangi bölgelere uygulanır, ciltte nasıl bir etki yaratır?

*Yüz, boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilir.

*Radyo frekansı ve odaklı ultrason teknolojisini bir arada kullanarak kolajen ve elastin üretimini arttırır.

*Cilde nem veren, cildin elastik ve sağlıklı görünmesini sağlayan hyalüronik asit üretimini %224 arttırır.

*Kırışıklıkların görünümünün hafiflemesini sağlar, cildin sıkılığını artırır.

* Optimum etki için tedavi protokolü 4 seanstan oluşur. 

EXION vücut gençleştirmede de kullanılır mı?  

Evet. EXION Body, yüz tedavisiyle aynı enerji kombinasyonuyla etki eder. Tek fark, tedavinin vücuda uygulanmasını mümkün kılan aplikatördür. Hem karın, kalça gibi vücudun daha geniş bölgelerini tedavi etmek için hem de sutyen altı, kalça altındaki kıvrım ve diz üstü yağ birikimleri gibi vücudun ulaşılması zor olan bölgelerini şekillendirmek için özel bir aplikatör kullanılır.  EXION Body vücut aplikatörü, bu alanlarda vücudu sıkılaştırmayı, uygulama yapılan yerdeki yağ dokusunu azaltmayı ve cilde daha genç bir görünüm vermeyi mümkün kılar. 

EXION Body sizin için neler yapabilir?

*Vücudun daha geniş bölgelerindeki ciltteki elastikiyet kaybıyla savaşır, daha sıkı, daha genç görünümlü bir cilt yaratır.

*Sutyen altı, kalça altı kıvrımı ve dizler gibi ulaşılması zor yerlerdeki yağ dokusunu azaltır.

* Vücut hatlarını biçimlendirir, daha sıkı, daha biçimli bir vücut yaratır.

* Tedavi protokolü 4 seanstan oluşur.

EXION tedavisinden kimler faydalanabilir?

Exion cildi tepeden tırnağa tedavi eden yeni nesil bir teknolojidir. Yaşlanma, kırışıklıklar, ince çizgiler ve sarkma gibi yaygın cilt sorunlarını hafifletmede, hatta tamamen gidermede başarılı bir tedavi sunar.  Ayrıca diyet ve egzersize dirençli yağ dokusunu azaltır ve vücut hatlarını şekillendirir. Yüzünden ve vücudundan yılların izlerini silmek isteyen herkes Exion tedavisinden faydalanabilir.

EXION tamamen güvenli bir tedavi mi?

Tedaviniz sırasında, uygulama alanında hafif bir sıcaklık veya karıncalanma hissedebilirsiniz. Bazı hastalarda anestezik kreme ihtiyaç duyulsa da, çoğu hasta için konforlu, anestezik krem olmadan da rahatça tolere edilebilen bir tedavidir.

Hemen Doktorunuza Sorun