Exion Body Farkı

Vücudunuzu en çekici haline kavuşturmak için ileri teknoloji bir tedaviden yararlanmaya ne dersiniz? Exion Body ile genç ve sıkı bir cilde, biçimli vücut hatlarına kavuşmak mümkün. 

Vücudunuzla barışmak, kıyafetlerinizin içinde kendinizi iyi hissetmek için diyet ve sporun yeterli olmadığını farkındasınız, ama ne yapmanız gerektiğini tam olarak bilmiyorsunuz. Mesela dizlerinizin üstündeki o küçük çıkıntı, siluetinize gölge düşüren sutyen hattınızdaki fazlalıklar veya pantolonla bile gizleyemediğiniz kalçalarınızın yanlarındaki küçük yağ tümsekleri… Forma girmek konusunda en kararlı olanlarımız bile bölgesel fazlalıklar söz konusu olduğunda çaresiz kalıyoruz.

Üstelik çekici bir vücutla aranızdaki tek engel kilo verseniz, spor yapsanız bile bir türlü kurtulmayı başaramadığınız inatçı bölgesel fazlalıklar değil! Peki ya cildiniz ne durumda? Cilt dendiğinde nedense akla hep yüzümüz gelir. Hâlbuki yaşlanmanın etkilerinden sadece yüzünüz değil vücudunuz da nasibini alır. Vücut cildiniz sıkılığını kaybeder ve gevşer. Zaman içinde daha donuk, daha cansız bir görünüm alır  aynı yüzünüzde olduğu gibi.

Peki çözüm ne? Bölgesel fazlalıklardan cilt gençleştirmeye kadar çekici bir siluete darbe vuran tüm faktörlere aynı anda müdahale eden bir tedavi, yani Exion Body!

Etki Mekanizması

Exion Body vücut şekillendirmede çıtayı yükselten, yeni nesil bir tedavi sunmasıyla ön plana çıkıyor. Ve bunu yaparken çekici bir vücudun olmazsa olmazının sıkı, elastik bir cilt olduğu gerçeğini göz ardı etmiyor! Radyo frekansı ve hedefli ultrason enerjisini sinerjik olarak kullanarak etki eden Exion Body teknolojisi, vücut konturunu biçimlendirirken cilt kalitesini artırıyor. Tedavi, cilt altına iletilen yüksek ısı sayesinde yağ dokusunda %22’lere varan bir azalma sağlıyor.

Exion Body cildin gençliğinden sorumlu olan kolajen ve elastin liflerinin üretimini artırarak vücut cildinin daha elastik ve sıkı bir görünüm almasında da etkili. Şimdiye kadar hiçbir teknolojinin başaramadığı önemli bir ilke daha imza atmasıyla da fark yaratan Exion, cilde nem veren, sağlıklı ve taze görünümünü destekleyen hyalüronik asit üretimini artıran ilk ve tek cihaz. Yapılan çalışmalar Exion Body’nin cilt elastikiyetini % 85 oranında artırdığını gösteriyor.

Bilmeniz Gerekenler

 • Konforlu bir deneyim: Exion Body tedavisi yaptıranlar işlemin konforlu ve acısız olduğu konusunda hemfikir. Tedavi sırasında uygulama yapılan bölgede sıcaklık hissetmeniz normal, ama bu “rahatlatıcı bir his” olarak tanımlanıyor. Tedavi protokolü 4-6 seanstır. Seans sayısı hastanın ihtiyaçlarına göre belirlenir.
 • Sıfır iyileşme süreci: Bu şu anlama geliyor; işlemden hemen sonra gündelik hayatınıza geri dönebilirsiniz. Exion Body iyileşme süreci gerektirmeyen normal rutininizin içine kolayca uyarlayabileceğiniz bir tedavidir.
 • Tedavi için uygun adaylar: Vücut cildinin daha sıkı, daha taze ve canlı görünmesini isteyen, rahatsız edici bölgesel fazlalıklardan kurtularak daha biçimli, çekici bir siluete kavuşmak arzu eden herkes Exion Body tedavisinden faydalanabilir.
 • Etkili sonuçlar: Exion Body tedavisinin sonuçları işlemden birkaç hafta sonra ortaya çıkar. Bu, ciltte tetiklenen kolajen, elastin ve hyalüronik asit üretiminin etkisini görmeniz, parçalanan yağ hücrelerinin vücuttan atılması için gereken süredir.
Hemen Doktorunuza Sorun

 • Exion Fraksiyonel RF

  Exion Fraksiyonel RF Karşınızda, yapay zekâ ile desteklenen etki mekanizması ile anti-aging endüstrisinin yeni nesil cihazlardan biri…

 • Gıdı İçin EMFACE Submentum

  Gıdı İçin EMFACE Submentum Gıdınızdan kurtulmak ve daha genç görünümlü yüz hatlarına kavuşmak istiyorsanız EMFACE Submentum sizin için biçilmiş kaftan.

 • Exion Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Exion Nedir? Nasıl Kullanılır? Exion, anti-aging endüstrisinde çığır açan yeniliklere imza atıyor ve farklı aplikatörlerle maksimum fayda sağlayan bir yaklaşım sergiliyor.

 • Sofwave mi Ultherapy mi?

  Sofwave mi Ultherapy mi? Her ikisi de ultrason teknolojisini kullanıyor, her ikisi de cildi sıkılaştırmak, yüz hatlarında lift etkisi yaratmakta etkili. Peki aralarındaki fark ne, hangisi sizin i...

 • EmFace Teknolojisini Denedim

  EmFace Teknolojisini Denedim Yeni nesil bir anti-aging cihaz olan Emface teknoloji nedir, sizin için ne yapabilir? İşte tedaviyi deneyen birinin deneyimleri…

 • Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili

  Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili Yüz germe ameliyatlarının alternatifi olarak kabul edilen Ultherapy ile daha genç bir boyna ve dekolteye kavuşmak da mümkün. Hem de tek seansta!

 • EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin

  EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin Anti-aging endüstrisinde yerini alan EmFace yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek etkisini sadece ciltle sınırlamıyor, yüzdeki kas dokusunu da hedef alıyor.

 • Yeni Süper Güç: Morpheus8

  Yeni Süper Güç: Morpheus8 Morpheus8, mikro-iğne ve radyo frekans enerjisini bir arada kullanarak cilt altına kadar inen ve cilt altı dokusunu da şekillendiren yenilikçi bir tedavi. Yüz ve vücut ge...

 • Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt

  Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt    Daha sıkı, daha elastik bir cilt yaratan, çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü hafifleten Sofwave, ultrason teknolojisinin vardığı son noktalardan biri olarak karşımıza...

 • Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark

  Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark İkisinin de uzmanlık alanları cilt sıkılaştırma, yüzde lift etkisi yaratma. Her ikisi de tek seanslık tedaviler. Peki sizin için hangi teknoloji daha uygun?