Palomar Emerge Fractional Lazer

Palomar Emerge Fractional Laser cilt bakımı ve yenilenmesinde etkili lazer sistemidir. Kanıtlanmış fraksyonel lazer teknolojisine dayanan Palomar Emerge cilt bakımını tazelemek isteyen, yaşlanma belirtilerini önlemek isteyen, cildini daha ışıltılı ve genç tutmak isteyenler için idealdir. Palomar Emerge devrim niteliğinde hassas, cildin yaşlanma belirtileri ile savaşan klinik olarak kanıtlanmış bir lazer sistemidir.

Palomar Emerge tedavisi yoğun yaşam stiline uygun güçlü koruyucu ve gerçek bir fraksyonel lazer tedavisidir, fakat aynı zamanda birçok kişi için cilt bakımı sürekliliğinde doğal bir sonraki adımdır. Palomar Emerge  tedavisi ile sosyal hayatınızdan geri kalmadan yoğun günlük temponuza uygun bir tedavi şeklidir ve önleyici bir tedavi olarak gelecek yıllarda genç bir cilt görümünüzü korur.

 C&B Fraxel Laser

Palomar Emerge nasıl çalışıyor?

Palomar Emerg, cildinizi içerden dışarıya yenileyen hassas bir lazerdir.  Bu lazer enerjisi, cildinizde milyonlarca mikroskobik tedavi bölgesi yaratır, hasar görmüş cildi daha sağlıklı ve daha genç görünen dokuyla değiştirir.

Ben 20’li yaşlarımın başlarındayım, Palomar Emerge  benim için uygun olur mu?

Kaç yaşında olursanız olun, güneşe maruz kalma, çevre şartları ve yaşadığınız yaşam tarzı cildinizi cansızlaştırır. İster cildinizin genç görünüm süresini uzatmak, isterseniz yaşlanmanın ilk işaretlerini ertelemek isteyin, fraxel lazer tedavisi leke tedavisi, akne izleri, kahverengi lekeler, hamilelik lekeleri, göz çevresi, cilt gençleştirme'de Palomar Emerge  size yardımcı olabilir.

Kaç adet tedaviye ihtiyacım olacak?

Tedavilerin sayısı, endişelerinize ve cilt bakımı arzularınıza göre size özel olabilir. Yakın zamanda hastalar üzerinde yapılan çalışmalarda 4-6 tedavi sonunda gözle görülür sonuç elde edildiği görüldü. Kişisel tedavi protokolünüzü doktorunuza danışınız.

Palomar Emerge cildim için güvenli mi?

Palomar Emerge  sadece cildinizi değerlendiren ve kişisel ihtiyaçlarınız için uygun tedavi protokolünü belirleyen eğitimli uzmanlar tarafından uygulandığında güvenlidir.

Palomar Emerge, yaşlanma etkilerini engelliyor.

Cildin yaşlanması hayatın bir gerçeğidir. İyi haber ise cildinize bakmaya ne kadar erken başlarsanız, yaşlanmanın etkilerini o kadar engelleyebilirsiniz ve genç görünümünüzü koruyabilirsiniz.

Yaşlanma süresinin kontrolünü elinize almaya hazır mısınız?

Hangi yaşta olursanız olun, Palomar Emerge ’ı elinizdeki imkanlara eklemeniz sadece yaşlanmanın etkilerinden korunmanızı sağlamakla kalmaz, cildinizin ışıltısını, parlaklığını ve pürüzsüzlüğünü geri kazanmanıza da yardımcı olabilir. 

Hemen Doktorunuza Sorun

4 Sıkça Sorulan Sorular
A***
Merhabalar; Merak ettiğim bir şey var. Emerge Lazer tedavisinden hemen sonra işe geri dönebilir miyim? Bir de konforlu bir tedavi midir? İşlem sırasında ya da sonrasında acı, ağrı duyacak mıyım?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Ayşe Hanım. Emerge lazer tedavisi yaptıran hastalarımdan sonrasında hemen iş yerine dönenler var. Bu, sizi sosyal yaşamınızdan koparmayan, fraksiyonel lazer sistemleri içinde kısa bir iyileşme sürecine sahip olması ile ön plana çıkan bir sistemdir. Ancak eğer herhangi bir işlem yaptırdığınızın kesinlikle anlaşılmamasını istiyorsanız, seansları hafta sonu öncesine denk getirmenizi tavsiye ederim. Çünkü işlem sonrasında ciltte kızarıklık, bazı durumlarda ise hafif bir ödem olması normaldir. Bunlar iki gün içinde tamamen geçecektir. Hastalarımdan aldığım geri dönüşlere göre Emerge lazer sistemi tolere edilebilir, konforlu bir işlemdir. Ancak acı eşiği düşük hastalarda işlemin daha rahat geçmesi için tedaviden önce cilde anestezik krem uygulanabilir.
E***
Emerge lazerin seans fiyatı ne kadardır?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır.
D***
Merhabalar. Ben gözaltı kırışıklıkları için Emerge Fraksiyonel lazer fiyatını öğrenebilir miyim?
Merhabalar Döndü Hanım. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz, ancak kliniğimizi ararsanız size bu konuda yardımcı olacaklardır.
E***
Merhabalar ben 1 ay önce özel bir poliklinikte lazer tedavisi gördüm. Tedaviden sonra gözaltımda çukur oluştu ancak doktorum bununla alakası olamayacağını söyledi. Cevap yazarsanız sevinirim.
Merhabalar. Daha önce var olmayan bir çukurluk lazer tedavisinden sonra meydana geldiyse arada bir ilişki olabilir. Tabii eğer lazer sistemi gözaltınıza yapıldıysa. Göz altına uygulanabilen çok az lazer sistemi vardır. Ben kliniğimde Emerge lazer kullanıyorum. Eğer gözaltlarınıza, gözaltı için tasarlanmamış bir teknoloji uygulandıysa bu bölgede bir çöküklük oluşabilir. Ancak bazı hastalarımda karşılaştığım bir durumu sizin için de geçerli olabilir, hasta tedavi sonrasında cildini, yüzünü çok daha dikkatli incelemeye başlayabiliyor. Bu da zaten var olan ama daha önce fark etmediği sorunları fark etmesine neden oluyor