Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty

Yıldızlar arasında şu sıralar pek revaçta olan bir cilt bakım sistemi, thulium lazer teknolojisini etkili anti-aging içeriklerle birleştiriyor. Süper güçlerin cildin derin tabakalarına kadar nüfuz etmesini sağlayan bu yenilikçi sistemle ya da yıldızların yıldızıyla tanışmaya hazır mısınız?

Uzmanların cildinizdeki sorunlara ve yaşlanma belirtilerine karşı neden dermokozmetik ürünler kullanmanızı tavsiye ettiğini hiç merak ettiniz mi? İlaç endüstrisinde kullanan yöntemlerle üretilen bu ürünlerin en önemli özellikleri hem yüksek miktarda etken madde içermeleri, hem de bu maddelerin cilde nüfuz etme kapasiteleridir. Yani cildinize sürdüğünüz bir kremin ya da serumun ilaca en yaklaştığı nokta dermokozmetiklerdir.

Baby Face Beauty, dermokozmetiklerde kullanılan en etkili anti-aging ajanların cildin en alt tabakalarına kadar ulaşmasını sağlayan yenilikçi bir sistem. Adı üstünde karşınızda ciltte adeta bebek cildini andıran kadifemsi bir doku yaratan, lekeler, ince çizgiler ve kırışıklıklarla savaşan etkili bir cilt bakım tedavisi var.

Baby Face Beauty sistemi, ciltte ısı kanalları açan thulium lazer teknolojisi ile C vitamini, A vitamini, resveratrol ve kök hücre gibi etkinliği kanıtlanmış maddelerin cildin istenen katmanına nüfuz etmesini sağlıyor. Thulium lazerin dakikada 6.000 adet yarattığı mikro-kanalların cildin kendini iyileştirme mekanizmalarını tetiklediğini biliyorsunuz, bu faydanın üstüne cilde derinlemesine nüfuz eden anti-aging maddeleri de eklediğinizde ortaya son derece etkili bir cilt bakımı çıkıyor. Şu sıralar Hollywood ünlülerinin en popüler bakımlarından olan Baby Face Beauty’nin diğer bir artısı da, tedavinin kısalığı. Bu etkili bakımı yaptırmak sadece altı dakika sürüyor. Evet, yanlış duymadınız: Altı dakika.

Merak Ettikleriniz
Ve işte Baby Face Beauty sistemi ile ilgili merak ettikleriniz, aklınıza gelen tüm sorular ve cevapları aşağıda.

Bu tedavi için en uygun adaylar kimler?
Daha pürüzsüz, daha parlak bir cilt isteyenler; kırışıklıklardan ve ince çizgilerden şikâyetçi olanlar; cildindeki renk düzensizliklerinden güneş lekelerinden kurtulmak isteyenler; daha sık, daha elastik bir cilde sahip olmak isteyenler; antioksidan desteği ile ciltlerini yaşlanma belirtilerine karşı daha dirençli kılmak isteyen herkes bu tedaviden faydalanabilir. Bu tedaviden elde edebileceğiniz faydaları maddelemek gerekirse…

• Daha beyaz, porselen bir cilt
• Daha parlak, daha canlı bir cilt
• Kırışıklıklar, ince çizgilerde hafifleme
• Anti-aging etki
• Lekelerin görünümünde hafifleme
• Daha parlak bir dekolte
• Boyundaki ince çizgiler thulium lazer

Herkese aynı anti-aging formül mü uygulanıyor?
Hayır. Zaten Baby Face Beauty cilt bakım sistemini bu kadar özel kılan en önemli etkenlerden biri de her hastanın ihtiyacına göre tasarlanabilmesi. Çizgi ve kırışıklıklara, leke problemine ya da ciltteki donukluğa karşı en etkili madde hangisiyse o sürülüyor. Bu bakımı daha da etkili kılan bir diğer faktör ise solüsyon cilde sürülmeden önce uygulanan thulium lazer tedavisinin de ciltteki probleme göre tasarlanabilmesi. Yani problem cildin hangi katmanındaysa mikro-ısı kanalları da o derinlikte yaratılıyor, böylece cilde uygulanan formül sorunun kaynağına etki ediyor.

Baby Face Beauty tedavisinde cilde sürülen ampullerin içindeki maddeler tam olarak ne işe yarıyor?
• C Vitamini/Askorbik asit: C Vitamini sağlıklı kolajen yapısı oluşturarak cildin daha genç ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Doğadaki en güçlü antioksidanlardan biri olan C vitamini aynı zamanda güneş zararını geri döndürmekte de etkilidir.
• A Vitamini / Retinol: Bir A vitamini türevi olan retinoik asit ciltteki yaşlanma belirtilerini hafifletmekte en etkili anti-aging moleküllerden biridir. Yaşlanma belirtilerine hücresel boyutta etki ederek yaşlanma sürecini geri çevirir.
• Traneksamik Asit: Estetik ameliyatlardan sonra yaraların iyileştirilmesinde yıllardır kullanılan bu maddenin ilginç bir yan etkisi keşfedilmiştir: Cilde parlaklık vermek ve lekeleri hafifletmek.
• Kök hücre: Kök hücreler kolajen ve elastin liflerini uyararak cildin yenilenme sürecini hızlandırır.
• Resveratrol: Üzümden elde edilen bu güçlü antioksidan ve düşük moleküllü hyalüronik asidin kombinasyonundan oluşan formül cilde parlaklık ve nem vermek üzere tasarlanmıştır. Yaşlanma belirtileriyle etkin bir şekilde savaşır.

İşlem sırasında neler beklemeliyim?
Baby Face Beauty konforlu ve kısa bir işlemdir. Sadece 6 dakika süren bakıma thulium lazer tedavisi ile başlanır. Thulium lazer sistemi ile ciltte mikro-ısı kanalları açılır. Bu işlem yaklaşık 4-5 dakika sürer. Ardından uygulamayı yapan uzman cilt sorununuza en uygun içeriğin bulunduğu ampulü kırarak solüsyonu bir fırça yardımıyla yüzünüze sürer ve sonrasında ortalama 10 dakika maskesi uygulanır. Son olarak yüzünüze bir krem sürülerek bakım tamamlanır.

Tedavi sonrasında sosyal yaşamıma hemen geri dönebilir miyim?
Evet. İşlem sonrasında cildinizde hafif bir kızarıklık olması normaldir, bu da birkaç saat içinde tamamen geçer.

Kaç seans yaptırmam gerekiyor?
1-2 hafta arayla 3-4 seans uygulanır. Tedavi aralıkları ve seans sayısı cildin yapısına ve ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Tedavinin etkilerini ne zaman görebilirim?
Tedavinin olumlu etkileri ilk seanstan sonra bile gözlense de, özellikle 3 seansla birlikte iyice belirginleşir.

Hemen Doktorunuza Sorun

  • Bebek Gibi Bir Cilt

    Bebek Gibi Bir Cilt Dermokozmetik ürünlerin içerik yoğunluğundan ilham alan yeni bakım sistemi Baby Face Beauty. Cildi sadece altı dakikada yenileyerek kışa hazırlamayı hedefliyor. 

  • Yeni Nesil Cilt Yenileme  BabyFace Beauty

    Yeni Nesil Cilt Yenileme  BabyFace Beauty Baby Face Beauty cilt bakım sistemi, Thulium lazer teknolojisinin yardımıyla etkili anti-aging maddelerini cildin alt katmanlarına ulaştırarak optimum fayda sağlıyor.

  • Baby Face Beauty İle Cilt Bakımı

    Baby Face Beauty İle Cilt Bakımı Yeni nesil bir cilt bakım sistemi olan Lasemd Baby Face Beauty anti-aging dünyasında etkinliği kanıtlanmış aktif maddeleri thulium lazer teknolojisi ile birleştiriyor.