Baby Face Beauty İle Cilt Bakımı

Yeni nesil bir cilt bakım sistemi olan Lasemd Baby Face Beauty anti-aging dünyasında etkinliği kanıtlanmış aktif maddeleri thulium lazer teknolojisi ile birleştiriyor. 

Lasemd Baby Face Beauty normalde dermokozmetik kremlerde, serumlarda kullanılan etkili aktif maddelerin cildin alt tabakalarına nüfuz etmesini sağlayan devrimsel bir cilt bakım sistemidir. Cilde aydınlık, parlak bir görünüm veren, lekelerin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların hafiflemesini sağlayan, tüm yaşlanma belirtileriyle savaşan Baby Face Beauty kısa sürede, etkili sonuçlar yaratır.

Etki Mekanizmaları
Lasemd Bay Face Beauty cilt bakım sistemi, thulium lazer teknolojisi sayesinde özel olarak tasarlanmış ampuller içinde bulunan aktif içeriklerin cildin derin tabakalarına kadar etki etmesini mümkün kılar. Sonrasında günlük yaşamanıza hemen geri dönebileceğiniz tedavi, ciltte ısı enerjisi ile 6000 adet yarattığı mikro-kanallar açan bir thulium lazer uygulaması ile başlar. Sonrasında cildin ihtiyaçlarına en uygun aktif içeriğin bulunduğu ampul cilde sürülür. Ampulün içindeki anti-aging bileşen thulium lazer sisteminin yarattığı mikro-kanallar sayesinde cildin alt tabakalarına kadar ulaşarak cildi içten dışa doğru onarır.

Kişiye Özel Tedavi Protokolü
Baby Face Beauty cilt bakım sisteminde kullanılan ampul serisi, farklı cilt sorunlarına etki eden aktif içeriklerden oluşmuştur. Bunların hepsi de nano-moleküler bir yapıya sahip oldukları için ciltte yaratılan ısı kanallarının içinden rahatça geçerek hedefe ulaşırlar. Bir C vitamin türevi olan askorbik asit, sağlıklı cilt fonksiyonları için elzem bir antioksidandır, kolajen ve elastin liflerini güçlendirerek cildin yeniden yapılanmasını sağlar. Cildi güneş hasarından korumak ve var olan güneş hasarını onarmakta bilinen en etkili maddelerden biridir.

Bir A vitamini türevi olan retinol ise çizgi ve kırışıklıkları onararak, cilt kalitesini artırır. Lasemd Baby Face Beauty sisteminde kullanılan aktif içeriklerden biri olan Tranexamic asit yaraların iyileştirilmesinde kullanılan bir maddedir. Baby Face Beauty tedavisinde ameliyat sonrası meydana gelen kesi izlerinin hafiflemesine yardımcı olmakta etkili bakım sağlar. Optimum anti-aging etki için kullanılan CK ampulleri, bebek kordonundan elde edilen peptidler içerir, elastin ve kolajen liflerinin yapısını destekler. Güçlü antioksidan özellikleri ile bilinen resveratrol ampulleri ise UV ışınlarına bağlı cilt hasarını onarmak ve önlemek için kullanılır.

İşlem Sırasında
Tüm cilt sorunlarında etkili olan Baby Face Beauty tedavisi tüm cilt tiplerinde, her cilt sorununda etkili olan bir cilt bakım sistemidir. İşlem 10-15 dakika kadar sürer ve sonrasında sosyal yaşamınıza hafif bir pembelikle geri dönebilirsiniz. Tedavinin ilk adımı ciltte ısı enerjisi ile mikro-kanallar açan thulium lazer tedavisi ile başlar. Ardından ciltte müdahale edilmek istenen soruna yönelik aktif madde yüze sürülür ve formül thulium lazerle yaratılmış kanalların yardımıyla cildin derin tabakalarına kadar nüfuz eder. Cilde krem ya da maske uygulanarak bakım tamamlanır. İşlemden sonra dikkat edilmesi gereken tek bir husus vardır o da, doktorunuzun belirlediği bir süre boyunca gündelik cilt bakım rutininize ara vermeniz. Çünkü normalde kullandığınız krem ya da serumun içinde Baby Face Beauty tedavisi sırasına cilde derinlemesine nüfuz eden aktif maddelerle etkileşime girecek içerikler bulunabilir, bu da ciltte tahrişe neden olabilir ya da tedavinin olumlu etkilerini azaltabilir.

Anestezik bir krem gerektirmeyecek kadar konforlu geçen işlem sonrasında ciltte hafif bir kızarıklık olması normaldir bu da birkaç saat içinde tamamen geçer. Cildin durumuna göre 1-2 hafta arayla 3-5 seans olarak uygulanan tedavinin etkilerini ilk seanstan birkaç gün sonra gözlemlemeye başlayabilirsiniz. Cilt çok daha parlak ve taze bir görünüm alır. Ancak Lasemd Baby Face Beauty tedavisinin olumlu etkileri zamanla artarak daha belirgin bir hal alacak, hatta ciltteki iyileşme son seanstan sonra da devam edecek, nihai halini birkaç ay içinde alacaktır.

Hemen Doktorunuza Sorun