Yeni Nesil Cilt Yenileme  BabyFace Beauty

Baby Face Beauty cilt bakım sistemi, Thulium lazer teknolojisinin yardımıyla etkili anti-aging maddelerini cildin alt katmanlarına ulaştırarak optimum fayda sağlıyor. Dr. Mustafa Karataş, süper güçlerin cildin derin tabakalarına kadar nüfuz etmesini sağlayan bu yenilikçi sistemi anlatıyor. 

Uzmanların cildinizdeki sorunlara ve yaşlanma belirtilerine karşı neden dermokozmetik ürünler kullanmanızı tavsiye ettiğini hiç merak ettiniz mi? Dr. Mustafa Karataş, ilaç endüstrisinde kullanan yöntemlerle üretilen bu ürünlerin en önemli özelliklerinin hem yüksek miktarda etken madde içermeleri, hem de bu maddelerin cilde nüfuz etme kapasiteleri olduğunu söylüyor. "Cildinize sürdüğünüz bir kremin ya da serumun ilaca en yaklaştığı nokta dermokozmetiklerdir. Baby Face Beauty, dermokozmetiklerde kullanılan etkili antiaging ajanların cildin en alt tabakalarına kadar ulaşmasını sağlayan yenilikçi bir sistem." 

Karataş, Baby Face Beauty sistemini diğer antiaging tedavilerden ayıran en önemli özelliğin, etken maddelerin cildin derin katmanlarına kadar ulaşması olduğunu belirtiyor. "Ciltte ısı kanalları açan Thulium lazer teknolojisi ile C vitamini, A vitamini, resveratrol ve kök hücre gibi etkinliği kanıtlanmış maddeler, cildin alt katmanlarına kadar nüfuz ediyor." Ancak sistemin etkisi bu kadarla sınırlı değil. "Ayrıca Thulium lazerin ciltte yarattığı mikro-kanallar, cildin kendini iyileştirme mekanizmalarını da tetikliyor. Yani anti-aging maddelerle lazerin cilt yenileme etkisi bir araya gelince ortaya son derece etkili bir cilt bakımı çıkıyor." Şu sıralar en popüler bakımlarından olan Baby Face Beauty'nin diğer bir artısı da tedavinin kısalığı. Bu etkili bakımı yaptırmak sadece altı dakika sürüyor. Uygulama daha pürüzsüz, daha parlak bir cilt isteyenler, kırışıklıklardan ve ince çizgilerden şikâyetçi olanlar, cildindeki renk düzensizliklerinden ve güneş lekelerinden kurtulmak isteyenler için öneriliyor. Sistemi özel kılan etkenin her hastanın ihtiyacına göre tasarlanabilmesi olduğunu belirten Dr. Mustafa Karataş ekliyor; "Çizgi ve kırışıklıklara, leke problemine ya da ciltteki donukluğa karşı en etkili madde hangisiyse hastaya o sürülüyor."

Hemen Doktorunuza Sorun

  • Bebek Gibi Bir Cilt

    Bebek Gibi Bir Cilt Dermokozmetik ürünlerin içerik yoğunluğundan ilham alan yeni bakım sistemi Baby Face Beauty. Cildi sadece altı dakikada yenileyerek kışa hazırlamayı hedefliyor. 

  • Baby Face Beauty İle Cilt Bakımı

    Baby Face Beauty İle Cilt Bakımı Yeni nesil bir cilt bakım sistemi olan Lasemd Baby Face Beauty anti-aging dünyasında etkinliği kanıtlanmış aktif maddeleri thulium lazer teknolojisi ile birleştiriyor.

  • Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty

    Cildinizde Yıldız Işıltısı; Baby Face Beauty Süper güçlerin cildin derin tabakalarına kadar nüfuz etmesini sağlayan yenilikçi sistem Baby Face Beauty tanışmaya hazır mısınız?