ClearLift Tedavi Uygulaması Nasıldır?

ClearLiftAcısız ve hızlı bir uygulamadır. Klasik fraksiyonel ablasyon uygulamasınınn tersine ciltte yaralanma yapmaz, sadece hafif fraksiyonel ısıtıcı hasara yaratarak kollageni çektirir ve yeni kollagen üretimi sağlar. Kimse bir girişim geçirdiğinizi anlamaz, anesteziye ya da yara bakımına ihtiyaç olmaz.

ClearLift, nonablatif piksel lazer uygulaması ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Bu yenilikçi lazer tedavisi, ince çizgiler, kırışıklıklar ve sivilce izlerini iyileştirdiği gibi cildinizin yapısını da iyileştirir, gözenekleri küçültür ve melazma gibi pigmentasyon problemlerini yok eder. 

ClearLift Lazer, binlerce mikroskopik noktacığı ortaya çıkararak çalışır, ancak bu noktacıkların her birinin çevresindeki deri zarar görmeden aynen kalmaktadır. Bu sayede cildinizin en üst katmanındaki sağlıklı deri, bu mikro delikleri kolayca iyileştirir.  Cilt görünümünüz önemli ölçüde iyileşir. Tek bir tedaviyle bile gözle görülebilir sonuçlar yaratır.

ClearLift Tedavisi, yüzünüzden yılların etkilerini silmekte ve cildinizin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları ve hatta küçük sivilce yaralarını yok ederek etkili sonuçlar sağlamak adına yeni kollajeni canlandırmaktadır.


 ClearLift uygulamasının özellikleri 

-          Acısızdır,

-          İyileşme süresi yoktur,

-          Vücudun herhangi bir yerindeki sarkıklık ya da gevşekliği sıkılaştırır,

-          İnce çizgiler ve kırışıklıkları düzeltir

-          Botoks ve dolgu ihtiyacını azaltır,

-          Gözenek görünümünü azaltır,

-          Göz çevresindeki koyu renk görünümü giderir,

-          Yaraları azaltır ve izleri giderir

-          Düzensiz pigmentasyonu - hamilelikten kaynaklı lekeleri düzenler

-          Rozasea, bozuk kılcallar ve damar görüntülerini iyileştirir.

   

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Leke Tedavisi

  ClearLift Leke Tedavisi Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başırılı ...

 • ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

  ClearLift Göz Çevresi Uygulaması Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren Clea...

 • ClearLift ile Yüz Bakımı

  ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu teknolojik lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. 

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.