ClearLift

ClearLiftClearLift Lazer, olağanüstü bir yenileme avantajı ile birlikte kolajen bir üretime olanak sağlamaktadır. Müdahalesiz, acısız ve duraksamadan çalışan bir uygulamadır.

Acısız ve sürekli çalışan bir uygulama olduğu doğrudur. Klasik Piksel aşınmasının tersine bozulmamış bir deri altında piksellenmiş yenileme etkisine olanak sağlayan bu son versiyon ile birlikte böylesi gösterişli bir başarımız mevcuttur.

ClearLift Lazer, olağanüstü bir yenileme avantajı ile birlikte kolajen bir üretime olanak sağlamaktadır. Müdahalesiz, acısız ve duraksamadan çalışan bir uygulamadır. Acısız ve sürekli çalışan bir uygulama olduğu doğrudur. Klasik Piksel aşınmasının tersine bozulmamış bir deri altında piksellenmiş yenileme etkisine olanak sağlayan bu son versiyon ile birlikte böylesi gösterişli bir başarımız mevcuttur. Kimse sizin ne yaptığınızı anlamayacaktır ve mevcut anesteziye ya da yara tedavisinden sonra bakıma ihtiyaç yoktur.

ClearLift, gelen özellikle piksel lazer teknolojisi ile uygulanmış küçük yenileme yöntemi, yüzünüzden yılların etkisini silmekte ve büyümek için yeni kolajeni canlandırmaktadır. Bu yenilikçi lazer tedavisi, aşırı güneş banyosuna ya da hoş görünmeyen aşınma ve izlere sizi maruz bırakan tedavi edilemeyen tahribatlar olsun olmasın yılların cilde verdiği zararı önlemeye yardımcı olmaktadır. Bu etkileyici işlem, cildinizin yapısını iyileştirmek, gözenekleri küçültmek, ince çizgiler, kırışıklıklar, sivilce yaraları ve melazma gibi pigmentasyon problemlerini yok etmektedir ve çatlakların görünümünü ciddi ölçüde azaltmaya yardımcı olabilmektedir.

ClearLift Lazer, binlerce mikroskopik noktacığı ortaya çıkararak çalışmaktadır ancak bu noktacıkların her birinin çevresindeki deri zarar görmeden aynen kalmaktadır. Bu uygulama, cildinizin en üst katmanını bu ufak deliklerin çoğalmasından kaynaklanan zarardan korumaya çalışmaktadır ve cilt görünümünüzü önemli ölçüde iyileştirmektedir. Bu uygulama, tek bir tedaviyle gözle görülebilir sonuçlar yaratmaktadır.

Daha ayrıntılı olarak, piksel lazer ışığı, deriye ve çevredeki dokuya zarar vermeden ince termal kanalları oluşturarak zarar görmemiş cilt yüzeyinin içine işlemek amacıyla patentli optiklere nüfuz etmektedir. Mikro düzeyde zarar gören bölgeler (tedavi bölgesinin yaklaşık yüzde 15-20 civarı) iyileşme süreci ile başlamaktadır. Kolajen değişiklik gösterirken, cilt sıkılaşmakta ve yaralar iyileşmektedir. Tedavi bölgesi üzerindeki zarar görmemiş cilt daha hızlı bir iyileşmeyi desteklemektedir. Lazer cilt yenileme, deri düzeltimi ya da derin kimyasal pullanmayı göz önünde bulundurduğunuz takdirde - geniş çaplı iyileşme zamanından ve anestezi ihtiyacı olmamasından tereddüt etmeksizin ClearLift  sizin için doğru çözümdür. Bu uygulama, en az risk ve daha hızlı bir iyileşme zamanı ile birlikte daha kuvvetli bir teknoloji aracılığıyla benzer etkileyici sonuçlar yaratmaktadır.

ClearLift tedavisi, yüzünüzden yılların etkilerini silmekte ve cildinizin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları ve hatta küçük sivilce yaralarını yok ederek etkili sonuçlar sağlamak adına yeni kolajeni canlandırmaktadır.

 ClearLiftClearLift uygulamasının seçenekleri

-          Acısızdır

-          Duraksama süresi yoktur

-          Sarkıklık ya da gevşekliği (Vücudun herhangi bir yerindeki) sıkılaştırır

-          İnce çizgiler ve kırışıklıkları düzeltir

-          Botoks ve dolgu ihtiyacını azaltır

-          Gözenek görünümünü azaltır

-          Göz çevresindeki koyu renk görünümünü giderir

-          Yaraları azaltır ve izleri giderir

-          Düzensiz pigmentasyonu - Hamilelikten kaynaklı Melazma ya da Oral Kontraseptif – düzenler

-          Rozasea, bozuk kılcallar ve damar görüntülerini iyileştirir.

 


ClearLift Lazer FaceLift güvenli ve rahattır.

ClearLift Tedavisi, herhangi bir enjeksiyon ve cerrahi müdahale olmadan güvenli ve etkilidir. Herhangi bir tedavi sonrasında cilde zarar vermeden ve lokal hissizleştirme uygulamasına gerek kalmadan iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. İyileşme çok hızlı gerçekleşir ve hemen sonuç alınmaktadır.

Önemli Sonuçlar, Hızlı İyileşme

ClearLift küçük lazer teknolojisi, duraksama olmadan 3-4 gün içerisinde cilt etkilerini kapsayan daha önceki küçük lazer cilt yenileme tedavisine nazaran cilt yenilenmede yeni bir jenerasyon sunmaktadır. Yüzünüz sahip olduğunuz en önemli bölgedir. ClearLift cilt iyileştirme ve tedaviyle neler olabileceği hakkında daha çok şey öğrenmelisiniz.

Ben iyi bir ClearLift adayı mıyım?

Yaş itibariyle cildinde izler oluşan kişiler ClearLift adayıdır. Sonuçlar, invazif olmayan terapiler deneyen ve daha girişimci bir şeyler arayan insanlar üzerinde görülmektedir. En iyi adaylar, güneş zararlarını azaltan, iyi görünen, önemli sağlık alışkanlıklarına sahip olan ve tabi ki cildini koruyan kişilerdir 

Piksel tüm cilt tiplerinde uygulanabilir mi?

Evet, ClearLift, yılın herhangi bir zamanında tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Ancak, bu konuda Dr. Karataş ya da onun kadrosu ile görüşmek önemlidir. Çünkü bazı cilt tipleri,  uygun tedaviyi engelleyebilir.

Lazer Tedavisi ne kadar sürer?

ClearLift tedavisi genellikle her bir bölge için 20 dakikadan az sürmektedir. Tam bir tedavi, işlem görmüş bölgelere ve bireysel konsültasyona bağlı olacaktır.

Güvenli mi?

ClearLift tedavisi, herhangi bir enjeksiyon ya da cerrahi bir müdahale olmaksızın güvenli ve etkilidir. Tedaviden sonra kısa ömürlü olacak olan kızarıklığın cildinizde minimal seviyeye indirmesini bekleyebilirsiniz. Daha da önemlisi, bu işlemden hemen sonra hiç kimse ne yaptığınızı fark etmeyecektir.

Acı verir mi?

Hayır!!! En önemli deneyim tedavi süresince hoş bir sıcaklık olmasıdır. Zaman zaman çıt sesi duyulabilir çünkü lazer başlığı bölgeden bölgeye hareket etmektedir ancak kesinlikle acısızdır.

Daha sonra yenilemeye ihtiyaç duyar mıyım?

ClearLift, yaş itibariyle oluşan görünümü tersine çevirir ancak, yaşlanma sürecini durdurmamız mümkün değildir. Bu, beslenme, sağlık alışkanlıkları ve hormonları kapsayan tüm sağlık durumunuzu değerlendirmek için yaşlandırmayı geciktirici bir konsültasyona ihtiyaç duyacaktır. Ancak, başlangıç noktanıza ve tedaviden sonraki yaşam stilinize bağlı olarak, yeni görüntünüz birkaç ay ya da daha uzun sürebilir. Bizim size önerimiz, sonuçları devam ettirmek adına cilt bakımınızı dikkatli bir şekilde yapmanız olacaktır. Bu durum, yatırımınızı devam ettirmek için 4 Adımda Cilt Yenileme ( Renew 4 Step Skin Renewal System) uygulamamızı kullanmak, UV ışığına maruz kalmamak ve aşırı güneşten kaçınmak ile olacaktır. Dahası, güneşte kaldığınız takdirde günlük nemlendirici krem kullanmak oluşacak zararlara zemin hazırlamaktadır. Dikkatli bir şekilde yapılan cilt bakımı, cildinizin yenilenme etkilerini ve kolajen değişikliğini genişletmekte  ve küçük bir tedaviden son derece büyük bir fayda sağlamaktadır ve sonuç olarak bu işlem bakım seansları arasında zaman farkını artıracaktır.Birçok hasta için 12 ay sonra yapılacak tekrar tedavi daha sağlıklı bir görünümün devam etmesine yardımcı olacaktır. 

Hemen Doktorunuza Sorun

OKUMAYA DEVAM EDİN

1 Sıkça Sorulan Sorular
E***
Merhaba ClearLift fiyatı ne kadar acaba göz çevrem için istiyorum.
Merhabalar Ebru Hanım. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Ama kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır