ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

ClearLiftClearLift™ nedir?

ClearLift™ alışılagelmiş deri tedavi ve yapılandırma uygulamalarına ve acı veren yüz germe işlemlerine alternatif olarak zarar görmüş, tahriş olmuş deriyi yenileme yöntemidir.

ClearLift™ ciltteki çizgileri ve kırışıklıkları; kılcal damarların oluşturduğu ince damar görüntülerini ve kılcal damarları yok eder. ClearLift diğer lazer uygulamalara hassas olan ve bu sebeple tedavi uygulanamayan hassas ciltlerde de kullanılabilir özellikle de göz çevresi, boyun, ağız ve dudak çevresi ve göğüs gibi yerlerde çok verimli sonuçlar alınır.

ClearLift™ Nasıldır?

ClearLift yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlar. ClearLift derinin 3 mm altına kadar ısı verdiği için uygulamadan önce bölgeyi uyuşturmak gerekmez ve cildin onarımı tenin üst yüzeyine zarar vermeden gerçekleşir.

3-5 treatments with  ClearLift kullanarak 3-5 uygulamada sonuçları görürsünüz, istediğiniz sonuçları alırsınız. tedavi/ uygulama genelde her üç dört haftada bir yapılır.

Bazı durumlarda tedavi sonucunu tekrar uygulamada alırsınız.  Cildin görünümü her uygulamada daha da mükemmelleşir ve 3-6 ay sonrasında en iyi halini almış olur. Sonuçlar cildin yapısına bağlı olabilir. Kendinize en uygun uygulama için uzmanınıza başvurun.

ClearLift™ diğer onarıcı lazer uygulamalarından neden farklıdır/ diğerlerinden ne farkı vardır?

Onarıcı lazer etkileyici, çarpıcı ve güvenilir sonuçlar yaratır çünkü diğer onarıcı lazer uygulamaları. Daha uzun sürer, ağrı ve acı verebilir, rahatsızlık hissi yaratabilir: ClearLift™ cildin altını ısıtarak ağrı hissini ortadan kaldırır.

Bilinen onarıcı lazer tedavilerinde tedavi görenler zorlu bir iyileşme sürecinden geçerler.  ClearLift™ ile hastalar aynı gün işlerinin başına dönebilirler.  Onarıcı lazer tedavilerinde tedavi görenler yüzlerinde kızarıklık ve yanma deneyimleyebilirler ve bu 2-3 gün sürebilir.  ClearLift™ hastalarında kızarıklık ve yanma olmaz. uygulamadan hemen donra pembelik oluşabilir ve 30 dakika içinde bu pembelik gözden kaybolur.

ClearLiftAlma Laser ClearLift™ neleri tedavi eder?

Ciltteki çizgi ve kırışıklıklar, ince kılcal damarlar ve kızarıklıklar ClearLift™ ile yok edilebilir. Ayrıca göz çevresindeki derinin gerilmesine, boyun bölgesi ve göğüsteki kırışıklıkların kaybolmasında etkilidir. Bu bölgeler genelde geleneksel lazer tedavilerinde en hassas ve yara izi oluşmasına eğilimli bölgelerdir Cildin görünümünü iyileştirmenin yanı sıra lezyonları giderme işlemlerini de başarıyla gerçekleştirir.

Kaç uygulama yapmak gerekir?

ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay sonra etkileri müthiş bir şekilde görülür.

ClearLift™ ile hangi cilt tiplerine uygulama yapılabilir?

The Q-Switched laser modulü ile her tip cilde, hatta bronz tene bile, uygulanabilir. Tedaviden önce bir noktaya deneme uygulaması yapabilirsiniz

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Leke Tedavisi

  ClearLift Leke Tedavisi Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başırılı ...

 • ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

  ClearLift Göz Çevresi Uygulaması Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren Clea...

 • ClearLift ile Yüz Bakımı

  ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu teknolojik lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. 

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.

 • ClearLift Lazerle Yüz Germe

  ClearLift Lazerle Yüz Germe Yüz estetiğindeki son trend ClearLift Lazerle yüz germe; Yüze kontur kazandırma yöntemi. Bir başka deyişle, cerrahi olmayan lazerle yüz  germe.