ClearLift ile Yüz Bakımı

ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlanma sürecinde en çok yıpranan yüz cildimizdir. Zamanla ortaya çıkan yüz çizgileri, cildin incelmesi, özellikle cilt altı kollajen ve elastin liflerinin azalmaya başlaması ile belirginleşir. Yaşla birlikte edinilen çizgiler ve çökmeler, yüzün aşağı doğru inişi ve üzgün görüntü. Yorgun bir çift göz çevresi, boyun ve dekoltedeki bölgesindeki kırışıklıklar. Yaşlılık lekeleri ve benzeri kahverengi lekeler, ciltte meydana gelen güneş lekeleri, hormonal pigmentasyon, genetik faktörler ve zamanın etkileri de bir araya gelince yaşlılık süreci hızlanıyor. Ama neyse ki gelişen teknoloji zamana bu faktörleri, küçük kusurları ve yılların yorgunluğunu kısa sürede silmek mümkün hale geldi. Neden yaşlanıyoruz sorusunun cevabını arayarak uygulanan yeni tedavilerde gerçek çözümler üretilebilmekte. Sadece operasyonla halledilen bu sorunlar için medikal estetik uygulumlar, kişilerin yüz bakımı için tercih ettiği sistemler arasında bulunuyor.

Dr.Mustafa Karataş "Yaşlanma sürecinde kişinin ilk fark ettiği cildindeki kuruma, soluklaşma ve nemsizleşmedir. Arkasından alın ve göz çevresinde hafif çizgiler, burun yanları ve yanak bölgesindeki gözeneklerin genişlemesi gelir. Bu dönemde hasta doğru sistemle buluşulursa, yaşlanmayı cildin tüm katmanlarındaki eskime, doku boşalması, kasların gevşemesi ve son olarak kemik yapının değişimi olarak algılayıp doğru tedaviler yapılırsa, yaşlanma süreci de uzatılabilir” diyor.

Yaşla birlikte edinilen çizgiler ve çökmeler, yüzün aşağı doğru inişi ve üzgün görüntü medikal estetiğin en çok çalıştığı konular. Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. Clearlift tüm yüz çevresinde, göz çevresi, boyu, dekolte etkili yeni bir lazer tedavisidir. Eğer “Cildimdeki kırışma ve sarkmalar rahatsız edecek bir boyuta vardı” diyor ve cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız o halde ağrısız, ameliyatsız bir işlemle kırışıklarınızı silmenin teknolojik yöntemi Clearlift'tir.

ClearLift alışılagelmiş deri tedavi ve yapılandırma uygulamalarına ve acı veren yüz germe işlemlerine alternatif olarak, zarar görmüş, tahriş olmuş deriyi yenileme yöntemidir. ClearLift ciltteki çizgileri ve kırışıklıkları; kılcal damarların oluşturduğu ince damar görüntülerini ve kılcal damarları yok eder. ClearLift diğer lazer uygulamalara hassas olan ve bu sebeple tedavi uygulanamayan hassas ciltlerde de kullanılabilir özellikle de göz çevresi, boyun, ağız ve dudak çevresi ve göğüs gibi yerlerde çok verimli sonuçlar alınır.

ClearLift yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlar. ClearLift derinin 3 mm altına kadar ısı verdiği için uygulamadan önce bölgeyi uyuşturmak gerekmez ve cildin onarımı üst yüzeye zarar vermeden gerçekleşir. ClearLift ile ilk uygulamada sonuçları görür, 3-5 uygulamada istediğiniz sonuçları alırsınız. Seanslar genelde her üç dört haftada bir yapılır. Bazı durumlarda tekrar uygulamada sonuç alırsınız.  Cildin görünümü her uygulamada daha da mükemmelleşir ve 3-6 ay sonrasında en iyi halini almış olur.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Leke Tedavisi

  ClearLift Leke Tedavisi Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başırılı ...

 • ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

  ClearLift Göz Çevresi Uygulaması Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren Clea...

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.

 • ClearLift Lazerle Yüz Germe

  ClearLift Lazerle Yüz Germe Yüz estetiğindeki son trend ClearLift Lazerle yüz germe; Yüze kontur kazandırma yöntemi. Bir başka deyişle, cerrahi olmayan lazerle yüz  germe.