Gıdı İçin EMFACE Submentum

Gıdınızdan kurtulmak ve daha genç görünümlü yüz hatlarına kavuşmak istiyorsanız EMFACE Submentum sizin için biçilmiş kaftan.

Yüzünüze gençliğin dokunuşunu vermek için belki pek çok tedaviden, anti-aging uygulamadan faydalandınız, gerektiğinde dolgu enjeksiyonlarından, botoks uygulamalarından da destek almış olabilirsiniz ama yine de aynadaki yansımanızdan hoşnut değilsiniz ve nedenini de tam olarak tespit edemiyorsunuz. Sorun gıdınız olabilir!

Genç yüz hatlarına sahip olmanın kilit noktalarından biri çene altınızın sıkı ve gergin olması, bu bölgede fazla yağ dokusu olmamasıdır. Gıdı dendiğinde hemen herkes sorunun kaynağının fazla yağ dokusu olduğunu düşünse de, sıkılığını kaybetmiş cildin de probleme katkıda bulunduğu unutulmamalı. Elastikiyeti azalmış olan cilt çene altını desteklemez olur ve hem yağ dokusu daha belirgin bir görünüm alır hem de yüzün alt kısmı netliğini kaybeder. EMFACE Submentum işte tam da, yaşınıza yaş ekleyen, gıdı problemini ameliyatsız bir şekilde çözmek geliştirilmiş yenilikçi bir teknoloji hem de sorunu yaratan tüm faktörlere aynı anda etki ederek!

Etki Mekanizması

EMFACE Submentum sisteminin etki mekanizması, senkronize radyo frekansı ve HIFES™ (yüksek yoğunluklu elektrik stimülasyonu) teknolojisinin sinerjik olarak çalışması ile ortaya çıkar.  

Senkronize radyo frekansı cilt altına kontrollü ısı enerjisi ileterek yağ dokusunu eritirken ciltteki kolajen üretimini de tetikleyerek cilt elastikiyetini artıran bir süreci devreye sokar. HIFES™ ise yüksek yoğunluktaki elektrik stimülasyonu ile çene altı kas dokusunu toparlar. Böylece gıdı bölgesindeki yağ fazlalığından kas dokusuna ve cilde kadar etki eden güçlü bir tedavi ortaya çıkar. Çene altı ve çene ile boynun birleştiği hat çekici, genç bir görünüm alır. Tedavi 2-10 gün ara ile 4 seanstan oluşur. Her seans 20 dakika sürer. 

Bu tedavi için uygun bir aday mıyım?

Kadınların %55’i erkeklerin ise %40’ı gıdı probleminden şikâyetçidir. Yüze olduğundan yaşlı bir görünüm veren bu sorundan muzdarip olan herkes bu tedaviden faydalanabilir.

EmFace Submentum teknolojisini diğer cihazlardan farklı kılan nedir?

EmFace Submentum gıdı bölgesini, yani submental bölgeyi kas dokusundan yağ dokusuna ve cilde kadar etki ederek gözle görünür bir şekilde toparlayan, ameliyata invaziv olmayan bir alternatif sunan ilk ve tek teknolojidir.  

Nasıl bir işlemdir? Tedavi sırasında acı hissedecek miyim?

EmFace Submentum, konforlu, öncesinde anestezik kreme dahi ihtiyaç olmayan acısız bir tedavidir. Sadece 20 dakika süren işlem sırasında uygulama yapılan gıdı bölgesinde rahatça tolere edilebilir bir sıcaklık ve kasların kasılmasını hissedeceksiniz.  

Seans bittikten sonra hemen gündelik hayatıma geri dönebilir miyim?

Evet. Tedavi sonrasında hemen gündelik hayatınıza geri dönebilirsiniz. İyileşme sürecine gerek yoktur.

Sonuçları ne zaman görmeye başlarım?

İşlem sonrasında tedavinin olumlu etkilerini birkaç hafta içinde gözlemeye başlasanız da optimum sonuçların ortaya çıkması için 4 – 6 haftanın geçmesi gerekir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • AI İle Yeni Nesil Güzellik Exion

  AI İle Yeni Nesil Güzellik Exion Yapay zekâ güzelliğin yüzünü değiştirmeye başladı bile. Peki anti-aging dünyasındaki bu değişim sizi nasıl etkileyecek? Yapay zekâ ile birlikte hayatımıza giren teknoloj...

 • Exion Fraksiyonel RF

  Exion Fraksiyonel RF Karşınızda, yapay zekâ ile desteklenen etki mekanizması ile anti-aging endüstrisinin yeni nesil cihazlardan biri…

 • Exion Body Farkı

  Exion Body Farkı Vücudunuzu en çekici haline kavuşturmak için ileri teknoloji bir tedaviden yararlanmaya ne dersiniz? Exion Body ile genç ve sıkı bir cilde, biçimli vücut hatlarına kavuşm...

 • Exion Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Exion Nedir? Nasıl Kullanılır? Exion, anti-aging endüstrisinde çığır açan yeniliklere imza atıyor ve farklı aplikatörlerle maksimum fayda sağlayan bir yaklaşım sergiliyor.

 • Sofwave mi Ultherapy mi?

  Sofwave mi Ultherapy mi? Her ikisi de ultrason teknolojisini kullanıyor, her ikisi de cildi sıkılaştırmak, yüz hatlarında lift etkisi yaratmakta etkili. Peki aralarındaki fark ne, hangisi sizin i...

 • EmFace Teknolojisini Denedim

  EmFace Teknolojisini Denedim Yeni nesil bir anti-aging cihaz olan Emface teknoloji nedir, sizin için ne yapabilir? İşte tedaviyi deneyen birinin deneyimleri…

 • Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili

  Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili Yüz germe ameliyatlarının alternatifi olarak kabul edilen Ultherapy ile daha genç bir boyna ve dekolteye kavuşmak da mümkün. Hem de tek seansta!

 • EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin

  EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin Anti-aging endüstrisinde yerini alan EmFace yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek etkisini sadece ciltle sınırlamıyor, yüzdeki kas dokusunu da hedef alıyor.

 • Yeni Süper Güç: Morpheus8

  Yeni Süper Güç: Morpheus8 Morpheus8, mikro-iğne ve radyo frekans enerjisini bir arada kullanarak cilt altına kadar inen ve cilt altı dokusunu da şekillendiren yenilikçi bir tedavi. Yüz ve vücut ge...

 • Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt

  Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt    Daha sıkı, daha elastik bir cilt yaratan, çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü hafifleten Sofwave, ultrason teknolojisinin vardığı son noktalardan biri olarak karşımıza...