Emface Submentum

Çene altındaki yağ dokusunu yok etmede devrim niteliği taşıyan bir teknolojiyi takdimimizdir; Emface Submentum.  BTL Aesthetics tarafından geliştirilen Emface Submentum, gıdı bölgesindeki fazlalıkları azaltma, çene hattını belirginleştirme ve yüze genç bir dokunuş katmada etkili sonuçlar sağlayan bir sistem.

Özellikle gıdı bölgesindeki yağ dokusunu hedef almak için tasarlanmış olan bu yeni nesil teknoloji ile yüz konturunu şekillendirmek, daha net ve belirgin bir çene hattına kavuşmak mümkün. Hem de ameliyatsız, neştersiz, sosyal hayatınız kesintiye uğramadan!

Genç bir yüzle aranıza giren, yüzünüze yıllar ekleyen gıdı problemine veda etmek için Emface Submentum teknolojisini ve bu tedavinin sizin için neler yapabileceğini keşfetmenin tam zamanı! 

EmFace Submentum nedir?

EmFace Submentum gıdı bölgesindeki fazlalıkları yok etmek için kastan cilde tüm doku katmanlarına etki eden ve invaziv olmayan tek teknolojidir.

Kadınların %55’i erkeklerin ise %40’ı gıdı bölgesindeki fazlalıklardan şikâyetçidir.  EmFace Submentum sayesinde yüze yıllar ekleyen gıdı probleminden kurtulmak artık mümkün. Hem de sadece 20 dakikalık bir tedavi ile!

EmFace Submentum nasıl çalışır?

EmFace patentli senkronize radyo frekansı enerjisi ile HIFES kas stimülasyonunu bir arada kullanan ilk teknolojidir. Radyo frekansı enerjisiyle yaratılan ısı ve submental dokuların stimülasyonunun birlikte yarattığı etki gıdı bölgesinin toparlanmasında son derece başarılı sonuçlar elde etmeyi mümkün kılar. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Gıdı İçin EMFACE Submentum

  Gıdı İçin EMFACE Submentum Gıdınızdan kurtulmak ve daha genç görünümlü yüz hatlarına kavuşmak istiyorsanız EMFACE Submentum sizin için biçilmiş kaftan.

 • EmFace Teknolojisini Denedim

  EmFace Teknolojisini Denedim Yeni nesil bir anti-aging cihaz olan Emface teknoloji nedir, sizin için ne yapabilir? İşte tedaviyi deneyen birinin deneyimleri…

 • EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin

  EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin Anti-aging endüstrisinde yerini alan EmFace yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek etkisini sadece ciltle sınırlamıyor, yüzdeki kas dokusunu da hedef alıyor.

 • Neden EmFace?

  Neden EmFace? Anti-aging endüstrisinde yenilikçi, çığır açan bir teknolojiyi takdimizdir. EmFace’i tercih eden, bu yeni cihazı denemek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Peki ne...