Yaşlanmaya Karşı ClearLift

ClearLift LazerYaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu teknolojik lazer tedavisi ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini silebilirsiniz. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde uygulabilen bir lazer tedavisi.

Eğer “cildimdeki kırışma ve sarkmalar rahatsız edecek boyuta ve cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız o halde ağrısız, ameliyatsız bir işlemle genç görünüm için kırışıklarınızı silmenin teknolojik yöntemi Clearlift'tir. Clearlift kırışıklıkları azaltır, ince çizgileri yok eder ve cilt yüzeyine yakın olan damarlar nedeni ile meydana gelen kızarıklıkları ve küçük damarların görünümünü azaltır. ClearLift tedavisi, yüzünüzden yılların etkilerini silmekte ve cildinizin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları ve hatta küçük sivilce izlerini iyileştirdiği gibi gözenekleri küçültür ve melazma gibi pigmentasyon problemlerini yok eder ve etkili sonuçlar sağlamak adına yeni kollajeni canlandırmaktadır. Uygulamayla cildinizdeki özellikle güneş lekeleri, yara izleri, hormonalpigmentasyon ve diğer deformasyonlar giderilebiliyor.

Clearlift, kırışıklıklardan, genişlemiş gözeneklerden boyun ve yüzdeki elastikiyet kaybına kadar tüm yaşlanma belirtilerinde etkili bir sistem. Deride silme işlemi gerçekleştiren bu teknolojik lazer tedavisinin en güzel yanı ise tamamen acısız olması ve sosyal hayatınıza hemen dönebilmeniz.

ClearLift lazer teknolojisi

ClearLift, kolajen üretimini maksimum bir oranda tetikleyerek cildin yenilenmesini ve yaşlanma belirtilerinin gözle görülür bir şekilde hafiflemesini sağlar. Tedavi tamamlandığında çevrenizdekiler ne yaptırdığınızı tam olarak anlayamaz ama sizdeki değişimi, gençleşmeyi fark ederler.

Bu yenilikçi lazer tedavisi, cildin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları yok eder, gözeneklerin küçülmesini, kahverengi güneş lekelerinin ve çatlakların hafiflemesini sağlıyor. ClearLift birçok sistemin yetersiz kaldığı cilt sıkılaştırma konusunda da çok etkili.

Hassas bölgeler

Boyun bölgesindeki sarkmalar ve yaşlanma belirtileri anti-aging endüstrisinin en zorlandığı alanlardır. ClearLift sistemi bu bölgede de son derece etkili olan bir tedavidir. Sadece boyun bölgesinde değil, göz çevresindeki ince çizgiler ve ellerde de zamanı gözle görünür bir şekilde geri çevirir.

ClearLift LazerNasıl etki ediyor?

ClearLift Lazer, işlem yapılan bölgede binlerce mikroskopik delik açar. Bu gözle görülemeyecek kadar minik delikler cildin kendini iyileştirme mekanizmasını tetikler. Bu da cildin daha kolajen üretimini artırır.

İşlem ne kadar sürüyor?

ClearLift tedavisi yaklaşık 20 dakika sürüyor ve en önemlisi işlem sırasında hiçbir rahatsızlık, ağrı hissetmiyorsunuz. ClearLift seansında sadece işlem yapılan bölgede hafif bir sıcaklık hissedilir. Lazer başlığının hareketi sırasında çıkan hafif bir ses dışında kendinizi şekerleme yapacak kadar konforlu bir deneyimdir. Tedaviden hemen sonra işinize, sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Cilt üzerindeki etkileri kaç seans sonra görülüyor?

ClearLift ile gözle görünür sonuçlar almak için 3-4 haftada bir yapılan 3-5 seans yeterlidir. Sonuçları cilt yeni kolajen üretimini tamamlamaya başladığında, yani bir ay içinde görmeye başlarsınız – aslında daha ilk tedavinin ardından cildiniz daha taze, parlak ve canlı görünür. Ama sistemin olumlu etkilerini 3-6 aya kadar giderek artan bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Tedaviyi tekrar yenilemek gerekir mi?

ClearLift, yaşlanma belirtilerini tersine çevirir ancak, yaşlanma sürecini durdurmamız mümkün değildir. Sonuçların kalıcılığını belirleyen birçok faktör vardır; uyguladığınız cilt bakımı, beslenme alışkanlıklarınız ve güneşten korunup korunmadığınız gibi. Eğer doktorunuzun önereceği cilt bakımını uygular ve güneşin zararlı ışınlarından korunursanız ClearLift’in olumlu etkileri uzun süre devam edecektir. Ama cilt kaliteniz yıllar önceki iyiliğine kavuşsa bile yaşlanmanın hiç durmayan bir süreç olduğunu unutmayın tedaviden bir yıl sonra bir kür daha uygulamayı düşünebilirsiniz.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Neden EmFace?

  Neden EmFace? Anti-aging endüstrisinde yenilikçi, çığır açan bir teknolojiyi takdimizdir. EmFace’i tercih eden, bu yeni cihazı denemek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Peki ne...

 • 21 Soruda BBL Hero Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  21 Soruda BBL Hero Hakkında Bilmeniz Gerekenler BBL teknolojisinin mükemmelleştirilmiş hali olan BBL Hero ile tepeden tırnağa tazelenmenin, gençleşmenin sırrını keşfetmeye hazır mısınız?  Karşınızda 21 soruda BBL Hero…

 • 25 Soruda Emsculpt Neo Hakkında Her Şey

  25 Soruda Emsculpt Neo Hakkında Her Şey EmSculpt Neo vücut şekillendirme teknolojilerine yeni bir yaklaşım getirerek çıtayı yükseltiyor. Karşınızda kas kütlesini artırırken yağ yakımını tetikleyen EmSculpt Neo...

 • 24 Soruda Soğuk Lipoliz Uygulamasını Keşfedin

  24 Soruda Soğuk Lipoliz Uygulamasını Keşfedin CoolSculpting soğuk lipoliz tedavisi hakkında kafanızı kurcalayanlar, 24 soruyla merak ettiklerinizi cevapladık…

 • Thermage ile Yüzde Lift Etkisi

  Thermage ile Yüzde Lift Etkisi Ciltteki elastikiyet kaybına müdahale etmede etkili teknolojilerden biri olan Thermage CPT, daha sıkı, daha genç yüz hatları yaratıyor.

 • Yüzünüzü İnceltin

  Yüzünüzü İnceltin Yüze daha çekici, daha zarif bir form vermenin sırrı yeni nesil teknolojilerden geçiyor…

 • Dondurarak Zayıflama CoolSculpting

  Dondurarak Zayıflama CoolSculpting Bir türlü kurtulamadığınız bölgesel fazlalıkları hedef alan CoolSculpting, bölgesel yağlanma konusunda etkinliği kanıtlanmış bir teknolojidir. Tek seansla yağları dondura...

 • İleri Teknoloji İle Zarif Bir Yüz

  İleri Teknoloji İle Zarif Bir Yüz Yüze daha çekici, daha zarif bir form vermenin sırrı yeni nesil bir teknolojiden geçiyor. Yanakların hafif içeri doğru olması yüze daha kadınsı ve çekici bir görüntü ver...

 • Sonsuza Kadar Genç

  Sonsuza Kadar Genç İnsanoğlunun "yaşlanma" endişesi başladığından bu yana daha genç bir cilt için çok sözler verildi. Popüler inancın aksine topikal ürünler (kremler), yaşlanmanın...

 • Çaktırmadan Erkeksi Estetik

  Çaktırmadan Erkeksi Estetik Yoksa siz hala güzellik sektörünün sadece kadınlara hizmet verdiğini mi düşünüyorsunuz? Aksine; her geçen gün daha çok erkek estetik kliniklerin kapısını çalıyor!