ClearLift Lazerle Yüz Germe

ClearLift Lazerle Yüz GermYüz estetiğindeki son trend ClearLift Lazerle yüz germe; Yüze kontur kazandırma yöntemi. Bir başka deyişle, cerrahi olmayan lazerle yüz germe. Enjeksiyonsuz, nekahat dönemi gerektirmeyen, risksiz bir teknoloji. Elastikiyetini kaybetmiş, sarkmış, kırışmış ciltler ve düşük kaşlar ameliyata gerek olmaksızın geriliyor.  Cilt kendi onarım sürecini oluşturuyor, yeni kolajen üretimine başlıyor, alttaki bağ dokusu güçleniyor, sıkılaşma ve 'lifting' etkisi kendini gösteriyor. 20 dakikalık uygulamanın hemen ardından cilt toparlanıyor ve kişi günlük aktivitelerine dönebiliyor.

ClearLift hiç acı vermeyen  4 seans sonrası etkili sonuçlarını görebildiğiniz bu uygulama, özellikle yüz  bölgesini germede ve lazerle kırışık gidermede  çok etkileyici. ClearLift aynı zamanda "öğle tatilinde, ağrısız acısız yüz gençleştirme tekniği" . Deride silme işlemi gerçekleştiren lazer uygulamalarında diğerlerinden çok öne çıkan ve tüm güzellik, estetik endüstrisini etkileyip liderliğe oturan uygulama:  Pixel Q-Switch diye de bilinen ClearLift, parçalanmış, zarar görmüş ciltteki zararları silen, vakti az hastalar için mükemmel bir lazer sistemi.

ClearLift, kolajen üretimini maksimum bir oranda tetikleyerek cildin yenilenmesini ve yaşlanma belirtilerinin gözle görülür bir şekilde hafiflemesini sağlar.  Bu yenilikçi lazer tedavisi, cildin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları yok eder, gözeneklerin küçülmesini, kahverengi güneş lekelerinin ve çatlakların hafiflemesini sağlıyor. ClearLift birçok sistemin yetersiz kaldığı cilt sıkılaştırma konusunda da çok etkili.

İşlem ne kadar sürüyor?

ClearLift tedavisi yaklaşık 20 dakika sürüyor ve en önemlisi işlem sırasında hiçbir rahatsızlık, ağrı hissetmiyorsunuz. ClearLift seansında sadece işlem yapılan bölgede hafif bir sıcaklık hissedilir. Lazer başlığının hareketi sırasında çıkan hafif bir ses dışında kendinizi şekerleme yapacak kadar konforlu bir deneyimdir. Tedaviden hemen sonra işinize, sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz. ClearLift ile gözle görünür sonuçlar almak için 3-4 haftada bir yapılan 3-5 seans yeterlidir. Sonuçları cilt yeni kolajen üretimini tamamlamaya başladığında, yani bir ay içinde görmeye başlarsınız  aslında daha ilk tedavinin ardından cildiniz daha taze, parlak ve canlı görünür. Ama sistemin olumlu etkilerini 3-6 aya kadar giderek artan bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Leke Tedavisi

  ClearLift Leke Tedavisi Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başırılı ...

 • ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

  ClearLift Göz Çevresi Uygulaması Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren Clea...

 • ClearLift ile Yüz Bakımı

  ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu teknolojik lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. 

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.