ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

Kolajen sağlıklı ve genç bir cildin en önemli yapıtaşlarından biridir. Ama maalesef, yaş ilerledikçe cilde gençliğini veren kolajen de azalmaya başlar. Kırışıklık, ince çizgi, fotohasar, düzensiz cilt tonu ve cilt gevşekliği de dahil olmak üzere yaşa bağlı cilt kusurlarının tedavisi için yüksek yoğunluklu ve daha güçlü soyucu olmayan Pixel Q-Switched ilk fraksiyonel lazeri geliştirdi. Pek çok lazer uygulaması, kolajen yenilenmesini destekleyen termal etkiye sahipken,  ClearLift epidermisin gençleştirilmesine odaklı derin ve güçlü bir etkiye sahip özel olarak tasarlanmış  yani cildinizin derinden yüzeye doğru tedavi ediliyor. Dolayısıyla ısı hasarıyla cilt altı onarım mekanizmaları harekete geçerken cilt yüzeyinde hiçbir  hasar oluşmaz aksine yüzeyde ışık tedavisi ile cilt pürüzsüzleşir.

Işığın Yüzünüze Etkisi

Kolajen sağlıklı ve genç bir cildin en önemli yapıtaşlarından biridir. Ama maalesef, yaş ilerledikçe cilde gençliğini veren kolajen de azalmaya başlar. “ClearLift Nır teknolojisi cilt hücrelerini stimule ederek daha çok kolajen üretmelerini sağlar. Daha ilk seanstan itibaren cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.  Sistem, cilt yüzeyinde herhangi bir hasara neden olmadan cildin alt tabakasını 40-44 dereceye kadar ısıtır. Kızılötesi ışınların cildin alt tabakalarını ısıtması ile etki eden ClearLift Nır, cildi sıkılaştırırken yüz ovalinin toparlanmasını ve yaşla birlikte yerçekiminin etkisine yenik düşen yüz hatlarının, gençlikle özdeşleştirilen V şeklini yeniden almasını sağlar.”

Nır modülü yakın kızılötesi spektrumunda yüksek güç ışık kaynağı kullanır. Bunun nedeni yeni kolajen üretimi sağlamak, cilde bir pürüzsüzlük kazandırmak ve aynı zamanda cildi sıkılaştırmak için güvenli ve etkili bir alt dermal ısı elde etmektir. Yüksek güç Nır lamba derin penetrasyon (etki) 1300 nm'de zirve gücü ile dermal sıcaklığını yükseltmek için yakın kızılötesi spektrumun içinde ışık yayar. Bu mekanizma var olan lifleri sıkarak, yeni kolajen oluşumunu uyarır, mevcut kollojen lifler derin ısı sağlayan Nır teknolojisi ile  sıkılaşır. Bu uygulama, cildi güçlendirerek yaşlanmaya karşı hem kısa hem de uzun vadede faydalar sağlamaktadır. Nır modülü yüz ve vücut için iki ayrı aplikatör sunmaktadır. Tedavinin en önemli artılarından biri sizi sosyal yaşamınızdan alıkoymadan, zamanı geri döndürebilmesidir. Cilt sıkılaştırma ve yüz ovalinin toparlama dışında, göz ve dudak çevresindeki ince kırışıklıklar da etkili olan sistemin, boyun gibi daha hassas ve zor bir bölgedeki çizgiler ve elastikiyet kaybında da uygulanabilmesi en önemli artılarından biridir.

Tedaviden Beklentiler

İşlem yaklaşık 20 -40 dakika sürer. En iyi sonuçlar için 7-10 gün arayla 6-8 seans uygulanması tavsiye edilir. İşlem sonrasında ciltte hafif pembelik ve gerginlik meydana gelebilir. Kollajen üretimi uygulama bittikten sonra da 3 ay boyunca sürer bu da cildin yeniden yapılanmasını ve inşa edilmesini destekler. Bu tedavinin etkileri 2 yıl kadar uzun bir süre devam eder. Elde edilen sonuçları korumak yılda bir ya da en fazla iki seansın tekrar edilmesiyle sağlanabilir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Gıdı İçin EMFACE Submentum

  Gıdı İçin EMFACE Submentum Gıdınızdan kurtulmak ve daha genç görünümlü yüz hatlarına kavuşmak istiyorsanız EMFACE Submentum sizin için biçilmiş kaftan.

 • Exion Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Exion Nedir? Nasıl Kullanılır? Exion, anti-aging endüstrisinde çığır açan yeniliklere imza atıyor ve farklı aplikatörlerle maksimum fayda sağlayan bir yaklaşım sergiliyor.

 • Sofwave mi Ultherapy mi?

  Sofwave mi Ultherapy mi? Her ikisi de ultrason teknolojisini kullanıyor, her ikisi de cildi sıkılaştırmak, yüz hatlarında lift etkisi yaratmakta etkili. Peki aralarındaki fark ne, hangisi sizin i...

 • EmFace Teknolojisini Denedim

  EmFace Teknolojisini Denedim Yeni nesil bir anti-aging cihaz olan Emface teknoloji nedir, sizin için ne yapabilir? İşte tedaviyi deneyen birinin deneyimleri…

 • Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili

  Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili Yüz germe ameliyatlarının alternatifi olarak kabul edilen Ultherapy ile daha genç bir boyna ve dekolteye kavuşmak da mümkün. Hem de tek seansta!

 • EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin

  EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin Anti-aging endüstrisinde yerini alan EmFace yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek etkisini sadece ciltle sınırlamıyor, yüzdeki kas dokusunu da hedef alıyor.

 • Yeni Süper Güç: Morpheus8

  Yeni Süper Güç: Morpheus8 Morpheus8, mikro-iğne ve radyo frekans enerjisini bir arada kullanarak cilt altına kadar inen ve cilt altı dokusunu da şekillendiren yenilikçi bir tedavi. Yüz ve vücut ge...

 • Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt

  Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt    Daha sıkı, daha elastik bir cilt yaratan, çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü hafifleten Sofwave, ultrason teknolojisinin vardığı son noktalardan biri olarak karşımıza...

 • Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark

  Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark İkisinin de uzmanlık alanları cilt sıkılaştırma, yüzde lift etkisi yaratma. Her ikisi de tek seanslık tedaviler. Peki sizin için hangi teknoloji daha uygun?

 • Ultherapy İle İçten Gelen Güzellik

  Ultherapy İle İçten Gelen Güzellik Yeni nesil anti-aging tedavilerin temel amacı doğal bir gençleşme, güzelleşme yaratmaktır. Ultherapy® mikro odaklı ultrason uygulamasıyla ciltteki kolajen üretimini optim...