InMode

Farklı sistemleri bir araya getirerek, en yeni üç teknolojiyi tek platformda toplayan InMode etkili bir uygulama sağlarken alınan sonuçları optimum seviyeye taşıyor.  

InMode yenilikçi radyo-frekansı enerjisi (RF) sistemdir. Üç farklı teknolojiyi tek bir platformda toplayarak, hastanın sorununa en etkin sistemle müdahale edilmesini ve optimum sonuçlar alınmasını sağlar.

InMode, farklı el aparatı ile her soruna yönelik multi-fonksiyonlu bir tedavi protokolüne sahip yenilikçi bir teknolojidir…  

Morpheus 8: Mikro iğneler ve radyo frekans enerjisini bir arada kullanan sistem yüzde hem cilt hem de cilt altı yağ dokusunu sıkılaştırarak etkili bir lift etkisi yaratır. Sistemin en önemli özelliği tüm vücuda da uygulanabilmesi, tepeden tırnağa genç, pürüzsüz bir cilt yaratmadaki başarısıdır.    

Forma: Yüz ve vücut rejuvenasyonunda etkili olan sistem kolajen liflerini stimule ederek, optimum anti-aging fayda sağlıyor. 

Fractora: Cilt soyma ve kırışıklıklarda etkili olan Fractora, cildi adeta yeniden yapılandırıyor hem de minimum iyileşme sürecinde!

BodyFX: Vücut biçimlendirme ve cilt sıkılaştırmayı bir araya getiren bu yenilikçi teknoloji, kusursuz bir siluet yaratmada son derece iddialı.  

Forma ile Cilt Gençleştirme

Yeni kolajen yapımını stimüle ederek, cildin elastikiyetini artıran Forma, kırışıklık tedavisinde de etkili bir teknolojidir. Radyo-frekans akımının elektrotlar aracılığıyla iletilmesi ile konforlu bir termal deneyim sağlayan sistem, cilt ısının rahatça tolere edilebilecek bir düzeyde olmasına olanak veriyor. Forma, biri vücut diğeri yüz için tasarlanmış iki farklı aplikatörü ile cilt altını ısıtarak invaziv olmayan bir kolajen yapılanmasını stimüle eder.

 • Forma hem yüz hem de vücutta uygulanabilen bir radyo-frekans teknolojisidir.
 • Yüzde: Alın, kazayakları, üst gözkapakları, burun kenarlarından ağzın iki yanına inen çizgiler ve boyun bölgesindeki yaşlanma belirtilerini önlemek, geri çevirmekte etkili bir tedavidir.
 • Vücutta: Üst kollardaki sarkmalar, karın bölgesindeki elastikiyet kaybı ve vücutta sıkılık kaybı olan her bölgeye uygulanabilir.
 • Bir hafta aralıklarla 6 seans önerilir.

Cilt Yenilemede Fractora 

Fraksiyonel olarak cildi yenileyerek ve derin dokuları yeniden yapılandırır, cilt kalitesini artırır, kırışıklıkların ve çizgilerin hafiflemesini sağlar.  Fractora, hedefli bipolar radyo frekansı enerjisini cildin farklı derinliklerine ileterek, fraksiyonel CO2 tedavisine kıyasla etkili sonuçlar alınmasını sağlar hem de iyileşme süreci daha kısadır CO2 tedavisinin aksine süren kızarıklıklar, pigmentasyon riski  yoktur.  Ciltteki renk düzensizliklerinde, pigmentasyon lekelerinde ve elastikiyet kaybında etkili bir teknoloji olan Fractora, farklı derinliklere, farklı enerji seviyeleriyle müdahale etme olanağı sağlar. Bu da alınan sonuçların optimum seviyede olmasını mümkün kılar.

 • Fractora, ciltteki yüzeysel renk düzensizliklerinden kırışıklıklara, akne izlerinden elastikiyet kaybına kadar cildin farklı katmanlarındaki problemlere etki eden yeni nesil bir teknolojidir.
 • Yüz ve vücutta, kırışıklıklar, renk düzensizlikleri ve akne izi gibi problemlerin, elastikiyet kaybının gözlendiği her bölgeye uygulanabilir.
 • Hastanın durumuna göre 1-6 seans uygulanır.

Morpheus 8 ile Tepeden Tırnağa Gençlik  

Morpheuss 8 sadece cilt gençleştirmede değil cilt altındaki yağ dokusunu biçimlendirmede de etkili bir tedavidir. Bu yüzden optimum lif etkisi yaratır. Sistemin diğer bir başka özelliği de tüm vücuda uygulanabilmesidir. Morpheus 8 ile vücuttaki yaşlanma belirtilerine, izlere, güneş lekelerine müdahale etmek mümkün.  Mikro iğnelerle cilt altına iletilen radyo frekans enerjisi ile etki eden sistem FDA tarafından cilt altı dokuyu yeniden biçimlendirmede onay almıştır. Eş zamanlı olarak farklı cilt katmanlarına aynı anda müdahale eden Morpheus 8 bu özelliği ile çabuk, konforlu ve etkili bir tedavi olanağı sunar.

 • Morpheus 8 yüzdeki sarkma ve elastikiyet kaybına müdahale ederken, aynı zamanda cilt altı yağ dokusunu da biçimlendirdiği için yüzde optimum lift etkisi yaratır.
 • Yüzdeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü hafifletirken, genişlemiş gözeneklerin küçülmesini, cildin pürüzsüz ve taze görünmesini sağlar.
 • Yüz ve vücuttaki akne ve skar izlerinin tedavisinde etkili bir teknolojidir.
 • Yüz ve vücuttaki güneş hasarını geri çevirir, kahverengi lekelerin hafiflemesini sağlar.
 • Tüm vücuttaki yaşlanma belirtilerini geri çevirmede etkilidir.
 • Mikro iğneler ve radyo frekans enerjisini bir arada kullanan tedavi bir ay arayla yapılan 3 seanstan oluşur. Hastanın ihtiyaçlarına göre ekstra seans gerekebilir. 

BodyFx ile Kusursuz Bir Siluet

Yeni nesil bir lipoliz tedavisi olan BodyFX, daha biçimli bir vücut konturu yaratırken cildi sıkılaştırır, cilt kalitesini artırır.  BodyFx klinik olarak etkisi kanıtlanmış radyo-frekans enerjisi ve negatif basınç teknolojisini selülit görünümünü hafifletmek, bölgesel fazlalıklardan kurtulmak ve yağ dokusunun düzensiz olarak dağıldığı yerleri pürüzsüzleştirmekte etkili ve uzun vadeli sonuçlar sağlayan bir teknolojidir. BodyFx bu sistemleri cildin sıkılığını artırmakta kullanırken, radyo frekans dalgalarının yarattığı ısı enerjisi ile yağ hücrelerinin hacmini küçültür ve cilt altındaki tüm yağ dokusunda incelme sağlar. Cilt sıkılaştırma ve yağ parçalama etkisini bir araya getiren BodyFx, uygulama yapılan bölgede daha biçimli, genç görünümlü bir siluet yaratan güvenli ve konforlu bir tedavidir.   

 • Kollar, sırt, sutyen hattı, kalçalar, karın, bel, bacak ve diz bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olan herkes bu tedaviden faydalanabilir.
 • Bölgesel fazlalıkları kalıcı olarak yok eden teknolojinin en önemli artılarından biri cilt kalitesini, cildin sıkılığını artırması ve portakal kabuğu görünümüyle savaşarak ince, genç görünümlü bir siluet yaratmasıdır.
 • Seans sayısı, hastanın durumuna göre 6-8 seans arasındadır. Haftada bir seans uygulanması önerilir.
Hemen Doktorunuza Sorun

OKUMAYA DEVAM EDİN

6 Sıkça Sorulan Sorular
E***
90 kg ile doğum yaptım 7 ay içinde 62 kg düştüm iç bacak kısımlarım çok gevşek. Sarkık bacaklarımın görüntüsü berbat. 23 yaşındayım. Lütfen yardım edin. Anestezi olmayan bir tedavi yöntemi arıyorum. En etkili sonuç hangisinde olur?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Elçin Hanım. Zaten kliniğimizde yapılan hiçbir tedavide anestezi kullanılmaz, anestezi sadece estetik ameliyatlarda kullanılır. Şimdi gelelim sorununuza. İç bacakları toparlamak için uygulanabilecek bazı sistemler var. Bunlardan biri Forma lazer sistemidir. Forma, cildin derin katmanlarına kadar inerek anti-aging etki sağlayan bir radyo-frekans teknolojisidir. Radyo-frekans enerjisi kolajen liflerini uyarır. Böylece cildin genel görünümü iyileşir, sıkılığı artar. Tedavi protokolü 6 hafta aralıklarla uygulanan 6 seans olsa da, hastaların durumuna göre seans sayısı artırabilir. Ancak bacak derinizdeki sarkma çok fazlaysa, tam bir sıkılaşmadan ziyade bir nebze toparlanma daha gerçekçi bir beklenti olacaktır. Çünkü neştersiz tedaviler sarkan deriyi bir yere kadar sıkılaştırabilir. Eğer tedaviden faydalanmayı düşünüyorsanız bunu göz önüne almanızı öneriyorum. Ancak yaşınızın 23 olması alınacak sonuçların başarısını artıracak bir faktör.
E***
Merhabalar, liposuction sonrası bacaklarımda hafif bir sarkma ve dalgalanma oldu. Daha sonra bazı bölgelerden tekrar yağ alınarak 1,2 bölgeye enjeksiyon yapıldı. Şu an yine de memnun değilim hala dalgalanma, selülit ve diz bölümünde gevşeklik var. Ne yapabilirim?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Elif Hanım. Forma Plus sistemi ile sorunla bölgelerdeki cilt kalitesi artırabilir. Bu teknolojinin cildi sıkılaştırıcı, kolajen ve elastin üretimini artırıcı etkisi vardır. Unutmayın cilt ne kadar sıkı ve kaliteli olursa altındaki kusurları da o kadar iyi gizler. Forma Plus diz bölümündeki gevşekliği toparlamakta da başarılı bir sistemdir.
B***
İnternette araştırma yaptıktan sonra Forma sisteminin benim için uygun bir tedavi olduğuna ikna oldum. Tüm yüzüme yaptırmak istiyorum, işlemden nasıl bir sonuç bekleyebilirim ve kaç seansta etki görülüyor?
Bu uygulama sonrasın yüz ovali yeniden şekilleniyor. Cilt gençleşiyor. Formunu kaybetmeye başlayan yüz hatları günden güne ortaya çıkıyor, kırışıklıklar ve ince çizgiler hafifliyor. Genelde cildin durumuna göre 4-6 seans yapılıyor. Seanslar 7-10 gün arayla uygulanıyor. İşlemin olumlu etkilerini ikinci seanstan sonra gözlemlemeye başlayabilirsiniz.
Ö***
Fractora tedavisi kaç seans uygulanıyor ve seans aralıkları ne kadar?
Tedavi protokolü 3-6 haftalık aralıklarla uygulanan 3-6 seanstan oluşur. Kaç seansa ihtiyaç duyduğunuz ancak konsültasyon sonrasında netleşecektir.
E***
42 yaşındayım. Yüzümde hafif bir elastikiyet kaybı var. Fractora yaptırmak istiyorum, işten izin almam gerekir mi? Bir de yaklaşık 10 sene önce trafik kazası geçirmiştim, alnımda o kazadan kalma bir skar var. Bu işlemi yaptırsam yara izi de geçer mi?
Fractora cildin alt katmanlarındaki kolajen ve elastin liflerinin üretimin artırarak cildin daha sıkı ve elastik bir görünüm almasını sağlar. Skar tedavisinde de başarılı uygulanan bir sistemdir. Yani Fractora hem cildinizdeki elastikiyet kaybına, hem de kaza yüzünden oluşmuş yara izine müdahale etmekte olumlu sonuçlar alacağınız bir teknolojidir. Genelde 3-5 seans yeterli olmaktadır. İşlemi hafta sonuna denk getirir, iki günde izin alırsanız iyi olur. Çünkü işlemden sonraki birkaç gün ciltte ciddi kızarıklık ve ödem görülmesi normaldir. Dört gün içinde işe dönebilecek bir hale gelirsiniz. Ancak herhangi bir işlem yaptırdığınız anlaşılmasın istiyorsanız, işten bir hafta uzak kalmak daha doğru olabilir. Çünkü bazı kişilerde ciltteki kızarıklık bir hafta kadar devam edebiliyor.
B***
22 yaşındayım cildimde ergenlik sivilcelerinden kalma derin izler var. Bana hangi tedaviyi önerirsiniz? Tedavi ne kadar sürede tamamlanır.
Merhabalar. Inmode Fractora teknolojisi ile akne izlerini önemli ölçüde hafifletmek mümkün. Fractora, hem cildi fraksiyonel olarak soyarak hem de cildin alt katmanlarına gönderdiği ısı enerjisi ile etki eder. Bu ikili etki sonucunda ortaya güçlü bir tedavi çıkarır. Böylece akne izleri içeriden dışarı doğru dolarak, görünümleri belirgin ölçüde hafifler. Tedavi protokolü 3-6 haftalık aralıklarla uygulanan 3-6 seanstan oluşur. Kaç seansa ihtiyaç duyduğunuz ancak konsültasyon sonrasında netleşecektir