Fractora İle Cilt Yenileme

Karşınızda çizgileri, kırışıklıkları hafifleten, cilt rengini ve kalitesini artıran, cilde daha sağlıklı, duru ve taze bir görünüm veren bir teknoloji hem de sadece tek bir seansta!

Fractora, ayarlanabilir fraksiyonel enerji ile yüzeysel renk düzensizliklerinden (photo-hasar) derin dokudaki sorunlara (ince çizgiler, kırışıklıklar, akne izleri ve elastikiyet kaybı) kadar cildin farklı katmanlarındaki tüm problemlere etki eden yeni nesil bir teknolojidir.

Fractora Nedir?

Fractora cilt tedavisi, kırışıklıkların görünümü hafifleten, yaşlanma etkilerini geri çeviren ve cilde genç, taze bir görünüm veren, fraksiyonel bir rejuvenasyon tedavisidir. Fractora, daha genç görünmenizi, daha genç hissetmenizi sağlayan etkili bir teknolojidir.

Hangi bölgeler tedavi edilebilir?

Fractora cilt yenilemeden fayda sağlayacak her bölgeye uygulanabilir. En çok uygulama yapılan bölgeler: Göz kapağı, gülümseme çizgileri, alın, yanaklar, dudak çevresi ve boyundur. Yüz ve vücutta kırışıklıklar, renk düzensizlikleri ve akne izleri gibi problemlerin gözlendiği her bölgeye uygulanabilir.

Kaç seansa ihtiyacım var?

Cildinizin durumuna göre 3-6 haftalık seans aralıkları 3-6 seans uygulanabilir.

Sonuçları ne zaman görmeye başlarım?

Tedavinin olumlu etkilerini hemen gözlemleyebilirsiniz, ancak daha belirgin sonuçlar için ortalama iki hafta geçmesi gerekir. Ciltteki iyileşme üç aya kadar devam eder. 

Fraksiyonel enerjinin avantajı nedir?

Fractora’da kullanılan fraksiyonel radyo-frekansı enerjisinin kırışıklıkların görünümünü hafiflettiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Teknolojide cildi soymak ve yenilemek için mikro-iğne matriksi kullanıldığından minimum invazif bir tedavidir ve iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan optimum sonuçlar verir. 

Radyo-frekans enerjisinin avantajı nedir?

Radyo-frekans enerijsi cildin derin dokularını ısıtarak kontrollü bir şekilde kolajen liflerini canlandırır. Fractora tedavisi cilt rengini ve dokusunu iyileştirerek daha parlak ve genç bir görünüm yaratır.

Bu tedavi başka tedavilerle kombine olarak uygulanabilir mi?

Evet, Fractora aynı seansta veya birkaç gün arayla başka tedavilerle birlikte uygulanabilir. Ayrıca daha güçlü sonuçlar için Fractora, diğer enerji tedavileri veya dolgu ya da botoks enejksiyonları ile birlikte de uygulanabilir. Bu kombinasyon uygulamaya FracTotal Yüz Bakımı deniyor.

İşlemden ne kadar sonra makyaj yapabilirim?

İyileşme süreci minimum olduğu için işlemden 1-2 gün sonra makyaj yapabilirsiniz. Tedaviden sonra ciltte oluşan kızarıklık bir haftaya kadar devam edebilir. Bu normaldir. Ayrıca işlemin ardından ciltte mikro-yaralar oluşsa da genelde 3-4 gün sonra tamamen geçer.

İşlemden sonrasında nasıl bir bakım uygulanması gerekir?

Hastalar uygulama yapılan bölgeyi nemlendirmeye ve direkt güneş temasından kaçınmaya özen göstermeliler. Ayrıca hastaların geniş spektrumlu ve yüksek koruma faktörlü bir güneş koruyucu kullanmaları da önerilir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Selülit Kontrolü

  Selülit Kontrolü Doğru teknolojilerle hemen her kadının ortak derdi olan portakal kabuğu görünümünü kontrol altında tutmak mümkün.

 • Dümdüz Bir Karın İçin

  Dümdüz Bir Karın İçin Düşünülenin aksine düz ve sıkı bir karın bölgesine sahip olmak için zayıflamak, hatta onlarca mekik çekmek bile yetmez. Yaz yaklaşırken kadın vücudunun en dikkat çekici b...

 • Yüz ve Vücut Gençleştirmede Forma

  Yüz ve Vücut Gençleştirmede Forma Sıkı ve daha genç görünümlü bir cildin sırrı kolajendir. Forma ve Forma Plus teknolojileri yeni kolajen üretimini tetikleyerek, kırışıklıkların hafiflemesini ve etkin bir...

 • Fractora Etkisi

  Fractora Etkisi Yeni nesil bir fraksiyonel radyo frekans sistemi olan Fractora, çizgileri, kırışıklıkları hafifletiyor, cilt rengini ve kalitesini artırıyor ve cilde daha sağlıklı, duru ...

 • Cildinizi Forma ile Forma Sokun

  Cildinizi Forma ile Forma Sokun Kim Kardashian’ın da aralarında bulunduğu pek çok ünlünün gençlik sırrını açıklıyoruz: Yeni nesil bir anti-aging teknoloji olan Inmode Forma…

 • Vücut Biçimlendirmede Body FX

  Vücut Biçimlendirmede Body FX InMode BodyFX, selülit probleminden bölgesel fazlalıklara ve elastikiyet kaybına kadar vücuttaki tüm estetik problemlere aynı anda etki ediyor.

 • Forma ile Daha Genç Bir Cilt

  Forma ile Daha Genç Bir Cilt Cilt kalitesini artıran, cildi hücresel anlamda gençleştirerek daha yumuşak, taze ve parlak bir görünüm yaratan Inmode Forma, anti-aging teknolojilerini bir adım ileri ta...

 • Daha Biçimli Bir Siluet

  Daha Biçimli Bir Siluet Yeni nesil bir vücut biçimlendirme sistemi olan Inmode BodyFX,  mükemmel bir siluetle aranızda duran tüm engelleri ortadan kaldırıyor