Yüz ve Vücut Gençleştirmede Forma

Sıkı ve daha genç görünümlü bir cildin sırrı kolajendir. Forma ve Forma Plus teknolojileri yeni kolajen üretimini tetikleyerek, kırışıklıkların hafiflemesini ve etkin bir cilt rejuvenasyonu sağlıyor.  

Bu devrimsel kırışıklık tedavileri, radyo frekansı enerjisi ile cildi sıkılaştırma etkisi olan ısıyı bir arada kullanarak cildin elastikiyetini artırıyor, daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt yaratıyor hem de maksimum etkiyi ve son derece güvenli bir tedavi protokolü ile.

Cildin elastikiyetindeki artışı hemen ilk seanstan sonra bile gözlemlemek mümkün, işlemin uzun vadeli etkileri ise zamanla ortaya çıkıyor. Hem Forma hem de Forma Plus invaziv olmayan, yani ciltte tahrişe ve iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmayan, cerrahi olmayan tedavilerdir. Her ikisinin de cilt sıkılaştırma, lift etkisi yaratma, cilt dokusunu iyileştirme, daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt yaratmadaki etkileri kanıtlanmıştır.

 • Forma özellikle yüz ve boyun bölgesinde lift etkisi yaratan bir kırışıklık tedavisidir. Tedavi alın bölgesi, kazayağı olarak bilinen göz kenarlarındaki ince çizgiler, kaşlar, gözaltındaki torbalanmalar ve boyundaki çizgilerde etkilidir.
 • Forma Plus tedavisi üst kollar, dizler, iç bacaklar ve karın gibi daha büyük alanlarda etkili olan vücut gençleştirme için geliştirilmiş bir teknolojidir.

Forma ve Forma Plus’ın avantajları…

Radyo Frekansı ve termal tedavilerdeki teknolojik gelişmeler sayesinde Forma ve Forma Plus’ın etkilerini cilt kalitesinde, cildin sıkılığında artış, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünde hafifleme ilk seansın hemen ardından başlayarak gözlemleyebilirsiniz.

 • Daha yumuşak ve sıkı bir ciltle artan özgüveninizin keyfini çıkarın.
 • Derin kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünde gözle görünür, belirgin bir hafifleme Forma teknolojisi ile daha genç bir görünüme kavuşun.
 • Forma ve Forma Plus tedavilerinin cildinizdeki olumlu etkilerini ilk seansın hemen ardından gözlemleyebilirsiniz.
 • Forma termal kırışıklık tedavisinin ardından kolajen üretimi artar, cilt daha sıkı ve genç bir görünüme kavuşur.
 • Forma Plus teknolojisi sayesinde kısa kollu üstlerinizi, şortlarınızı ve bikinilerinizi, eskiden olduğu gibi özgüvenle giyebilirsiniz. 
 • Her ikisi de invazif olmayan, konforlu tedavilerdir.
 • Genç ve sıkı bir cildin keyfini çıkarın.
 • Uzun vadeli cilt sıkılaştırma etkisi ve çizgilerin görünümünde belirgin  bir hafifleme.
 • İyileşme sürecine ihtiyaç olmayan, sizi sosyal yaşamanızdan koparmayan, etkili tedaviler.

Aklınızı kurcalayanlar, merak ettikleriniz…

 • Forma ve Forma Plus nasıl etki eder?

Forma ve Forma Plus, termal ve radyo frekansı enerjilerindeki teknolojik gelişmeler sayesinde kolajen üretimini optimum bir şekilde tetikler ve ciltte gözle görünür bir sıkılaşma sağlar. Bu kombinasyon ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların hafiflemesini sağlarken cildin elastikiyeti artar, yüzde, boyun bölgesinde ve vücutta lift etkisi meydana gelir.

 • Hangi bölgeler tedavi edilebilir?

Forma yüz ve boyun bölgesi için geliştirilmiş anti-aging bir teknolojidir. Forma ile alın bölgesindeki kırışıklar hafifler, yaşla beraber düşen kaşlar yukarı kalkar ve gözaltlarındaki torbalar hafifler. Ayrıca boyun bölgesindeki çizgiler hafiflerken, boyun dokusu sıkılaşır.
Forma Plus vücut için tasarlanmış sistemdir. Yaşla, hamilelik ve kilo alıp vermeye bağlı nedenlerle sıkılığını kaybeden, sarkan karın bölgesini sıkılaştırır. Bacaklar, üst kollar ve diz çevresindeki sarkmış deriyi toparlar, bu bölgelerdeki cildin elastikiyetini artırır.

 • Konforlu bir işlem mi?

Hastalar tedavinin konforlu olduğu yolunda hemfikir. İşlem sırasında uygulama yapılan bölgede sıcaklık hissedilir. İlk anda hafif bir rahatsızlık hissi duyulabilir ama bu his cildiniz ısıya alıştıkça, sadece birkaç dakika içinde geçer.

 • Tedavinin olumlu etkilerini ne zaman görebilirim?

Tedavinin hemen ardından cildinizdeki olumlu etkileri gözlemleyebilirsiniz. Fakat uygulama yapılan bölgeye, sarkmanın durumuna veya kırışıklığın derinliğine göre arzulanan hedefe ulaşmanız için birkaç seansa daha ihtiyaç duyulabilir.

 • Tedaviden sonra iyileşme süreci var mı? Sosyal hayatıma hemen geri dönebilir miyim?

Forma ve Forma Plus, iyileşme süreci gerektirmeyen tedavilerdir. İşlemin hemen ardından sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

 • Kaç seans yaptırmalıyım?

Ciltlerindeki problemler minimal olan hastalar sadece tek bir seansla etkili ve uzun vadeli bir iyileşme gözlemleyebilirler. Eğer ciltteki yaşlanma ve elastikiyet kaybı daha belirginse 6-8 haftalık bir süre içinde bir ya da iki seans daha gerekebilir.

Forma ve Forma Plus ile güneş hasarını, ciltteki yaşlanma belirtilerini, elastikiyet kaybını, kilo alıp vermeye bağlı sarkmaları geri döndürmek artık mümkün. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • BBL: Forever Young

  BBL: Forever Young Daha pürüzsüz, daha genç bir cilde kavuşurken yaşlanma sürecine genetik anlamda da müdahale etmenin mümkün olduğunu söylesek…

 • Fractora Etkisi

  Fractora Etkisi Yeni nesil bir fraksiyonel radyo frekans sistemi olan Fractora, çizgileri, kırışıklıkları hafifletiyor, cilt rengini ve kalitesini artırıyor ve cilde daha sağlıklı, duru ...

 • Anti-Aging’de RevLite Dönemi

  Anti-Aging’de RevLite Dönemi Anti-aging teknolojiler cilt kalitesini artırarak yaşlanmayla hücresel boyutta savaşıyor. Bunlardan biri de ciltteki farklı sorunlara etki eden yeni nesil bir sistem olan...

 • Yüzünüzün Geleceğine Yatırım Yapın

  Yüzünüzün Geleceğine Yatırım Yapın Zamanın cilt üzerindeki etkileriyle savaşan teknolojiler sayesinde cerrahi yöntemlere olan talep ciddi anlamda azalıyor.

 • Vücut Biçimlendirmede Body FX

  Vücut Biçimlendirmede Body FX InMode BodyFX, selülit probleminden bölgesel fazlalıklara ve elastikiyet kaybına kadar vücuttaki tüm estetik problemlere aynı anda etki ediyor.

 • Daha Biçimli Bir Siluet

  Daha Biçimli Bir Siluet Yeni nesil bir vücut biçimlendirme sistemi olan Inmode BodyFX,  mükemmel bir siluetle aranızda duran tüm engelleri ortadan kaldırıyor

 • İncelmede Son Nokta: Yeni CoolSculpting

  İncelmede Son Nokta: Yeni CoolSculpting Bölgesel fazlalıkları soğuğun etkisiyle yok eden Zeltiq CoolSculpting, teknolojik yenilikler sayesinde daha çabuk ve etkili sonuçlar almayı mümkün kılıyor.

 • Optimum Güç, Maksimum Fayda: Revlite

  Optimum Güç, Maksimum Fayda: Revlite Yeni jenerasyon bir Q-switched lazer teknolojisi olan Revlite farklı güç ayarları ve çok yönlü kullanım alanları ile ön plana çıkıyor. 

 • Zamansız Teknoloji: Thermage

  Zamansız Teknoloji: Thermage Devamlı yeni teknolojilerle tanışan anti-aging dünyasında değişmeyen bazı şeyler de var. Yaşlanma karşıtı tedavilerde çığır açan ama hep gündemde kalmayı başaran Thermage...

 • İncelmenin En İleri Hali: Yeni CoolSculpting Zeltiq

   İncelmenin En İleri Hali: Yeni CoolSculpting Zeltiq Bölgesel fazlalıkları soğuğun etkisiyle yok eden Zeltiq CoolSculpting, yeni nesil aplikatörü ile teknolojiyi bir adım daha ileri taşıyor. Dr. Mustafa Karataş, CoolSculpti...