Yüz ve Vücut Gençleştirmede Forma

Sıkı ve daha genç görünümlü bir cildin sırrı kolajendir. Forma ve Forma Plus teknolojileri yeni kolajen üretimini tetikleyerek, kırışıklıkların hafiflemesini ve etkin bir cilt rejuvenasyonu sağlıyor.  

Bu devrimsel kırışıklık tedavileri, radyo frekansı enerjisi ile cildi sıkılaştırma etkisi olan ısıyı bir arada kullanarak cildin elastikiyetini artırıyor, daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt yaratıyor hem de maksimum etkiyi ve son derece güvenli bir tedavi protokolü ile.

Cildin elastikiyetindeki artışı hemen ilk seanstan sonra bile gözlemlemek mümkün, işlemin uzun vadeli etkileri ise zamanla ortaya çıkıyor. Hem Forma hem de Forma Plus invaziv olmayan, yani ciltte tahrişe ve iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmayan, cerrahi olmayan tedavilerdir. Her ikisinin de cilt sıkılaştırma, lift etkisi yaratma, cilt dokusunu iyileştirme, daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt yaratmadaki etkileri kanıtlanmıştır.

 • Forma özellikle yüz ve boyun bölgesinde lift etkisi yaratan bir kırışıklık tedavisidir. Tedavi alın bölgesi, kazayağı olarak bilinen göz kenarlarındaki ince çizgiler, kaşlar, gözaltındaki torbalanmalar ve boyundaki çizgilerde etkilidir.
 • Forma Plus tedavisi üst kollar, dizler, iç bacaklar ve karın gibi daha büyük alanlarda etkili olan vücut gençleştirme için geliştirilmiş bir teknolojidir.

Forma ve Forma Plus’ın avantajları…

Radyo Frekansı ve termal tedavilerdeki teknolojik gelişmeler sayesinde Forma ve Forma Plus’ın etkilerini cilt kalitesinde, cildin sıkılığında artış, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünde hafifleme ilk seansın hemen ardından başlayarak gözlemleyebilirsiniz.

 • Daha yumuşak ve sıkı bir ciltle artan özgüveninizin keyfini çıkarın.
 • Derin kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünde gözle görünür, belirgin bir hafifleme Forma teknolojisi ile daha genç bir görünüme kavuşun.
 • Forma ve Forma Plus tedavilerinin cildinizdeki olumlu etkilerini ilk seansın hemen ardından gözlemleyebilirsiniz.
 • Forma termal kırışıklık tedavisinin ardından kolajen üretimi artar, cilt daha sıkı ve genç bir görünüme kavuşur.
 • Forma Plus teknolojisi sayesinde kısa kollu üstlerinizi, şortlarınızı ve bikinilerinizi, eskiden olduğu gibi özgüvenle giyebilirsiniz. 
 • Her ikisi de invazif olmayan, konforlu tedavilerdir.
 • Genç ve sıkı bir cildin keyfini çıkarın.
 • Uzun vadeli cilt sıkılaştırma etkisi ve çizgilerin görünümünde belirgin  bir hafifleme.
 • İyileşme sürecine ihtiyaç olmayan, sizi sosyal yaşamanızdan koparmayan, etkili tedaviler.

Aklınızı kurcalayanlar, merak ettikleriniz…

 • Forma ve Forma Plus nasıl etki eder?

Forma ve Forma Plus, termal ve radyo frekansı enerjilerindeki teknolojik gelişmeler sayesinde kolajen üretimini optimum bir şekilde tetikler ve ciltte gözle görünür bir sıkılaşma sağlar. Bu kombinasyon ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların hafiflemesini sağlarken cildin elastikiyeti artar, yüzde, boyun bölgesinde ve vücutta lift etkisi meydana gelir.

 • Hangi bölgeler tedavi edilebilir?

Forma yüz ve boyun bölgesi için geliştirilmiş anti-aging bir teknolojidir. Forma ile alın bölgesindeki kırışıklar hafifler, yaşla beraber düşen kaşlar yukarı kalkar ve gözaltlarındaki torbalar hafifler. Ayrıca boyun bölgesindeki çizgiler hafiflerken, boyun dokusu sıkılaşır.
Forma Plus vücut için tasarlanmış sistemdir. Yaşla, hamilelik ve kilo alıp vermeye bağlı nedenlerle sıkılığını kaybeden, sarkan karın bölgesini sıkılaştırır. Bacaklar, üst kollar ve diz çevresindeki sarkmış deriyi toparlar, bu bölgelerdeki cildin elastikiyetini artırır.

 • Konforlu bir işlem mi?

Hastalar tedavinin konforlu olduğu yolunda hemfikir. İşlem sırasında uygulama yapılan bölgede sıcaklık hissedilir. İlk anda hafif bir rahatsızlık hissi duyulabilir ama bu his cildiniz ısıya alıştıkça, sadece birkaç dakika içinde geçer.

 • Tedavinin olumlu etkilerini ne zaman görebilirim?

Tedavinin hemen ardından cildinizdeki olumlu etkileri gözlemleyebilirsiniz. Fakat uygulama yapılan bölgeye, sarkmanın durumuna veya kırışıklığın derinliğine göre arzulanan hedefe ulaşmanız için birkaç seansa daha ihtiyaç duyulabilir.

 • Tedaviden sonra iyileşme süreci var mı? Sosyal hayatıma hemen geri dönebilir miyim?

Forma ve Forma Plus, iyileşme süreci gerektirmeyen tedavilerdir. İşlemin hemen ardından sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz.

 • Kaç seans yaptırmalıyım?

Ciltlerindeki problemler minimal olan hastalar sadece tek bir seansla etkili ve uzun vadeli bir iyileşme gözlemleyebilirler. Eğer ciltteki yaşlanma ve elastikiyet kaybı daha belirginse 6-8 haftalık bir süre içinde bir ya da iki seans daha gerekebilir.

Forma ve Forma Plus ile güneş hasarını, ciltteki yaşlanma belirtilerini, elastikiyet kaybını, kilo alıp vermeye bağlı sarkmaları geri döndürmek artık mümkün. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Gıdı İçin EMFACE Submentum

  Gıdı İçin EMFACE Submentum Gıdınızdan kurtulmak ve daha genç görünümlü yüz hatlarına kavuşmak istiyorsanız EMFACE Submentum sizin için biçilmiş kaftan.

 • Exion Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Exion Nedir? Nasıl Kullanılır? Exion, anti-aging endüstrisinde çığır açan yeniliklere imza atıyor ve farklı aplikatörlerle maksimum fayda sağlayan bir yaklaşım sergiliyor.

 • Sofwave mi Ultherapy mi?

  Sofwave mi Ultherapy mi? Her ikisi de ultrason teknolojisini kullanıyor, her ikisi de cildi sıkılaştırmak, yüz hatlarında lift etkisi yaratmakta etkili. Peki aralarındaki fark ne, hangisi sizin i...

 • EmFace Teknolojisini Denedim

  EmFace Teknolojisini Denedim Yeni nesil bir anti-aging cihaz olan Emface teknoloji nedir, sizin için ne yapabilir? İşte tedaviyi deneyen birinin deneyimleri…

 • Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili

  Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili Yüz germe ameliyatlarının alternatifi olarak kabul edilen Ultherapy ile daha genç bir boyna ve dekolteye kavuşmak da mümkün. Hem de tek seansta!

 • EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin

  EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin Anti-aging endüstrisinde yerini alan EmFace yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek etkisini sadece ciltle sınırlamıyor, yüzdeki kas dokusunu da hedef alıyor.

 • Yeni Süper Güç: Morpheus8

  Yeni Süper Güç: Morpheus8 Morpheus8, mikro-iğne ve radyo frekans enerjisini bir arada kullanarak cilt altına kadar inen ve cilt altı dokusunu da şekillendiren yenilikçi bir tedavi. Yüz ve vücut ge...

 • Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt

  Sofwave ile Daha Genç Bir Cilt    Daha sıkı, daha elastik bir cilt yaratan, çizgilerin, kırışıklıkların görünümünü hafifleten Sofwave, ultrason teknolojisinin vardığı son noktalardan biri olarak karşımıza...

 • Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark

  Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark İkisinin de uzmanlık alanları cilt sıkılaştırma, yüzde lift etkisi yaratma. Her ikisi de tek seanslık tedaviler. Peki sizin için hangi teknoloji daha uygun?

 • Ultherapy İle İçten Gelen Güzellik

  Ultherapy İle İçten Gelen Güzellik Yeni nesil anti-aging tedavilerin temel amacı doğal bir gençleşme, güzelleşme yaratmaktır. Ultherapy® mikro odaklı ultrason uygulamasıyla ciltteki kolajen üretimini optim...