Forma ile Daha Genç Bir Cilt

Cilt kalitesini artıran, cildi hücresel anlamda gençleştirerek daha yumuşak, taze ve parlak bir görünüm yaratan Inmode Forma, anti-aging teknolojilerini bir adım ileri taşıyor.

Günümüzün yaşlanma karşıtı sistemleri, yüzünüzden yılların görünümünü silen, neştersiz, ameliyatsız çözümler sunuyor. Öğle tatiline sıkıştırabileceğiniz, sizi sosyal yaşamınızdan uzaklaştırmayan, iyileşme süreci gerektirmeyen bu yeni nesil teknolojilerin en yeni örneklerinden biri de Inmode Forma lazer.  

Forma nedir?

Forma, cildin derin katmanlarına kadar inerek optimum anti-aging etki sağlayan bir radyo-frekans teknolojisidir. Radyo-frekans enerjisi kolajen liflerini uyararak, yeni ve sağlıklı kolajen üretimini tetikler, bu da cildin genel görümünü iyileştiren, sıkılığını artıran güçlü ve uzun vadeli bir etki yaratır. 

Forma nasıl etki eder?

Forma, radyo-frekansı enerjisinin derin dokuda yarattığı anti-aging etkinin araştırıldığı klinik çalışmalardan yola çıkılarak geliştirilmiştir. Alınan sonuçların başarısı, uygulama sırasında cildin tüm katmanlarında tutarlı bir uygulama sunması sistemi diğer benzerleri arasında ön plana çıkarmıştır.

Forma için uygun bir aday mıyım?

Forma tüm cilt tiplerine uygulanabilen, cilt renginden cilt dokusuna kadar tüm problemlerde etkili sonuçlar ve doğal bir görünüm isteyen herkesin faydalanabileceği, invazif olmayan anti-aging teknolojidir. Hastalar tedavi sonrasında ciltlerinin daha yumuşak göründüğünü, kırışıklıkların ve ince çizgilerin hafiflediğini bildiriyorlar.

Hangi bölgeler tedavi edilebilir?

Forma hem yüz hem de vücutta uygulanabilen bir teknolojidir. Yüzde en çok alın, kazayağı, üst gözkapakları, burun kenarlarından ağzın iki yanına inen nasolabial kıvrımlar, gülme çizgileri ve boyun bölgesinde uygulanan bir tedavidir.Forma Plus başlığı ile vücuttaki popüler tedavi alanları üst kollardaki sarkmalar ve karın bölgesindeki elastikiyet kaybı olsa da vücudun sıkılaştırmaya ihtiyaç duyulan her bölgesine uygulanabilir.

Kaç seansa ihtiyacım var?

Haftada bir seans olmak üzere, altı haftalık bir tedavi protokolü önerilir. Eğer elastikiyet kaybı hafifse arzu edilen sonuçlar daha az seansla elde edilebilir, seans aralıkları on-on beş güne çıkabilir.

Diğer tedavilerle kombine olarak uygulanabilir mi?

Evet, Forma diğer lazer teknolojileri, cilt bakım sistemleri, botoks ve dolgu enjeksiyonları ile birlikte kombine olarak uygulanabilir. Optimum sonuçlar için Forma’yı hangi anti-aging uygulamalarla kombine edebileceğinizi doktorunuza danışın.

Ağrılı bir tedavi mi?

Forma, derin dokuyu hedef alan teknolojisi ile tedavi sonrasında iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmayan acısız bir uygulamadır. İşlem sonrasında uygulama yapılan bölgede hafif bir kızarıklık oluşması normaldir, birkaç saat içinde tamamen yok olur.

Fractotal cilt bakımı nedir?

Birçok Forma hastası, Forma teknolojisini Fractora Cilt soyma sistemi ile kombine olarak kullanmayı tercih ediyor. Bu işlemlerin bir araya gelmesiyle oluşan tedavi protokolüne de FracTotal Cilt Bakımı deniyor. FracTotal Cilt Bakımı elastikiyet kaybından düzensiz cilt rengine, kırışıklıklardan lekelere kadar ciltteki tüm problemlere etki eden bir tedavidir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Selülit Kontrolü

  Selülit Kontrolü Doğru teknolojilerle hemen her kadının ortak derdi olan portakal kabuğu görünümünü kontrol altında tutmak mümkün.

 • Dümdüz Bir Karın İçin

  Dümdüz Bir Karın İçin Düşünülenin aksine düz ve sıkı bir karın bölgesine sahip olmak için zayıflamak, hatta onlarca mekik çekmek bile yetmez. Yaz yaklaşırken kadın vücudunun en dikkat çekici b...

 • Yüz ve Vücut Gençleştirmede Forma

  Yüz ve Vücut Gençleştirmede Forma Sıkı ve daha genç görünümlü bir cildin sırrı kolajendir. Forma ve Forma Plus teknolojileri yeni kolajen üretimini tetikleyerek, kırışıklıkların hafiflemesini ve etkin bir...

 • Fractora Etkisi

  Fractora Etkisi Yeni nesil bir fraksiyonel radyo frekans sistemi olan Fractora, çizgileri, kırışıklıkları hafifletiyor, cilt rengini ve kalitesini artırıyor ve cilde daha sağlıklı, duru ...

 • Cildinizi Forma ile Forma Sokun

  Cildinizi Forma ile Forma Sokun Kim Kardashian’ın da aralarında bulunduğu pek çok ünlünün gençlik sırrını açıklıyoruz: Yeni nesil bir anti-aging teknoloji olan Inmode Forma…

 • Vücut Biçimlendirmede Body FX

  Vücut Biçimlendirmede Body FX InMode BodyFX, selülit probleminden bölgesel fazlalıklara ve elastikiyet kaybına kadar vücuttaki tüm estetik problemlere aynı anda etki ediyor.

 • Fractora İle Cilt Yenileme

  Fractora İle Cilt Yenileme Karşınızda çizgileri, kırışıklıkları hafifleten, cilt rengini ve kalitesini artıran, cilde daha sağlıklı, duru ve taze bir görünüm veren bir teknoloji hem de sadece tek b...

 • Daha Biçimli Bir Siluet

  Daha Biçimli Bir Siluet Yeni nesil bir vücut biçimlendirme sistemi olan Inmode BodyFX,  mükemmel bir siluetle aranızda duran tüm engelleri ortadan kaldırıyor