Baştan Aşağı Gençlik: BBL Hero

Anti-aging dünyasının başarısını kanıtlamış teknolojilerinden BBL Forever Young en yeni haliyle karşımızda: BBL Hero. BBL Hero sayesinde gençliğin dokunuşu artık sadece yüzünüzle sınırlı değil. Sistemi ve sizin için neler yapabileceğini Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş’tan dinliyoruz.

Yaşlanma sürecini hızlandıran faktörleri hepimiz biliyoruz. Eğer güneşleniyorsanız, kötü besleniyor, sigara içiyorsanız cildinizin normalden çabuk yaşlanması kaçınılmazdır. Peki ya her şeyi doğru yapıyorsanız? Zamanın geçişinden, yılların yüzünüz, vücudunuz üzerindeki etkisinden muaf olabilir misiniz? Medikal Esteki Uzmanı Dr. Mustafa Karataş “Hayır, ama yaşlanmayla savaşan yaşam seçimlerini ileri teknoloji anti-aging sistemlerle desteklerseniz görünümünüzde önemli bir fark yaratabilirsiniz,”diyor. “Yani yaşıtlarınızdan çok daha genç görünebilir, yaşınızın en iyi hali olabilirsiniz. ” 

Hücresel Boyutta Anti-Aging

İleri teknoloji anti-aging sistemler içinde yerini alan BBL Hero cildinizin yaşını geri döndürmekte son derece iddialı. Üstelik bunu sadece yüzünüz için değil vücudunuz için de mümkün kılıyor. Dr. Mustafa Karataş “Maalesef yaşlanmanın etkileri sadece yüzünüzde değil tüm vücudunuzda görülüyor. BBL Hero bu anlamda bize eşsiz bir araç sunuyor. BBL teknolojisini bir süredir uygulayan biri olarak, BBL Hero sayesinde benzer anti-aging etkileri vücutta da almanın önemli bir avantaj olduğunu söyleyebilirim.”

BBL Hero’nun sunduğu yenilikleri anlatmadan önce dilerseniz BBL Forever Young olarak tanıdığımız teknolojisinin çığır açan özelliklerinden bahsedelim. Karataş BBL sisteminde geniş bantlı ışık terapisinin kullanıldığını söylüyor. “Cildin kendini yenileme sürecini hızlandıran, kolajen üretimin artıran teknolojinin cilt yaşlanmasıyla ilgili genleri etkilediğini gösteren bilimsel çalışmalar var. Öyle ki BBL sayesinde genler gençlikteki gibi davranmaya başlıyorlar. Bu da cilt tonundan, ince çizgilere, elastikiyet kaybına kadar yaşlanmanın tüm etkilerini geri çeviren bir etki anlamına geliyor.”

Peki Ya BBL Hero?  

Karataş BBL Hero’nun da aynı BBL Forever Young gibi geniş bantlı ışık teknolojisi kullandığını söylüyor. “Sonuçta aynı sistemin çok daha kusursuz bir hali var karşımızda. BBL Hero sayesinde vücuttaki yaşlanma belirtilerine de müdahale edebiliyoruz. Üstelik uygulama süresi de inanılmaz kısaldı. BBL Hero ışık enerjisi ile çalışan diğer sistemlere kıyasla dört kat daha hızlı bir cihaz.”

Tabii ki BBL Hero ve ardındaki teknolojinin maharetleri yaşlanma belirtilerini geri çevirmekle sınırlı değil. Karataş, cildin tüm tabakalarına iletilen geniş bantlı ışık enerjisinin pek çok cilt probleminde etkili olduğunu belirtiyor ve tedavinin sizin için yapabileceklerini ve cihazın ön plana çıkan özelliklerini şöyle sıralıyor. 

 • Hücresel boyutta anti-aging: “BBL teknolojisinin cilt yaşını hücresel boyutta geri çevirmesi tüm yaşlanma belirtilerine etki etmesi anlamına geliyor. Yani cilt çok daha canlı bir görünüm alıyor, ince çizgiler ve kırışıklıklar hafifliyor, cilt sıkılaşıyor, yüz hatları belirginleşiyor.”
 • Her yaşta daha parlak ve duru bir cilt: “Daha parlak ve duru bir cilt isteyen herkes BBL Hero teknolojisinden optimum fayda sağlayabilir. Üstelik genç, sağlıklı ve ışıltılı bir cildin keyfini tüm vücudunuzda yaşayabilirsiniz mesela kollarınızda, bacaklarınız, sırtınız ve karnınızda. BBL Hero yazlık kıyafetler içinde, plajda bikininizi giyerken daha çekici hissetmeniz için etkili bir tedavi olanağı sunuyor.” 
 • Kapsamlı bir leke tedavisi: “Geniş bantlı ışık enerjisi kullanan BBL leke tedavisinde başarılı sonuçlar aldığımız bir teknoloji. BBL Hero sayesinde kollar, sırt, dekolte gibi yerlerde de artık elimizde etkili bir sistem var.” 
 • Başarılı bir kılcal damar tedavisi: “BBL cilt yüzeyinden görünen kılcal damarları yok etmek, kılcal damarlar yüzünden meydana gelen kırmızı lekelerden kurtulmak isteyen herkes için önerdiğim bir sistem. Mesela bir-iki sene önce yüzüne BBL Forever Young teknolojsini uyguladığım ve sonuçlardan çok memnun kalan bir hastam bacaklarındaki kırmızı lekelerden şikâyetçiydi. BBL Hero ile bu lekelerden kurtuldu.”
 • Etkili bir akne ve sivilce tedavisi: “BBL akne ve sivilce tedavisinde son derece başarılı sonuçlar aldığım bir teknoloji. Sistemin en önemli özelliklerinden biri cildin kendini yenileme mekanizmasını tetiklemek. Bu mekanizma sayesinde cilt yüzeyinde biriken ölü hücreler yok olarak, yerlerini yeni hücrelere bırakır. Cilt yüzeyindeki ölü hücreler sadece donuk, cansız bir cilt ve ince çizgilerle kendini göstermez, aynı zamanda sivilce ve akne problemini de tetikler. BBL Hero sayesinde artık sırt gibi vücuttaki sivilce ve akne sorunun sık görüldüğü yerlere de müdahale edebiliyoruz.” 
 • Çok daha çabuk bir işlem: “BBL Hero’nun diğer anti-aging sistemlere kıyasla dört kat daha hızlı bir tedavi sunduğunu belirtmiştim. Bu da normalde 20 dakika süren bir işlemin 5 dakikada tamamlanması anlamına geliyor. Mesela sırt gibi büyük bir bölgede yapılan tedavi bile birkaç dakikada tamamlanıyor.” 
 • Daha etkili sonuçlar: “ BBL Hero ile cilt altına gönderilen geniş bantlı ışık enerjisi de güçlendirildi. Yani eski sisteme kıyasla cilt altına üç kat daha güçlü bir enerji iletiliyor. Bu da alınan sonuçların daha etkili olmasını sağlıyor.”
 • Her mevsim tedavi olanağı: BBL Forever Young sisteminde tedavinin sonbahar ve kış aylarında yapılması öneriliyor. Ancak BBL Hero ile bu kısıtlama ortadan kalktı. Hatta yeni sistemi bronz ten üzerinde uygulamak bile mümkün.”
Hemen Doktorunuza Sorun

 • 21 Soruda BBL Hero Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  21 Soruda BBL Hero Hakkında Bilmeniz Gerekenler BBL teknolojisinin mükemmelleştirilmiş hali olan BBL Hero ile tepeden tırnağa tazelenmenin, gençleşmenin sırrını keşfetmeye hazır mısınız?  Karşınızda 21 soruda BBL Hero…

 • BBL Hero Nedir?

  BBL Hero Nedir? Yeni nesil bir anti-aging sistemi olan BBL Hero ile tepeden tırnağa gençlik mümkün. Karşınızda; hem yüz hem de vücuttan yılların izlerini silmekte teknolojinin vardığı so...

 • Dönüşmeden Değişim İçin Yavaşlayın

  Dönüşmeden Değişim İçin Yavaşlayın Yavaşlayın, kendinizi zamanın akışına bırakın ve riskleri minimuma indirin... "Yavaş yaşam" kavramı, gençleşme tekniklerimizi de etkiliyor. Doğal sonuçlarla biz...

 • Cilt Yaşınızı Yeniden Programlayın

  Cilt Yaşınızı Yeniden Programlayın BBL Forever Young teknolojisi cildin genetik yaşını geri çevirerek zamanı durduruyor.

 • BBL Lazer Leke Tedavisi

  BBL Lazer Leke Tedavisi Leke tedavisinde başarılı sonuçlar aldığımız sistemlerin başında Forever Young BBL teknolojisi geliyor. Bu yeni nesil lazerin en önemli özelliği hücresel anlamda cilt yaş...

 • Sonsuza Kadar Genç

  Sonsuza Kadar Genç İnsanoğlunun "yaşlanma" endişesi başladığından bu yana daha genç bir cilt için çok sözler verildi. Popüler inancın aksine topikal ürünler (kremler), yaşlanmanın...

 • BBL: Forever Young

  BBL: Forever Young Daha pürüzsüz, daha genç bir cilde kavuşurken yaşlanma sürecine genetik anlamda da müdahale etmenin mümkün olduğunu söylesek…