Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

CleaerLiftBoynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. Bunun en önemli sebebi, boyun ve etrafındaki cildin, dokuların hassas yapısıdır. İncelme, belirgin kırışıklıklar gibi yaşlanma belirtilerini göstermeye duyarlıdır; çünkü sürekli bir güneş ışığına maruz kalmaktadır. Bu durum, serbest radikalleri ve kolajen düzeylerini etkiler ve ciltte kırışıklık, koyu renk lekelenmeleri sarkma ve katlanmalara karşı hassas olmasına neden olur.

ClearLift boyun ve dekolte bölgesine tazelik, genç bir görünüm verir. Normalde boyun bölgesi ağrılı bir operasyon geçirmeden gerilmesi güç bir alandır. Botox boyun çizgilerini yumuşatabiliyor ancak deriyi germek için kullanılabilecek br yoluda ClearLift. Lazer tedavi, cildi canlandırmak için dermise nüfuz eder ve başka hiçbir tedavi yönteminin yapamayacağı şekilde gerginleştirir ve gençleştirir. Özellikle yüzün alt kısımları, boyun ve dekolte bölgesindeki cildi yenileyen lazer teknolojilerinde büyük bir yeniliktir. Cildi tazeler ve kızarıklık yaratmadan, hızlı şekilde kırışıklıkları açar.

Yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlar. İşlem, derinin alt dokularında gerçekleşmektedir. Derinin 3 mm altına kadar ısı verdiği için uygulamadan önce bölgeyi uyuşturmak gerekmez ve cildin onarımı üst yüzeye zarar vermeden gerçekleşir. Küçük çizgilerin ve kırışıklıkların, büyümüş gözeneklerle izlerin ve lekelerin görünümünü azaltarak derinin yapısını iyileştirmektedir. Uygulama, son derece hızlı ve etkilidir. Bir seans genellikle sadece 20 dakika sürer. İle ilk uygulamada sonuçları görür, 3-5 uygulamada istediğiniz sonuçları alırsınız, seanslar genelde iki üç haftada bir yapılır.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Leke Tedavisi

  ClearLift Leke Tedavisi Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başırılı ...

 • ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

  ClearLift Göz Çevresi Uygulaması Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren Clea...

 • ClearLift ile Yüz Bakımı

  ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu teknolojik lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. 

 • ClearLift Lazerle Yüz Germe

  ClearLift Lazerle Yüz Germe Yüz estetiğindeki son trend ClearLift Lazerle yüz germe; Yüze kontur kazandırma yöntemi. Bir başka deyişle, cerrahi olmayan lazerle yüz  germe.