ClearLift Leke Tedavisi

leke tedavisiArtık güneş ışınlarının cilde verdiği zararları bilmeyen yok. Malum, güneşin yaydığı zararlı ışınlar cildi yıpratıyor. Bronzlaşmak güzel, saatlerce güneşin altında kaldıysanız şimdi lekelerle başınız dertte demektir. Güneşlenmeden sonra ilk görünen değişiklik ciltteki renk değişimleri olarak kendini gösteren lekelerin yanında güneş ışınlarıyla birlikte kırışıklıklar da ortaya çıkmaya başlıyor. Bronzluğun geçmeye başladığı dönemde çizgiler daha da belirginleşir ve dikkat çeker.  Bu değişmeyen döngünün değişmeyen sonuçları olarak geride kalanlar: lekeler ve kırışıklıkların daha çok ön plana çıktığı, kuruluk ve pürüzlülük, düzensiz cilt tonu ve cilt sıkılığını sağlayan kolejen bozukluğu ve yıpranmış cilttir.

ClearLift ile Leke Tedavisi 

Cilde zarar vermekle kalmayan güneş ışınları, cilt lekelerinin tedavisini de oldukça zorlaştırıyor. Unutmamak gereken bir ayrıntı var ki; modern lazer tabanlı tedavi gerçekleştirdikleri tedavi sayesinde, güneşin altında saatlerce kalmış olmanın yarattığı olumsuz etkileri kolaylıkla ortadan kaldırabilmektedir. Lazer tedavilerini araştırmalarında güneş lekelerini yüzde 80 oranında tamamen yok ettiğini gösteriyor. Lazer tedavisinde cilde gönderilen lazer ışığı sadece sorunlu bölge üzerinde çalışarak etrafındaki dokulara zarar vermeden lekelerin tedavi etmesini sağlıyor.

Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başında yer alır. ClearLift non-ablatif lazer dayalı tedavisiyle, hemen hemen hiç ağrı ya da kesi olmadan,  gözle görülür sonuçlar sunarken aynı zamanda, geleneksel cilt yenileme yöntemlerine ve cerrahi operasyonlarla yapılan yüz gerdirme tedavileri için de bir alternatif sunuyor. Hastalar, güneşin neden olduğu kusurları ve zararlı etkileri fark ettikleri ve hissettikleri anda yaz ayları da dahil olmak üzere, her an ClearLift tedavisine başlayabilirler. 

ClearLift foto-yaşlanma hasarını azaltmak adına bir sonuç olarak gösterilmiş ve cilt sıkılığını sağlamak, kritik kollajen dokuyu güçlendirmek, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak. Cilt yüzeyine yakın olan damarlar nedeni ile meydana gelen kızarıklıkları ve küçük damarların görünümü ile çiller,  yaşlılık lekeleri ve benzeri kahverengi lekeler için cilt altına derin nüfuz ederek çalışmaktadır. ClearLift Lazer, işlem yapılan bölgede binlerce mikroskopik delik açar. Bu gözle görülemeyecek kadar minik delikler cildin kendini iyileştirme mekanizmasını tetikler. Bu da cildin daha kolajen üretimini artırır ve güçlendirir.   Bu derinlikte sağlanan etki tamamen ağrısızdır cildin yüz kadar hassas diğer bölgelerine konforla de uygulanabilir. Ayrıca, işlem dövme çıkarma, tırnak mantarı ve damar lekeleri için de etkili bir şekilde olarak kullanılabiliyor.

ClearLift ablatif lazerler, tipik olarak hassas göz çevresi cilt, boyun, ağız ve çok hassas olan bölgeleri tedavi etmek için mantıklı bir seçimdir. Hasta kızarıklık veya şişlik olmaksızın tedavi sonrası hemen normal rutin hayatına geri dönebilmektedir. Ayrıca uygulama son derece hızlı ve etkilidir bir seans genellikle sadece 20 dakika sürer. Mutlu son için gereken toplam seans sayısı ortalama 3 ile 5'tir. Birçok hasta daha ilk seanstan sonra uygulama bölgesindeki iyileşmeyi ve düzelmeyi gözle görülebiliyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

  ClearLift Göz Çevresi Uygulaması Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren Clea...

 • ClearLift ile Yüz Bakımı

  ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu teknolojik lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. 

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.

 • ClearLift Lazerle Yüz Germe

  ClearLift Lazerle Yüz Germe Yüz estetiğindeki son trend ClearLift Lazerle yüz germe; Yüze kontur kazandırma yöntemi. Bir başka deyişle, cerrahi olmayan lazerle yüz  germe.