ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

ClearLift Göz Çevresi UygulamasıYüzümün en özen gerektiren bölümlerinden biri hiç kuşkusuz ki gözler.  Gözler yüzünüzdeki ifadeyi, mimiklerinin odak noktası olması açısından oldukça önemli. Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Bu nedenle, göz çevresi yorgunluğun işaretini ve yaşlanmanın ilk bulgularının, gelişmesine daha yatkındır. İnce çizgiler doğal göz kırpma hareketi gibi, tekrarlayan mekanik etkiler sonucunda meydana gelir.  Bazen genetik faktörler, bazen fazla güneşte kalma,  bakım hataları göz çevresindeki sorunları da beraberinde getiriyor. Göz çevresinde yapılacak estetik girişimlerle kişinin ruh halinden bağımsız olarak ifade üzerinde olumlu değişiklikler yapmak mümkün.

Aynaya baktığınızda sadece gözlerinizin etrafındaki çizgileri, morlukları görüyor ve eğer bunlar olmasaydı daha genç gösterebilirdim diyorsanız göz çevresi estetiğinden henüz haberdar değilsiniz demektir. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren ClearLift, göz çevresindeki koyu renk görünümü gideren bir sistem. Deride silme işlemi gerçekleştiren bu teknolojik lazer tedavisinin acısız olmasının yanı sıra sosyal hayatınıza hemen dönebilirsiniz.

ClearLift, cildin dış katmanına zarar vermeden cildinizi tedavi etmek ve yenilemek amacıyla cilt yüzeyinin altını hareketlendiren non-ablatif lazer tedavisidir.  Çok yeni bir sistem olan  ClearLift Lazer, işlem yapılan bölgede binlerce mikroskopik delik açar. Bu gözle görülemeyecek kadar minik delikler cildin kendini iyileştirme mekanizmasını tetikler. Bu da cildin daha kolajen üretimini artırır.

ClearLift Klasik fraksiyonel ablasyon uygulamasının tersine ciltte yaralanma yapmaz, sadece hafif fraksiyonel ısıtıcı hasara yaratarak kollageni çektirir ve yeni kollagen üretimi sağlar ve cildin kalitesini arttıran,  İnce çizgiler ve kırışıklıkları düzeltir.  Göz çevresindeki hassas bölgeler için uygundur, göz çevresindeki koyu renk görünümü giderir, ince kırışıkların tedavinde oldukça etkilidir.

ClearLift Uygulaması

ClearLift, yaş gereği oluşan sayısız göz çevresindeki çizgileri tedavi etmek için cilt yüzeyinin altına lazer enerji vermektir. İtinayla kontrol edilmiş ısı, nihayetinde cildinizin daha yumuşak olmasını sağlayarak daha sağlam ve daha parlak bir görüntüyle beraber cildinizi harekete geçirir. Gerekli seans sayısı sizin cilt yapınıza ve cildinizin tedaviye nasıl cevap vereceğine bağlıdır. ClearLift ile birlikte birçok hastada yalnızca bir seanstan sonra gözle görülür bir iyileşme gözlenmiştir. Daha fazla sayıda sorunu çözmek amacıyla işlem 3-4 haftada bir yapılan 3-5 seans yeterlidir

Beklenen Sonuç

Herhangi bir ön hazırlığa ya da anesteziye gerek yoktur.  Bu işlem ile sadece sıcaklık hissi algılayabilirsiniz çünkü ClearLift, kırışıklıkların, ince çizgilerin ve düzgün olmayan cilt yapısının kaynağını hedef göstererek cildin altına lazer enerjisini vermektedir. Tedavi çok hızlıdır, genellikle 10 dakikadan fazla sürmez ve hemen normal yaşantınıza dönebilirsiniz.  

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Leke Tedavisi

  ClearLift Leke Tedavisi Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başırılı ...

 • ClearLift ile Yüz Bakımı

  ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu teknolojik lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. 

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.

 • ClearLift Lazerle Yüz Germe

  ClearLift Lazerle Yüz Germe Yüz estetiğindeki son trend ClearLift Lazerle yüz germe; Yüze kontur kazandırma yöntemi. Bir başka deyişle, cerrahi olmayan lazerle yüz  germe.