Kırışıklık Giderici ClearLift

Cildin alt tabakalarına etki eden bu lazer tedavisi ince çizgilerden, kırışıklıklara ve elastikiyet kaybına kadar tüm yaşlanma belirtilerini hafifleten acısız bir sistemdir. Cildin üst tabakasında herhangi bir yanma, kırmızılığa neden olmadan alt katmanlardaki cilt hücrelerini daha fazla kolajen üretmesi için uyarır. Daha fazla kolajen ise daha sıkı, daha elastik ve genç görünümlü bir cilt anlamına geliyor. Anti-aging etkisini cilt yüzeyine zarar vermeden, cildin altında gerçekleştiren sistem, bu özelliği sayesinde göz ve dudak çevresi, boyun ve dekolte gibi hassas bölgelere de uygulanabiliyor. 

Her yaş, her cilt tipindeki kadın ClearLift teknolojisinden faydalanabilir. Acısız ve yan etki olmadan yüzündeki çizgilerin hafiflemesini, daha genç, daha taze bir cilde kavuşmayı isteyen herkese uygun olan sistem, botoks ve dolgu maddelerinin fazla kullanılamadığı bölgelerde de, bu işlemlere ek olarak da uygulanabilir.

Doktorunuzla yapacağınız kısa bir görüşme sistemin nasıl çalıştığı ve sizin tedaviden nasıl faydalanabileceğiniz, neler bekleyebileceğiniz konusunda bir fikir edinmeniz için yeterli olacaktır. ClearLift teknolojisi acısız olduğu için diğer lazer tedavilerinin aksine tedaviden önce işlem yapılacak bölgeye uyuşturucu krem sürülmesi gerekmez. İşlem cilt hücrelerinin kolajen üretimini artıracağı için bir süre sonra ince çizgi ve kırışıkların görünümü de hafiflemeye başlayacaktır. İşlemden hemen sonra günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Bazı insanlar sadece tek bir seanstan sonra bile ciltlerinde belirgin bir fark görürken, en etkileyici sonuçlar 7-14 gün aralıkla yapılan 3-6 seans sonrasında gözleniyor. Önerilen seans sayısı tamamlandıktan sonra tedavinin olumlu etkilerinin devamı için her 3-6 ayda bir işlem yaptırmanız öneriliyor. 

Yan etkiler ve tedavi sonrası bakımı

Dr. Mustafa Karataş  “ClearLift tedavi sonrasında dikkat etmeniz gereken birkaç basit husus dışında, işlemden hemen sonra normal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Özellikle ilk 24 saat mümkün olduğunca güneşe çıkmamaya ve minimum 30 koruma faktörlü güneş kremi kullanmaya özen gösterin. Son derece nadir olsa da işlem sonrası tedavi yapılan bölgede kızarıklık ve kaşıntı gibi yan etkiler görülebiliyor. Bunlar da 1-2 gün içinde tamamen geçiyor.”

Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Leke Tedavisi

  ClearLift Leke Tedavisi Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başırılı ...

 • ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

  ClearLift Göz Çevresi Uygulaması Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren Clea...

 • ClearLift ile Yüz Bakımı

  ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu teknolojik lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. 

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.