Jalupro: İçten Gelen Güzellik

Karşınızda cildinize gençliğini geri veren, yaşlanmanın etkilerine karşı koruma altına alan, daha dirençli kılan iki formül;  Jalupro Super Hydro yüzünüzden yılları silerken Jalupro Young Eye hassas göz çevrenize etkili anti-aging fayda sağlıyor.

Kolajenin cildin gençliğinden sorumlu olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Ciltteki kolajen lifleri ne kadar sağlıklı ve ne kadar fazlaysa cildiniz de o kadar sıkı ve pürüzsüz olur. Yaş aldıkça kolajen üretimi azalır. Üstelik güneşe maruz kalmak, kötü beslenmek gibi etkenler de doğal yaşlanma sürecine katkıda bulunur. Hyalüronik asit ve elastin liflerindeki azalma ile birlikte ilerleyen bu döngü donuk, cansız ve sıkılığını kaybetmiş bir cilt olarak kendini gösterir. İnce çizgiler, kırışıklıklar ve lekeler giderek artmaya başlar.  Cildin dokusu artık eskisi gibi pürüzsüz değildir.  

Jalupro Super Hydro bu döngüyü kırmak cilde yine yeniden genç, sağlıklı bir görünüm vermek için geliştirilmiş yeni nesil bir formül olarak ortaya çıkıyor. Bu iddialı karışımın sırrı cildin kolajen üretimi için ihtiyaç duyduğu maddeleri sağlaması. Aklınıza “cilde bu maddeler yerine neden direkt olarak kolajen verilmiyor?” sorusu gelebilir. Maalesef düşünüldüğünün aksine cilt dışarıdan enjekte edilen kolajenden fayda sağlayamıyor, çözüm kolajen üretimini artıran moleküllerden geçiyor.

Etkili İçerikler

Jalupro Super Hydro daha genç görünümlü, nemli ve canlı bir cilt için gerekli tüm maddeleri bir araya getiriyor. İşte, formülün içeriğinde bulunan ve zamanı geri çeviren moleküller…

  • 80 mg hyalüronik asit: Farklı moleküler ağırlıktaki hyalüronik asit içeriği sayesinde cilde yoğun nem veren formül cildin taze, parlak bir görünüm almasını sağlar.
  • Amino asitler: Glycine, L-proline, L-leucine, L-lysine, L-alanine, L-valine ve L-arginine HCL’den oluşan zengin amino asit kombinasyonu cildin derin tabakalarındaki kolajen ve elastin liflerinin sentezini artırır. Böylece cilde sıkılığını, elastikiyetini veren bağ dokuları güçlenir.
  • Peptidler: Formülün içeriğinde bulunan Acetyl Decapeptide, Oligopeptid 24 ve Acetyl Tetrapeptide 5 gibi peptidler fibroblastları aktive eder, bu da kolajen, elastin ve hyalüronik ast üretimini tetikler. 

Jalupro Super Hydro ile ilgili aklınıza gelen sorular, merak ettiğiniz her şey…

“Bu tedaviden kimler faydalanabilir, ben uygun bir aday mıyım?”

Cildinin donuk ve cansız görünmesinden şikâyetçi olan, daha sıkı, daha pürüzsüz ve genç görünümlü bir cilt isteyen herkes Jalupro Super Hydro tedavisinden faydalanabilir. Tedavinin ince çizgileri ve kırışıklıkları hafifletmek, cilde daha parlak ve dolgun bir görünüm vermek gibi etkileri de varb

“Jalupro Super Hydro, botoks, dolgu enjeksiyonu, lazer tedavileri ile birlikte uygulanabilir mi?

Evet Jalupro Super Hydro farklı medikal estetik tedaviler ile birlikte uygulanabilir. Mesela botoks ve dolgu maddeleri cilt kalitesini artırmaz, tedavi protokolüne Jalupro Super Hydro eklendiğinde denkleme etkili bir anti-aging fayda sağlayan bir unsur da katılmış olur.

“Acılı bir işlem mi?”

İşlem öncesinde cilde anestezik krem uygulanır, bu da tedavinin çok daha rahat tolere edilmesine yardımcı olur. İşlem sırasında Jalupro Super Hydro formülü ince uçlu iğnelerle cildin derin tabakalarına enjekte edilir.

“Kaç seans yaptırmam gerekiyor?”

Tedavi protokolü cildinizin durumuna göre 2-3 seans olarak belirlenir. Seanslar 7-10 gün arayla uygulanır.

“Tedavi sonrasında ne zaman normal hayatıma geri dönebilirim?”

İşlem sonrasında yüzde hafif bir ödem ve kızarıklık olması normaldir. Bunlar gündelik hayatınıza kaldığınız yerden devam edecek düzeyde değildir ve genelde birkaç saat sonra ya da en fazla bir gün içinde tamamen geçer.

“Jalupro Super Hydro işlemi yaptırdıktan sonra dikkat etmem gereken herhangi bir şey var mı?”

İşlem sonrasında 12 saat boyunca makyaj yapmamanız, 24 saat boyunca yoğun egzersizden kaçınmanız ve üç gün güneşlenmemeniz önerilir.  

“Tedavinin cildimdeki olumlu etkilerini ne zaman görürüm?”

Formülün içindeki hyalüronik asit sayesinde ilk seanstan hemen sonra cildinizin çok daha parlak ve canlı olduğunu fark edeceksiniz. Tedavi tamamlandıktan, yani ikinci/ üçüncü seanstan birkaç hafta sonra cildinizin daha elastik olduğunu, kırışıklıkların, ince çizgilerin hafiflediğini gözlemlemeye başlayacaksınız. 

Genç Bakışların Sırrı

Yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü yerlerden biri de göz çevresidir. Yirmili yaşlarında bile ince çizgiler, gözaltındaki mor halkalar gibi sorunlardan şikâyetçi pek çok kişi var. Bunun nedeni göz çevresindeki cildin son derece hassas bir yapıya sahip olmasıdır. Bu nedenle yüze uygulanan pek çok tedavi göz çevresine uygulanamaz.

Jalupro’nun bu narin bölge için özel olarak tasarlanmış olan formülü Jalupro Young Eye formülü peptidler, amino asitler ve hyalüronik asit ile göz çevresine cildin kolajen ve elastin üretimini tetiklemek için ihtiyaç duyduğu maddeleri sağlıyor. Göz çevresindeki ince çizgileri, kırışıklıkları hafifletmede etkili olan Jalupro mor halkaların belirginliğini azaltmada da önemli bir fayda sağlıyor.

Tedavi protokolü 2-4 hafta aralıkla uygulanan 3-4 seanstan oluşuyor. Tedavinin etkileri 6 ay kadar devam ediyor ve olumlu sonuçları korumak için 6 ay sonunda bir seans daha uygulanması öneriliyor. Jalupro Young Eye tedavisinin sonuçları ilk seanstan itibaren gözlenmeye başlasa da, optimum etki son seanstan birkaç hafta sonra ortaya çıkıyor.

Hemen Doktorunuza Sorun