Yaşlanma Karşıtı ClearLift

ClearLiftTeknoloji, güzelliğe ve gençliğe hizmet etmeye devam ediyor. Bu alandaki son yeniliklerden biri de, cildi yenilemek, kırışıklık, leke ve sarkmalar üzerinde etkili olmak amacıyla geliştirilmiş yaşlanma karşıtı bir lazer uygulaması olan ClearLift.

Son dönemlerde kullanılmaya başlanan yeni uygulamayı şu şekilde tanımlanıyor. “Fraksiyonel lazer teknolojisinin vardığı son nokta olan ClearLift ile kısa zamanda, hiçbir yan etki olmadan ve acısız daha genç görünmek, daha taze bir cilde kavuşmak artık mümkün.

Her ne kadar, iyileşme süreci uzun süren ve sosyal yaşamdan uzaklaşmanıza neden olan lazer tedavilerinin sonuçları gayet başarılı olsa da, bu işlemler herkes için uygun değildir. Birçok kadın cildinde gerçekten fark yaratacak, yılları geri saracak işlemlere sıcak baksa da, çoğu iş hayatından ve sosyal yaşamdan uzak kalamayacağı için bu tedavileri yaptıramıyor. Dr.Mustafa Karataş verdiği bilgiye göre ClearLift’i özel kılan ise ciltte en az agresif tedaviler kadar etkili olmasına rağmen, normal hayatınıza ve işinize hemen geri dönebilmeniz. Bu devrimsel teknolojinin sırrı cildin en üst tabakasına, yani epidermise hiç zarar vermeden dermisin doğru derinliğine kontrollü atışlar yapabilmesinde.

Bu ne anlama geliyor? Hiç acı yok. Ve daha da harikası iyileşme zamanına da ihtiyacınız yok. Bir öğlen tatilinde ClearLift uygulaması yaptırabilir ve hemen ardından işe dönebilirsiniz. Fraksiyonel lazer teknolojisinin faydalarından, cildi yapılandırıcı etkilerinden faydalanırken tüm işlem üst derinizin koruyucu tabakası altında gerçekleşiyor. Sistemin anti-aging faydaları için 2 -4 hafta arayla yapılacak ve cildin ihtiyacına göre belirlenen minimum 3 maksimum 6 seans yapılması gerekiyor.  

ClearLift tedavisinin faydaları neler, hangi bölgelere uygulanabiliyor?

 • Yüz ve vücuttaki sarkmış, elastikiyetini kaybetmiş olan cildin toparlanıyor, sıkılaşıyor. Vücudun ihtiyaç olan her bölgesine uygulanabilen sistem cildin kalitesini de artırıyor. 
 • İnce çizgiler ve kırışıklıkların görünümü hafifliyor.
 • Yara izleri ve çatlakların görünümü hafifliyor.
 • Cilt yüzeyine yakın damarlar, varisler ve yüze yakın kılcal damarların çatlaması yüzünden oluşan kızarıklıklar yok oluyor.
 • Gözaltındaki morluklar hafifliyor.
 • Son derece acısız bir işlem ve tedaviden sonra sosyal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Tedavi edilen her bölge için sadece 20 dakika yeterli!
Hemen Doktorunuza Sorun

 • ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi

  ClearLift ve Nır Işığı'nın Yüzünüze Etkisi “ClearLife Nır teknolojisi ile cilt daha sıkı, daha parlak görünür, ama tedavinin kalıcı olumlu etkileri son seansı takip eden süreçte giderek artacaktır.

 • ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin

  ClearLift Daha Genç ve Dinlenmiş Görüntü İçin Daha genç ve dinlenmiş bir görüntü için... Boyun, dekolte ve göz çevresi gibi hassas bölgelere uygulanabilen lazer.

 • Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi

  Ciltte Güneş Lekeleri Tedavisi Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda...

 • Yaşlanmaya Karşı ClearLift

  Yaşlanmaya Karşı ClearLift ClearLift ile yüzünüzden yılların etkisini siler. Clearlift göz çevresi, boyu, dekolte ve tüm yüz çevresinde etkili yeni bir lazer tedavisi.

 • ClearLift Sonuçları

  ClearLift Sonuçları ClearLift küçük lazer teknolojisi, iyileşme süresi gerektirmeden, 3-4 gün içerisinde, daha önceki lazer cilt yenileme tedavisine nazaran yeni bir jenerasyon sunmaktadır.

 • ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı?

  ClearLift Kaç Uygulama Yapılmalı? ClearLift™ ile etkileyici sonuçlar almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar her dört haftada bir yapılabilir. Sonuçları 1 ay içinde görebileceğiniz gibi, 3-6 ay so...

 • ClearLift Leke Tedavisi

  ClearLift Leke Tedavisi Clearlift teknolojisi yaz güneşi nedeniyle zarar görmüş ciltte meydana gelen güneş lekeleri, yara izleri, hormonal pigmentasyon ve diğer deformasyon tedavilerin başırılı ...

 • ClearLift Göz Çevresi Uygulaması

  ClearLift Göz Çevresi Uygulaması Özellikle gözlerin çevresindeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanması. Göz çevresindeki ince çizgiler gözle görünür bir şekilde geri çeviren Clea...

 • ClearLift ile Yüz Bakımı

  ClearLift ile Yüz Bakımı Yaşlılık çizgilerini silme için geliştirilen bu teknolojik lazer tedavisi ClearLift yüz bakımı ile yüzünüzden yılların izlerini silebilirsiniz. 

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.