ClearLift Boyun ve Dekolte

boyun ve dekolteAğrılı Ameliyatlara Gerek Yok, Artık Gizlenmeye Gerek Yok

ClearLift boyun ve dekolte dokusunu düzeltmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Boynun üst kısmındaki ince deri genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. Bunun en ön önemli sebebi boyun cildi, etrafındaki cilt ve dokular hassas yapısıdır; incelme, belirgin kırışıklıklar gibi yaşlanma belirtilerini göstermeye duyarlıdır, çünkü sürekli bir güneş ışığına maruz kalmaktadır. Bu durum serbest radikalleri ve kolajen düzeylerini etkiler ve ciltte kırışıklık, koyu renk lekelenmeleri sarkma ve katlanmalara karşı hassas olmasına neden olur.

ClearLift boyun ve dekolte bölgesine tazelik, genç bir görünüm verir. Normalde boyun bölgesi ağrılı bir operasyon geçirmeden gerilmesi güç bir alan. Botox boyun çizgilerini yumuşatabiliyor ancak deriyi germek için kullanılabilecek yol ClearLift. Lazer tedavi cildi canlandırmak için dermise nüfuz eder ve başka hiçbir tedavi yönteminin yapamayacağı şekilde gerginleştirir ve gençleştirir. ClearLift özellikle yüzün alt kısımları, boyun ve dekolte bölgesindeki cildi yenileyen lazer teknolojilerinde büyük bir yeniliktir. Cildi tazeler ve kızarıklık yaratmadan, hızlı şekilde kırışıklıkları açar.

Boyun ve dekolte bölgesini germede çok etkileyici olan ClearLiftr teknolojisi hiç acı vermeyen,  4 seans sonrası inanılmaz sonuçlarını görebildiğiniz. Deride silme işlemi gerçekleştiren ClearLift parçalanmış, zarar görmüş ciltteki zararları siler. ClearLift, cildin dış katmanına zarar vermeden cildinizi tedavi etmek ve yenilemek amacıyla cilt yüzeyinin altını hareketlendiren non-ablatif lazer tedavisidir. Yüzeydeki epidermise zarar vermeden kontrollü bir onarım sağlar.

İşlem derinin alt dokularında gerçekleşmektedir. Derinin 3 mm altına kadar ısı verdiği için uygulamadan önce bölgeyi uyuşturmak gerekmez ve cildin onarımı üst yüzeye zarar vermeden gerçekleşir. ClearLift, küçük çizgileri ve kırışıklıkları, büyümüş gözenekler ile izleri ve lekelerin görünümünü azaltarak derinin yapısını iyileştirmektedir. Uygulama son derece hızlı ve etkilidir bir seans genellikle sadece 20 dakika sürer. ClearLift ile ilk uygulamada sonuçları görür, 3-5 uygulamada istediğiniz sonuçları alırsınız, seanslar genelde her üç dört haftada bir yapılır.

Boyun ve dekolte bölgesi yaşlanma belirtilerin görüldüğü bölgesi gelir. Bunun en ön önemli sebebi boyun cildi, etrafındaki cilt ve dokular hassas yapısıdır; incelme, belirgin kırışıklıklar gibi yaşlanma belirtilerini göstermeye duyarlıdır. Boyun cildindeki yaşlanmanın en belirgin iki sebebi kırışıklıklar ve güneş hasarıdır. Bununla birlikte boyun derisi yüz ve dekolte bölgesindeki deriye göre daha incedir, bu nedenle kollajendeki (cildin su tutmasını, esnek, elastik ve genç görünmesini sağlayan temel protein) azalma boyun bölgesinde daha belirgin bir etkiye sahiptir ve cildin kırışıklık, koyu renk lekelenme (hiperpigmentasyon), sarkma ve katlanmalara karşı hassas olmasına neden olur. Neyse ki artık, cerrahi olmayan yöntemlerle boyun ve dekolte bölgesinin görünümünü yenilemek ve gençleştirmek mümkün. Boyun ve dekolte eller de bu uygulama alanı içinde tabii ki boyundaki çizgiler sarkma ve dekoltedeki derin çizgiler kırışıklık tedavisinde de ClearLift lazer güvenle kullanabiliriz.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili

  Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili Yüz germe ameliyatlarının alternatifi olarak kabul edilen Ultherapy ile daha genç bir boyna ve dekolteye kavuşmak da mümkün. Hem de tek seansta!

 • Estetik Uygulamalarda Unutulan Yerler

  Estetik Uygulamalarda Unutulan Yerler Yüzünüz ne kadar genç görünürse görünsün, göz ardı edilen bazı hassas bölgeler yaşınızı ele verir. Boynunuza, ellerinize, siluetinizi bozan diz kapaklarınıza özen gösterm...

 • Scarlet S Kırışıklık Tedavisi

  Scarlet S Kırışıklık Tedavisi Scarlet S ile cilt altına verilen ısı sayesinde kolajen harekete geçer, ciltte gençleşme, ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesi ve ince kırışıklıklarda düzelme sağlan...

 • Ultherapy ile Tek Seansta Yüz ve Boyun Germe

  Ultherapy ile Tek Seansta Yüz ve Boyun Germe Uthera cilt altı bağ dokusunda ve cildin derin dermiş olarak bilinen en alt tabakasında yarattığı ısı etkisi ile kollajenin yeniden yapılanmasını sağlar.

 • Yüz Germede Ameliyatsız Yöntem Ulthera

  Yüz Germede Ameliyatsız Yöntem Ulthera Zamanı durduramasak da olumsuz etkilerini azaltabiliriz. Ultherapy sistemi cerrahî operasyonlar için kendini hazır hissetmeyen veya cerrahî operasyon yaptırmayı hiç düşün...

 • Botoks Nerelere Yapılır?

  Botoks Nerelere Yapılır? Botox'un en çok kullanıldığı ve iyi sonuç alındığı bölgeler alın, kaş arası ve göz çevresini içeren yüzün üst bölümleri.

 • Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları

  Boyun ve Dekolte Kırışıklıkları Boynun üst kısmındaki ince deri, genellikle vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı yaşlanır. ClearLift boyun ve dekolte kırışıklıkları gidererek genç bir görünüm verir.

 • Boyun ve Dekolte Mezolifting Uygulaması

  Boyun ve Dekolte Mezolifting Uygulaması Bugünse gelişen medikal estetik yöntemleri ve girişimsel uygulamalarla, biri olan mezolifting uygulamalarıyla yaşlılık izlerinin en zor silindiği bölge olan boyun ve deko...

 • Boyun ve Dekoltede Ulthera Uygulaması

  Boyun ve Dekoltede Ulthera Uygulaması Boyun ve dekoltede daha sıkı bir cilt, daha genç bir görünüm! Ulthera; ameliyatsız boyun ve gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek amacıyla boyuna, dekolte bölgesindeki kır...

 • Boyun ve Gıdı Uygulaması VShape

  Boyun ve Gıdı Uygulaması VShape Boyun ve gıdıda daha sıkı bir cilt, daha genç bir görünüm! VShape; ameliyatsız boyun ve gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek boyuna, gıdı bölgesindeki kırışıklıkları düze...