Ultherapy Göz Çevresi Uygulaması

Ulthera

Ultherapy zamanın ve yerçekiminin ciltte meydana getirdiği olumsuz etkilere karşı koyarak cildin gerginleşmesine, sıkılaşıp toparlanmasına yardımcı olur. Yerçekiminin ciltte yarattığı ilk olumsuz etki kaşlarda düşme ve gözlerde ki küçülmedir.

Ultherapy sürecinin ardından kaşlar yukarı doğru kalkar, göz kapağındaki cilt fazlası gerilerek yukarı doğru gider. Bunun sonucunda gözler açılarak daha 'taze' bir görünüme kavuşulur. Ultherapy ile güzelleşme 30-60 dakika süren 'tek'seansla sağlanmaktadır.

Uygulama sonrasında cildin alt katmanlarında cildin kendini iyi etme sürecinin sonunda, yavaş ve kademeli olarak 'iyileşme' sağlanır. Cilt kendini onararak bir seansın ardından mükemmel bir görünüme kavuşur. Uygulamanın yapıldığı kişiler işlemden hemen sonra aldıkları sonuçtan memnun gözükseler de esas sonuç uygulamadan 2-3 ay sonra, ciltte azalan collagenin artması, yeni ve daha güçlü collagen üretiminin başlaması ile görülmektedir.

Ultherapy uygulamasının ardından ulaşılan sonuçlar birebir estetik cerrahi ile kıyaslanamasa da gevşemiş dokunun toparlanması, gergin, genç bir görünüme ulaşılmasının etkili bir yoludur.

Hemen Doktorunuza Sorun