Ultherapy ve Siz

Zamanın izlerini çeşitli şekillerde cildimize yansır. Bu durum cilt rengindeki düzensizlikler ve sadece kırışıklıklar olarak görülmez. Yüzümüzde, boyunda sarkma, gevşeme ve dekolte de ki dikey kırışıklıklarda zamana karşı koyamamanın sonucudur. Non-invasive bir yöntemle olan Ultherapy ile zamanın cildimizde bıraktığı yaşlılık izlerini, lifting, toparlama ve sıkılaşma yaparak azaltmak artık mümkün.

Yüzümüz nasıl yaşlanır?


Ultherapy ‘yi tercih etme nedenleri
Ultherapy, çok etkileyici ve büyüleyici sonuçlara cerrahi müdahale olmaksızın ulaşılabileceğiniz bir uygulama yöntemidir. İlerleyen yıllarla birlikte ‘olgunlaşmaya’ başlayan, yılların ciltte meydana getirdiği ‘yaşlanma’ etkilerini kontrol altına almak isteyenler için ideal bir sistemdir. Özellikle henüz cerrahi, invasive bir kaş kaldırma, boyun veya yüz germe operasyonu için kendini hazır hissetmeyen adaylar için ideal bir uygulamadır. Ya da operasyonlar arasına non-invasive bir uygulama ekleyerek azalan collagen depolarını destekleyerek cildini bir tür ‘güvence’ altına almak isteyenler için mülkemmel bir seçenektir.

Ulthera uygulamasına ihtiyacınız var mı?
• Eskisinden daha çok boğazlı kazak giyiyor ve sık sık fular takıyorsanız.
• Anti -aging sırlarınızı, ‘sır’ olarak, sadece kendinize saklıyorsanız …!
• İhtiyacınız yokken de güneş gözlüğü takıyorsanız !
• Artık göz makyajı yapmıyorsanız ve buna sebep artık göz kapaklarınızın görünmüyor oluşu ise…
• İyi bir gece uykusundan sonra bile ‘yorgun’ gözüktüğünüzü söylüyorlarsa…
• Aynada gördüğünüz kişi artık anneniz ise!
• Aynaya baktığınızda ellerinizle cildinizi geriye doğru çekme ihtiyacını hissediyorsanız

Uygulama
Cildin uygulama yapılacak bölümü temizlenir, ultrasound jeli sürülür ve başlık nazik bir şekilde cilde yerleştirilir. Cilt yüzeyini pas geçerek fokuslanmış ultrasound enerjisi, planlanan derinliğe, yani collagen stimulasyonunun olduğu derinliğe, gönderilir. Uygulama sırasında deneyimlediğiniz his, fokuslanmış ultrasound enerjisinin cildin altında depolanmasındandır. Enerjinin doğru yere ulaştığını bilmek, uygulamadan sonra oluşacak olumlu etkileri anlatmak, işleminin yapıldığı kişiyi rahat ettirmekle işlem çok daha rahat geçirilebilir.

Uygulama sonrasında
Günlük, normal aktivitelerinize uygulamanın hemen ardından dönebilirsiniz. Ultrasound uygulamasının hemen ardından cildiniz kızarabilir. Ancak bu durum bir kaç saat sonra ortadan kalkar. Çok nadir rastlanabilecek bir olasılık da iki-üç gün sürebilecek hafif bir şişme durumudur. Bazı vakalarda da uygulama alanında birkaç hafta sürecek, dokunulduğunda hissedilen bir hassasiyet durumu olabilir. Bunlar az da olsa uygulama sonrası görülebilecek hafif ve orta şiddetteki durumlardır. Morluk ve geçici uyuşukluk hissini de olası uygulama sonrasında oluşabilecek durumlar arasında sayabiliriz.

Doğal. Non-Invasive. İyileşme süreci yok.
Etkisi ve güvenilirliği FDA-onaylı Ultherapy prosedürü klinik çalışmalar, tüm dünya çapında sayıları bini bulan hasta çalışmaları ile kanıtlanmıştır. Ortalama uygulaması süresi 30 – 60 dakika sürmektedir. Bu durum tedaviye göre değişebilmektedir. Kişi günlük normal aktivitelerine hemen dönebilir.

Hemen Doktorunuza Sorun