Sonsuza Kadar Genç

İnsanoğlunun "yaşlanma" endişesi başladığından bu yana daha genç bir cilt için çok sözler verildi. Popüler inancın aksine topikal ürünler (kremler), yaşlanmanın gerçekleştiği cilt katmanlarına ulaşamamakta ve tedavi edememektedir.

Bu sürecin bir parçasıda cildin nasıl yaşlanacağını belirleyen genetik kodun aktarılmasıdır. Zamanla yaşlılık kodlarını taşıyan hücrelerin artmasıyla, cilt yapısı ve görünüşü değiştirmektedir. Bu süreci geri döndürmenin yolu şimdiye kadar yoktu!!!

Forever Young BBL™ tedavisi ile ışık enerjisi cildin tüm katmanlarına gönderilir bu enerji yaşlılıkla savaşan cilt hücrelerine doğal destek olur. Cildiniz sadece genç görünmez daha genç olması için programlanır.

Gen ekpresyonu nedir?
Gen ekpresyonu, bir gende kodlanan bilginin, bir protein molekülünün oluşumunu yönlendirmesi işlemidir. Gen expresyonu aynı zamanda yeni hücre oluşumunun bir parçasıdır herkesin DNA sı farklıdır. Bazı genler, yaşlanma ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişim gösterirler. Cilt hücrelerimizdeki genler, yaşlandıkça değişmeye ve farklılaşmaya programlanmışlardır.

Forever Young BBL cilt yaşını nasıl yeniden programlıyor?
Forever Young BBL, hücrenin derinlerine ulaşır ve yaşlanmaya bağlı oluşan genleri devre dışı bırakarak, gençlikle ilgili genleri harekete geçirir. Sonuç olarak, daha gençken sahip olduğunuz proteinler ve diğer yapı taşları oluşarak, genleriniz, daha güzel ve genç bir cilt için programlanmış olur.

Forever Young BBL'in cildi gerçekten gençleştirdiğini ispatlayabilir misiniz?
Cevap Evet! Stanford Üniversitesi'nde yapılan araştırmalar, Forever Young BBL ile yapılan tedavilerle, gen haritasının etkilendiğini buna bağlı olarak cildin moleküler seviyede değiştiğini ve sonuç olarak genç ciltle ilişkili olduğu bilinen yüzlerce genin aktif hale geldiğini göstermiştir. Ek olarak, uzun dönemli bir klinik çalışma, 10 yıl boyunca düzenli BBL tedavisi olan hastaların ciltlerinin konunun uzmanı olan doktorlar tarafından, gerçek yaşlarından 11 yaş genç göründüklerini doğrulamaktadır. Bir başka değişle tedaviye başladıklarından daha genç görünmektedirler.

Kaç tedaviye ihtiyacım olacak?
Gerekli olan tedavi sayısı hastadan hastaya değişiklik gösterir ve arzu ettiğiniz gelişim düzeyine göre doktorunuz size özel bir tedavi planı oluşturacaktır. Doktorunuz daha iyi sonuçlar için, tedavinizi diğer medikal estetik uygulamalarla kombine edebilir. Unutmayın ki Yılda en az bir kere yapılan düzenli tedavi, yaşlanma sürecini yavaşlatacak ve sizin 10 yaş genç görünmenizi sağlayacaktır.

Hangi bölgeler tedavi edilebilir
Vücudunuzda istediğiniz herhangi bir bölge tedavi edilebilir. En yaygın bölgeler, güneş ışığının zararlı etkilerine en çok maruz kalan alanladır. En popüler tedavi bölgeleri; yüz, boyun, el, göğüs ve omuzlardır.

Tedavi sırasında ne olur?
Gözlerinize koruyucu gözlük takılacaktır. Genellikle anestezi yapılmasına gerek olmaz, ancak doktorunuz hassas bölgeleri tedavi ederken anestezi kullanmayı tercih edebilir. lşığın absorbe edildiği bölgelerde, hafif bir ısı hissedersiniz. Tedavi süresi uygulama yapılan bölgenin büyüklüğüne ve uygulama tipine bağlı olarak, birkaç dakika ila yarım saat arası sürebilir.

İyileşme süresi ne kadardır?
ForeverYoung BBL invaziv olmayan ve iyileşme süresinin olmadığı hafif bir tedavidir. Uygulama sonrasında işinize dönebilir, makyaj yapabilir ve günlük aktivitelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Tedaviden sonra ne beklemeliyim?
Birkaç saat içinde kaybolan kızarıklık görülebilir. Bazı pigmente lezyonlarda, tedavi bölgesinde koyulaşma olabilir, tedavi sonrasında bu koyulaşmanın açıldığını ve ardından pigmentli bölge üzerinde dökülme ve soyulma olabilir. Tedavi edilen bölgenin daha pürüzsüz olduğunu hissedecek, gözeneklerin ve güneş lekelerinin daha az fark edildiğini göreceksiniz. Sonuçlar tedavi sayısına ve tedavi edilen bölgeye bağlı olarak değişiklik gösterir. Doktorunuz, tedavi sonrası bakım ve sonuçlar hakkında sizi bilgilendirecektir.

Tedavi sonrası bakım nasıl olmalıdır?
Doktorunuzun size bildirdiği tedavi planını takip etmeniz gerekmektedir. Doktorunuz tedavi sonrasında uygulanmak üzere, bazı cilt bakım ürünleri tavsiye edebilir. Tedavi sonrasında UV ışınlarına hassasiyet oluşacaktır, bu sebeple doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınmanız gerekir. Cildiniz tamamen iyileşene kadar, açık havaya çıkarken, tedavi edilen bölgeyi kapatmanız veya iyi bir UV koruyucu krem kullanmanız gerekir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • 21 Soruda BBL Hero Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  21 Soruda BBL Hero Hakkında Bilmeniz Gerekenler BBL teknolojisinin mükemmelleştirilmiş hali olan BBL Hero ile tepeden tırnağa tazelenmenin, gençleşmenin sırrını keşfetmeye hazır mısınız?  Karşınızda 21 soruda BBL Hero…

 • Baştan Aşağı Gençlik: BBL Hero

  Baştan Aşağı Gençlik: BBL Hero Anti-aging dünyasının başarısını kanıtlamış teknolojilerinden BBL Forever Young en yeni haliyle karşımızda: BBL Hero. BBL Hero sayesinde gençliğin dokunuşu artık sadece y...

 • BBL Hero Nedir?

  BBL Hero Nedir? Yeni nesil bir anti-aging sistemi olan BBL Hero ile tepeden tırnağa gençlik mümkün. Karşınızda; hem yüz hem de vücuttan yılların izlerini silmekte teknolojinin vardığı so...

 • Dönüşmeden Değişim İçin Yavaşlayın

  Dönüşmeden Değişim İçin Yavaşlayın Yavaşlayın, kendinizi zamanın akışına bırakın ve riskleri minimuma indirin... "Yavaş yaşam" kavramı, gençleşme tekniklerimizi de etkiliyor. Doğal sonuçlarla biz...

 • Cilt Yaşınızı Yeniden Programlayın

  Cilt Yaşınızı Yeniden Programlayın BBL Forever Young teknolojisi cildin genetik yaşını geri çevirerek zamanı durduruyor.

 • BBL Lazer Leke Tedavisi

  BBL Lazer Leke Tedavisi Leke tedavisinde başarılı sonuçlar aldığımız sistemlerin başında Forever Young BBL teknolojisi geliyor. Bu yeni nesil lazerin en önemli özelliği hücresel anlamda cilt yaş...

 • BBL: Forever Young

  BBL: Forever Young Daha pürüzsüz, daha genç bir cilde kavuşurken yaşlanma sürecine genetik anlamda da müdahale etmenin mümkün olduğunu söylesek…