Hydrafacial Cilt Lekelerine İyi Gelir mi?

Birnur soruyor
Merhaba! Cildimde biraz güneş lekelerim oluştu Hydrafacial ile hem bakım yaptırmak istiyorum ,hemde bu ciltteki lekelere iyi gelir mi merek ediyorum?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar, Hydrafacial yüz, boyun, dekolte bölgelerindeki lekelere karşı uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı medikal bir bakım işlemi olan HydraFacial uygulaması bu tarz durumlarda çokça tercih edilen, doğal ve başarılı bir yöntemdir. Bu uygulamaların en önemli özelliği kişi ve kişilerin leke geçmişini baz alıp, cilt bakımlarında medikal ve doğal aromaterapik ürünler tercih edilerek cildin korunması sağlanırken bir yandan da tedavisini edilmesini sağlar. Ayrıca cildinizde bulunan hasarın veya lekenin durumuna göre HydraFacial tedavisinin yanında lazer uygulamalarında ihtiyaç doğrultusunda uygulanabilir. Hydrafacial ile cilt bakımlarınızı da yaptırarak yüzünüzdeki güneş lekesinden kurtulabilirsiniz.
İpek soruyor
Merhaba Hydrafacial ve leke tedavisi için bilgi almak istiyorum.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar İpek Hanım. Hyrafacial tedavisinin en önemli özelliği cilde yoğun nem vermesidir. Tedavi sonrasında cilt daha parlak, daha canlı ve taze görünür. Hydrafacial sistemini öne çıkaran bir diğer faktörde bakımın cilt sorununa göre tasarlanabilmesi ve hastaya özel içeriklerle zenginleştirilebilmesidir. Mesela Britenol Vortex-Booster denen formül uygulandığında, kahverengi lekelerin görünümünde hafifleme ve cilt tonunda eşitlenme gibi olumlu etkiler gözlenir.
Hemen Doktorunuza Sorun