Hydrafacial ve Cilt Bakımı Arasındaki Fark?

Suna soruyor
Merhabalar, Cilt bakımı yaptırıyorum aralıklarla Hydrafacial cilt bakımını yaptırmayı düşünüyorum. Diğer bakımlardan farkı nedir?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar, Cilt yenileme sistemi ile cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek uygulamada yapılması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlayan Hydrafacial, klasik cilt bakım uygulamalarından farklıdır. Cilt önemli bir bariyer organ olduğu için klasik cilt bakımları ile uygulanan ürünler, cildin alt katmanlarına geçmez. Orijinal hydrafacial aynı seansta cildi temizler, ölü hücrelerden arındırır ve nemlendirir. Bu yüzden aslında çok yönlü ve cildin altına da ulaşabilen tek cilt bakımıdır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine, kadın-erkek her iki cinse, cilt tipine rahatça uygulanır, birçok farklı cilt sorununa çözüm sunar, kombine bir bakımdır. Son dönemin en önemli cilt bakım uygulaması olan Hydrafacial, Dünyada FDA onaylı tek cilt bakım cihazıdır.
Ela soruyor
Merhabalar intersive bakım ve hydrafacial arasındaki fark nedir?
Dr. Mustafa Karataş
Hydrafacial cilt bakım sisteminde cilt yüzeyine sürülen nem verici ve anti-aging maddelerin cildin daha alt tabakalarına kadar nüfuz etmesini sağlayan, markaya patentli bir taşıyıcı sistem vardır.
Hemen Doktorunuza Sorun