Geri Gelmemek Üzere Yağlarınızdan Kurtulabilirsiniz

Diyet ve bölgesel incelme tedavileri yaptırıp eski halinize geri mi dönüyorsunuz? CoolSculpting ile geriye dönüş yoktur. CoolSculpting® uygulaması cerrahi işlemsiz ve güvenlidir. Etkilidir, sonuçlar uzun solukludur.

CoolSculpting uygulamasının bütçesi nedir?
CoolSculpting uygulaması sizin endişe ettiğiniz bölgeye, ihtiyaç duyulan seans sayısına ve maksimum amaca göre değişiklik gösterir. Vücudunuzun ihtiyacı, sizin bütçeniz ve en son aşamada görünmek istediğiniz biçim ile tedavi planı bütçelenir.

CoolSculpting uygulaması nasıl yapılır?
Tedavi esnasında, hedef alınan alana jelped ve aplikatör yerleştirilir.
Aplikatör içine vakum ile birlikte yüksek oranda doku çekilir. Kontrollü soğutma sistemi hedef alınan yağ bölgesini soğutur, yoğun bir soğuk hissi yaşanır. Ancak bu his ortalama 10 dakika içinde yok olur ve bu alan hissizleşir. Uygulama sırasında kitap okunabilir, e-mailler kontrol edilebilir hatta uyunabilir. Ardından gündelik yaşama hemen dönebilirsiniz.

Peki, yağlar nereye gider?
Tedavi edilen yağ hücreleri kriztalize olur (donar), vücuttan doğal yollarla ölü yağ hücreleri atılır. Bir kere tedavi edilen yağ hücreleri geri gelmez. Yani o bölgeniz eski haline geri dönmeyecektir.

Gerçekten işe yarıyor mu? Sonucu ne zaman görebiliriz?
Evet! CoolSculpting uygulaması %95 hasta memnuniyeti oranı sağlar. Uygulama istenen bölgede, tedavi planı kişiye özel olarak yapılır. Bazılarında seanslardan 3 hafta sonra gözle görülen sonuçlar elde edilirken; en dramatik sonuçlar tedaviden 1-3 ay sonra alınmaktadır.

Tekrar kilo alırsam ne olur?
CoolSculpting uygulaması sonrası pek çok kişinin kendine daha dikkatli baktığı gözlemlenmiştir. Eğer kilo alırsanız, aldığınız kilolar tedavi edilen bölge dışındaki tüm vücudunuzda orantılı şekilde yayılacaktır.

Hemen Doktorunuza Sorun