Yüze “V” Şekli Vermek

Yüz V Şekli VermeGenç bir yüz V şeklindedir. Gençliğin en önemli göstergelerinden biri belirgin, simetrik hatlar ve V şeklinde bir yüzdür. Yaşla birlikte  V formu, şekil değişerek “O” “U” formuna dönüşür. Bu noktada, yerçekiminin yarattığı etkiyi telafi etmek, yüze sıkılığını ve yüze “V” şeklini vermek için Ultrason ve Radyofrekans birlikteliği olan “VShape” teknolojisin devreye giriyor.

Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.

Cilt bakımınızı ihmal etmiyorsunuz. Kremlerinizi, serumlarınızı düzenli olarak kullanıyorsunuz. Sağlıklı besleniyor, egzersiz yapıyor ve bol bol su içiyorsunuz. Ama ne yaparsanız bir yaştan sonra yaşlanma belirtileri sinsi sinsi kendini göstermeye başlar. Kendinizi genç ve aktif hissedersiniz ama aynalar farklı bir şey anlatır. “30’lu yaşlardan sonra cildin kendini yenileme süreci yavaşlamaya başlar, cilt eskisine oranla daha kurudur. Göz çevresinde ilk ince çizgiler belirmeye başlar. Cildiniz eskisi gibi sıkı ve pürüzsüz değildir. Fakat sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösteren ince çizgiler değil, yüz ovalinin net hatlarını kaybetmesi ve yüz şeklinin değişmesidir. Bunu en iyi eski bir fotoğrafınızla, yeni bir fotoğrafınızı yan yana koyduğunuzda gözlemleyebilirsiniz” diyor Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş.

Genç bir yüz “V” şeklindedir. Gençliğin en önemli göstergelerinden biri belirgin, simetrik hatlar ve “V” şeklinde bir yüzdür. Yaşla birlikte  “V” formu, şekil değişerek “O” “U” formuna dönüşür. Genleriniz ne kadar iyi olsa da, kendinize ve cildinize ne kadar iyi baksanız da yüzdeki bu değişimi önlemek pek mümkün değil; Yüzün şekli değişerek hacmi azalır, yanaklar çöker, çene artık sıkı değildir ve yüzün üst kısmındaki hacim aşağı doğru yer değiştirir.  Sonuç olarak: genç "V" yavaş yavaş "alabora" olur ve yaşınız çok daha belirgin bir hale gelir. Cildinizdeki genç ve sıkı görünümü geri kazanmak için, var olan kırışıklıkları tedavi etmek yeterli değildir. Bu noktada, yerçekiminin yarattığı etkiyi telafi etmek, yüze sıkılığını ve yüze“V” şeklini vermek için Ultrason ve Radyofrekans birlikteliği olan “VShape” teknolojisin devreye giriyor.

Yüzün her bölgesinde etkili olan Vshape teknolojisi sadece“V” formunu yeniden yaratmakta değil, gıdı ve boyundaki sarmalar, yanak bölgesindeki hacim kaybı, derin kırışıklıklarda da etkilidir.

Son günlerde Amerika’da en çok tercih edilen sistemlerden biri olan, VShape cerrahisiz yüz gençleştirme düzenekleri arasında en iyilerinden birisi olarak gösteriliyor. Vshape teknolojisi ile cildin derin tabakalarındaki kolajen lifleri ısıtılarak cildin dış yüzeyinin gözle görülür şekilde gerginleşmesi sağlanıyor ve alt tabakalardaki destek dokulardaki sarkıklıklar toparlanır. Etkili sonuçlar için 20 dakika süren 4 seanslık bir kür öneriliyor.

VShape nedir?

Yüze "V” şekli vermek, yüz şekillendirme, yüz germe, boyun, çene ve gıdı bölgesini, ameliyata başvurmadan, yeniden şekillendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. VShape, köşeli çeneleri, fazla kilo nedeni ile "U" şeklini almış yüzleri, yumurta gıdılarını yeniden şekillendirmede en yeni tekniklerden biridir. VShape, çok iri yapılı olan yağ hücrelerini, ultrason dalgaları sarsarak parçalıyor. Çok küçük yapılı olan kan, damar, sinir ve kemik hücreleri sarsıntıya rahatlıkla direniyor ve zarar görmüyor. İstenmeyen etkilerden böylece kaçınabiliyor. VShape ısıtıcı kavitasyonel dalgalarla çalışmadığından yüz bölgesinde güvenle uygulanabiliyor ve yan etki göstermiyor. Bu nedenle ilk seansta çok etkili bir sonuç görülüyor, çoğu kişiyi iki seans mutlu ediyor. 20 dakika kadar süren seanslar 2 hafta ara ile uygulanıyor. İlk seansta çok ciddi sonuçlar alınıyor, büyük çoğunluk için en fazla 4 seans tatmin edici sonuç sağlıyor. Bu sonuçlar kalıcı olduğundan takip eden yıllarda sadece bir seans yaptırmak alınan sonucu korumada çok etkili oluyor. Seanslar masaj rahatlığında ve sıfır acı hissi ile yapılıyor.

 yüze “V” şeklini vermek Yüz Şekillendirme

VShape, yüz gerdirme ya da diğer invazif cerrahi işlemler gibi aynı sonuçları veremez. Bunlarla birlikte yüz gerdirme, kaş kaldırma veya diğer cerrahi operasyonları düşünmek yerine neden VShape işlemi ile mükemmel sonuçlar elde edebilecekken haftalar süren acılara maruz kalasınız ki! VShape, acısız ve invazif olmayan bir liposakşın(yağ aldırma),yüze “V” şekli vermek, yüz gerdirme, boyun gerdirme, kaş kaldırma işlemleri gibi bir işlemdir.

Gıdı (çene altını) ve boyun çevresini sıkılaştırır.

Sarkık yanakları sıkılaştırır ve nazolabial çatlak görünümleri azaltır.

Genellikle ‘’kazayağı kırışıklıkları’’ olarak adlandırılan kırışıklıkları azaltarak göz çevresini sıkılaştırır.

Bir araya getirilmiş ultrason ve RF enerji vücuttaki yağları parçalar ve yok eder. RF enerji hafif ısısı, cildi sıkılaştırarak ve cilt görünümünü değiştirerek kolajen lifleri güçlendirmektedir.

Germe

Acısız fazla deriyi yok etme. VShape,  yüz gerdirme ya da diğer invazif cerrahi işlemler gibi aynı sonuçları veremez.

Bunlarla birlikte yüz gerdirme, kaş kaldırma veya diğer cerrahi operasyonları düşünmek yerine neden VShape işlemi ile mükemmel sonuçlar elde edebilecekken haftalar süren acılara maruz kalasınız ki!

VShape, acısız ve invazif olmayan bir liposakşın (yağ aldırma), yüz gerdirme, boyun gerdirme, kaş kaldırma işlemleri gibi bir işlemdir.

Gıdı altını ve boyun çevresini sıkılaştırır.

Sarkık yanakları sıkılaştırır ve nazolabial çatlak görünümleri azaltır.

Genellikle ‘’kazayağı kırışıklıkları’’ olarak adlandırılan kırışıklıkları azaltarak göz çevresini sıkılaştırır.

Bir araya getirilmiş ultrason ve RF enerji vücuttaki yağları parçalar ve yok eder. RF enerji hafif ısısı, cildi sıkılaştırarak ve cilt görünümünü değiştirerek kolajen lifleri güçlendirmektedir.

Cilt Sıkılaştırma

Kolajenin tekrar büyümesi ve güçlendirilmesi, Cilt sıkılaştırmadaki sonuçlar. VShape,  yüz gerdirme ya da diğer invazif cerrahi işlemler gibi aynı sonuçları veremez. Bunlarla birlikte yüz gerdirme, kaş kaldırma veya diğer cerrahi operasyonları düşünmek yerine neden VShape işlemi ile mükemmel sonuçlar elde edebilecekken haftalar süren acılara maruz kalasınız ki! VShape, acısız ve invazif olmayan bir liposakşın(yağ aldırma), yüz gerdirme, boyun gerdirme, kaş kaldırma işlemleri gibi bir işlemdir.

Gıdı altını ve boyun çevresini sıkılaştırır.

Sarkık yanakları sıkılaştırır ve nazolabial çatlak görünümleri azaltır.

Genellikle ‘’kazayağı kırışıklıkları’’ olarak adlandırılan kırışıklıkları azaltarak göz çevresini sıkılaştırır.

Bir araya getirilmiş ultrason ve RF enerji vücuttaki yağları parçalar ve yok eder. RF enerji hafif ısısı, cildi sıkılaştırarak ve cilt görünümünü değiştirerek kolajen lifleri güçlendirmektedir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Accent VShape ile Etkili Anti-Aging

  Accent VShape ile Etkili Anti-Aging Daha sıkı, genç görünümlü bir cilt ve yüz ovalinde gözle görünür bir toparlanma için yeni bir teknoloji: Accent VShape

 • Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin

  Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin Yaz gelirken biz kadınları bir an önce forma girme, özellikle selülitlerimizden kurtulma telaşı sardı. Bunu da sadece diyetle zayıflayarak sağlayamıyoruz.

 • Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir

  Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.

 • VShape Fiyatı

  VShape Fiyatı Yüz ve vucut şekillendirme ve gençleştirmede en yeni yöntemi ile acı ve ağrı olmaksızın cerrahi olmayan Ultrason ve Radyofrekans teknolojisidir.

 • Hızlı Zayıflama Yöntemi

  Hızlı Zayıflama Yöntemi İşte korkulan başınıza geldi ve kilolar yavaş yavaş görünmeye başladı. Her çağın faydaları, zararları ve özellikleri bulunmakta.  Bacağınızı inceltseniz göbeğiniz, göbeği...

 • Gıdı Estetiğinde VShape

  Gıdı Estetiğinde VShape Yepyeni bir radyofrekans teknolojisiyle yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan "V" formunu tekrar yaratmak mümkün. 

 • VShape Nedir?

  VShape Nedir? Yüz gerdirme operasyonu olmadan da genç görünmek ve gıdı toparlama da alternatif uygulama Vshape™ işlemin ile mümkün.

 • Gençlik Üçgeni VShape

  Gençlik Üçgeni VShape “Genç bir yüz 'V' şeklindedir" VShape   teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yar...

 • Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri

  Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri Vücut şeklinizle ilgili problemlerinizle verdiğiniz bireysel savaş size yetmiyorsa ameliyatsız zayıflama yöntemleri kaçanlar için teknolojiden faydalanma zamanınız gelmiş...

 • VShape ile Vücut Sıkılaştırma

  VShape ile Vücut Sıkılaştırma Yeni bir teknoloji olan VShape yüzde yaşla beraber kaybolan ters V şeklini yeniden oluşturmaktan, vücut sıkılaştırmaya ve daha ince, daha selülitsiz bir silüet yaratmaya ...