Tek Seansta Yüz Gençleştirme Thermage Cpt

Zeynep soruyor
Merhabalar, 35 yaşındayım kilo alıp vermemden dolayı yüzümde ve vücudumda elastikiyet kaybı ve sarkmalar olmaya başladı. Yüzümün durumu beni mutlu etmiyor, tek seans yaptırabileceğim Thermage Cpt okudum ve yaptırmak istiyorum.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Zeynep Hanım; 25 yaşından itibaren ciltte elastin üretimi yavaşlıyor. 35'ten sonra da elastin lifleri bozuluyor. Cilt hacmini ve formunu kaybediyor. Özellikle yağlı ciltlerde daha hızlı ortaya çıkabiliyor. Thermage CPT, yüzün ve vücudun kendi kendini yenilemesini sağlayan bu yöntemde cilde 55 derecelik bir ısı veriliyor. Amaç cildin en alt katmanına etki etmek. Burada kolajen bantları ısıtarak, deri alt bağ dokusunun sıkılaşmasını sağlıyor. Derin dokuları eşit şekilde ısıtırken aynı anda Cryogen soğutma sistemi ile de cildin en üst yüzeyini yanmaktan koruyor. Tedavinin etkisi ise ilk günden itibaren artarak devam ediyor. Hafif bir ağrı hissediyorsunuz ama dayanılmayacak cinsten değil. Kronik NSAI türü ağın kesici ve kortikosteroid benzeri ilaçlar kullanan kişilere uygulanamıyor. Aynı şekilde hamileler, cildinde güneş hasarı bulunan ve sürekli kilo alıp verenlere de.
Hemen Doktorunuza Sorun

Kollara ve Bacaklara Thermage
Zeliha soruyor
Bacaklarıma ve kollarıma Thermage yapmayı düşünüyorum. Fiyatını öğrenebilir miyim? Thermage selülite karşı da uygulanabiliyor mu?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar, Thermage temelde bir cilt sıkılaştırma teknolojisidir. Cildin yapıtaşları olan kolajen ve elastin liflerini uyararak cildin sıkı... Daha Fazla