Emzirirken Yüze Dolgu Yapılır mı?

Aslı soruyor
Bebeğim 15 aylık hala süt veriyorum dolgu yaptırmamda bir sakınca var mı?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Aslı Hanım. Doğumdan 4 ay sonra dolgu uygulaması yapmaya başlıyoruz. Ancak dolgu enjeksiyonu yapıldıktan sonraki 24 saat boyunca bebeğinizi emzirmemeniz gerekiyor. Yani işlem öncesinde sütünüzden bebeğinizi bir gün beslemeye yetecek kadar süt muhafaza ederseniz herhangi bir sorun olmayacaktır.
Aslı soruyor
Merhabalar Doktor bey, 9 ay önce doğum yaptım, yüzme dolgu yaptırmak istiyorum. Bebeğimi emziriyorum yüzüme dolgu yaptırmam mümkün mü?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Aslı Hanım. Emziren hanımlarım doğumdan 4 ay sonra yüz dolgu uygulaması herhangi bir sakınca yoktur. Ancak dolgu enjeksiyonu yapıldıktan sonraki 24 saat boyunca sütünüzle bebeğinizi emzirerek beslememeniz önermemekteyim. Yüz dolgusunda kullanılan dolgunun içinde vücutta doğal olarak bulunan ve nem veren hyalüronik asit vardır.
Hemen Doktorunuza Sorun

Jawline Dolgusu Nedir ve Fiyatı?
Seyit soruyor
Jawline işlemi nedir, fiyat bilgisi ve işlemin kalıcılığı…
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Seyit Bey. Jawline dolgu, çene hattı boyunca yapılan ve çenenin daha belirgin, daha net bir görünüm almasını sağlayan bir uygulam... Daha Fazla
Çenedeki Çukur Nasıl Geçer?
Fatih soruyor
Merhabalar, benim çenemde bir çukur var. Başparmağımın büyüklüğü kadar. Fakat orada et yok oraya ek ilave yapabilmek için ne yapabiliriz?
Dr. Mustafa Karataş
Hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleri ile çenenizdeki çukur görünümü hafifletmek, hatta tamamen gidermek mümkün. Ancak dolgu enjeksiyonunun ... Daha Fazla
Hyaluronidaz Dolgu Eritme
Filiz soruyor
Merhaba. Hyalüronidaz enzimini sadece belli bir bölgedeki dolguyu eritmek için kullanmak mümkün mü? Hydrafacial için fiyat almak istiyorum.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Filiz Hanım. Dolgu eritici enjeksiyonu hangi bölgeye enjekte ederseniz oradaki dolgu erir. Tabii bu işlemi dikkatli yapmak gereki... Daha Fazla