Kadınlarda ve Erkeklerde Lazer Epilasyon

BuzLazer teknolojisiyle lazer epilasyon artık masaj konforunda, ayrıca yaz aylarında bronz tenlere uygulanabilmesi en büyük avantajlarındandır.

Alma Lasers tarafından geliştirilen FDA onaylı son teknoloji Soprano Ice Diod Lazer, yeni başlığı ile artık 2 kat hızlı, ayrıca ten rengi ayırmadan ve en ince tüylerde bile mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün. Geliştirilmiş güçlü soğutucu mekanizması ve seri atışları sayesinde Diod Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sistem olan Buz Lazer (Soprano Ice), lazer epilasyon cihazları hakkında bildiğiniz "acı-ağrı" kavramını tamamen değiştiriyor

Buz Lazer'in acısız olmasın yani sıra  hızıyla diğer epilasyon cihazlarına rakipsizdir, cihaz başlığının ucu eski epilasyon teknolojilinin iki katı büyüklüğün olmasından dolayı seans süreleri yarı yarıya kısalmıştır. Başlığın ucu DualChill contact cooling (soğutucu) özelliği  olduğundan acı ve ağrı  hissedilmez.

Yüz ve vücudun tüm alanlarında  kadın hem de  erkekler için istenmeyen kılların giderilmesi kuşkusuz en önde gelen kozmetik sorunların en önemlisidir.Bu sebepledir ki yıldır çeşitli kıl giderme yöntemleri ve araçları geliştirilip, oldukça yaygın olarak kullanıldı. Bu amaç için kullanılan geleneksel yöntemlerde iki türlü olumsuzluğu vardı: Birincisi, kıl giderme klasik lazer epilasyon yöntemiyle ağrılıdır. Diğer epilasyon cihazlarının bazıları acılıdır. Ancak insanlar istemedikleri kıllardan kurtulmak için acıya katlanmayı kabullendi ve yıllarca bu saydığımız teknolojilerle istenmeyen tüylerinden kurtulma yoluna gitti.

Buz Lazer epilasyon tedavisiyle artık acı ve ağrı hissi, lazer epilasyon uygulaması anında tedavi başlığı buz tuttuğundan hiçbir şey hissedilmiyor. İkinci olarak, kökünden yakılan kıllar kişiden kişiye ve orijinal çıkış yeri ile de ilişkili doğasına göre değişen hızlarda yeniden büyür. Bu, uygulanan prosedürün yinelenmesi demektir. Yani eskiden uzun süren seans süreleri ve fazla seans sayıları vardı. 

Buz Lazer ile Epilasyon ve Avantajları;

• Yaz aylarında da uygulama yapılmaktadır.  Her cilt tipinde ve her kıl renginde etkilidir.

• Çok hızlıdır, ortalama bir tüm vücut 45 dakika sürmektedir.

• Erkek hastaların en çok tercih ettiği lazer epilasyon acısız bir sistemidir.

• Acı ve ağrı kesinlikle olmaz çünkü kılları buz ile dondurarak yok eder.

• Ortalama 5-8 seans sonuç almak için yeterli olmaktadır.

• FDA onaylıdır.

• Kesinlikle cildinizde lekelenmeye, tahrişe ve yaraya izin vermez, çok güvenlidir.

Erkeklerde Kıl Sorununa Çözüm

Erkek bünyesinde bulunan testosteron hormonu kadınlardakinden fazla okluğu için, tüyleri daha fazla ve daha koyu olarak çıkar. erkekler bu tüylerden kurtulmanın en iyi çözüm lazer epilasyon. Erkeklerin kıl yapısı kalın, koyudur ve bundan dolayıda lazer can yakar ve acıtır. Ancak yeni lazer epilasyon teknolojileri sayesinde artık erkekler de lazer epilasyon yaptırırken konforu en uç noktasında yaşıyorlar. Erkekler genelde sırt, göğüs ve bacaklar gibi vücutlarının geniş belgelerine lazer epilasyon yaptırmayı tercih ediyorlar. Bu işlem tüy köklerin yok edilmesi biçiminde çalışıyor.

Daha önceki lazer epilasyon tekniklerini unutun!

Bilindiği gibi uzmanlar lazer tedavilerini bronz tene uygulamaktan kaçınıyorlar. Bronz ten lazer epilasyon etkisini azaltırken, teninizdeki yüzeysel yaralanma riskini de artırıyor (Soprano ICE) Buz Lazer bronz tene de uygulanabildiği için lazer epilasyon yaptırmak için ten renginiz açık veya koyu olduğunun önemi yok tüm yıl boyunca kullan biliniyor. Buz lazer epilasyon (Soprano ICE) ile kurallar yeniden yazıldı ve artık erkeklerde lazer epilasyonu gönül rahatlığıyla yaptırabiliyor. BuzLazer™ lazer epilasyon cihazı ile tüm vücut uygulama süresi ortalama 5 ile 45 dakika kadar sürüyor. Altı hafta aralıklı ortalama 5 yada daha fazla seanslar en iyi sonuçları elde etmek için gerekli olduğunu göstermekte. gerekli olduğunu göstermekte. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Yeni Nesil Pürüzsüzlük Buz Lazer

  Yeni Nesil Pürüzsüzlük Buz Lazer BuzLazer (Soprano Ice) kıl köklerini dondurarak yok eden son derece konforlu ve etkili bir sistem. Bu yeni teknoloji ile tanışmak ve yazı pürüzsüz karşılamak için geri sa...

 • Erkeklerde Lazer Epilasyon

  Erkeklerde Lazer Epilasyon Erkek dünyasında bakımlı ve iyi görünmek şüphesiz kadınlar kadar zor değil. Ama bir denklem var ki, koşullar ne olursa olsun hiç değişmiyor. 

 • Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

  Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır Buz Lazer epilasyon yöntemi her renk cilt, en içte tüylerde bile etkilidir. Tüm dünyada ve Türkiye'de en çok tercih edilen sistemdir. Soprana Ice lazer kıl köküne ul...

 • Buz Lazer Epilasyonla Tüylerden Kurtulun

  Buz Lazer Epilasyonla Tüylerden Kurtulun Vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulup sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak hepimizin hayali. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için günümüzde lazer ...

 • Yeni Nesil Buz Lazer Epilasyon

  Yeni Nesil Buz Lazer Epilasyon İstemeyen tüylerden kurtulmanın en iyi ve kısa yolu lazer epilasyondur. Diğer yöntemlerin sonucunda sivilce problemiyle karşı karşıya kalanlar için daha iyi bir uygulama ...

 • Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon

  Soprano Ice Buz Lazer Epilasyon En açık tüylerde, en ince etkili, acısız ve dört mevsim her ten rengine uygulanabilen Buz Lazer Epilasyon sistemi tüm sorunlarının halledildiği yeni nesil bir teknoloji.