Yüz Germede Ameliyatsız Yöntem Ulthera

Zamanı durduramasak da olumsuz etkilerini azaltabiliriz. Ultherapy sistemi cerrahî operasyonlar için kendini hazır hissetmeyen veya cerrahî operasyon yaptırmayı hiç düşünmeyen kişiler için hem güçlü hem de güvenilir bir alternatif.

Kaş, çene altı, boyun ve dekolte bölgesinde sıkılaştırma ve toparlama etkisi FDA tarafından onaylanan tek cihaz olan Ulthera, sıkı bir cilt ve daha genç bir görünüm sağlıyor. Ultherapy yüz germe ameliyatlarına alternatif kabul edilen sistemle tek seansta daha genç bir boyna ve dekolteye kavuşmak mümkün. Cilt germe konusunda FDA onaylı olan Ultherapy sistem, yaşınızı ele veren bölgelerde etkili bir dokunuş sağlıyor. Ulthera, cerrahi müdahale olmaksızın gerçekleştirilebilen, yüzü germek ve sıklaştırmak için destekleyici bir tedavi yöntemi. Zamanın ve yerçekiminin cildimizde yarattığı yüzdeki kırışıklıklarını, tahribatı  bir ölçüde silmek için geliştirilmiş güvenilir ve odaklanmış Ultrasound teknolojisinin kullanıldığı tek cilt yenileme yöntemi.

Ulthera uygulaması, ultrason teknolojisi kullanarak yaratılan odaklanmış ses dalgaları ile ciltte sıkılaşma, gerginlik ve toparlanma etkisi yaratır. Cilt altı bağ dokusunda (taşıyıcı doku) ve ciltte ısı etkisi ile iyileşme başlatarak, cildin ve taşıyıcı dokunun güçlenmesini sağlar. Cildin 1.5 mm, 3 mm ve 4,5 mm altına yollanan odaklı ultrasonik dalgaların hedeflenen bölgede ısıya dönüşmesi yardımıyla cilt altı dokularında hem mevcut kolajen liflerinin sıkılaşması hem de ısıya bağlı yeni kolajen üretiminin tetiklenmesi yoluyla cilt kalitesini artırmaya, cildi sıkılaştırmaya, lifting etkisi göstererek sarkmaların toparlanmasına yardımcı oluyor. Ulther uygulaması kaş kaldırma, göz çevresi iyileştirme, yanak sarkmaları, yüz ovalinin düzeltilmesi, gıdı bölgesinde yağ dokusunu azaltma amaçlı özel uygulama, boyun cildinde kalite arttırma ve sarkma için, dekolte gençleştirme, dudak çevresindeki ince kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.  Her uygulama bölgesi için standart tedavi protokolleri var ve tedavinin bu protokollere göre gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Ulthera cihazı ile yapılan tedavide, ısı enerjisi veren ses dalgaları monitör ile kontrol edilerek istenen derinlikteki dokuya ulaştırılır. Odaklanmış ses dalgaları, cildin derin tabakası ile altındaki bağ dokusunda küçük ısı hasarları oluşturur. Isınma etkisi ile ciltte ve bağ dokusunda kısalma ve sıkılaşma ortaya çıkar. Ayrıca oluşan ısı hasarını onarmak amacıyla cildin kendi onarım sürecini başlatır. Uzun dönemde kolajen üretiminin artmasını sağlar.

Tek bir uygulama ardından rejenerasyon süreci hemen başlıyor ancak istenen sonucun ortaya çıkması 60-90 gün sürebiliyor. FDA'nın yaptığı çalışmalar sonucunda 10 hastadan 9'unda kaş asma uygulamasında gözle görülür bir etki tespit edildi. Bunun sonucunda göz kapağındaki gevşeklikte ve göz çevresi kırışıklıklarında azalma meydana geliyor. Boyun ve yüz bölgesinde uygulama yapılan kişiler daha sıkı, daha gergin ve daha kaliteli yapıda bir cilde sahip olduklarım ifade ediyor. Ulthera dışındaki taklit sistemlerle yapılan uygulamaların size, sağlınıza ve görümümüze zarar vereceğiniz unutmamalı.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • AI İle Yeni Nesil Güzellik Exion

  AI İle Yeni Nesil Güzellik Exion Yapay zekâ güzelliğin yüzünü değiştirmeye başladı bile. Peki anti-aging dünyasındaki bu değişim sizi nasıl etkileyecek? Yapay zekâ ile birlikte hayatımıza giren teknoloj...

 • Exion Fraksiyonel RF

  Exion Fraksiyonel RF Karşınızda, yapay zekâ ile desteklenen etki mekanizması ile anti-aging endüstrisinin yeni nesil cihazlardan biri…

 • Exion Body Farkı

  Exion Body Farkı Vücudunuzu en çekici haline kavuşturmak için ileri teknoloji bir tedaviden yararlanmaya ne dersiniz? Exion Body ile genç ve sıkı bir cilde, biçimli vücut hatlarına kavuşm...

 • Gıdı İçin EMFACE Submentum

  Gıdı İçin EMFACE Submentum Gıdınızdan kurtulmak ve daha genç görünümlü yüz hatlarına kavuşmak istiyorsanız EMFACE Submentum sizin için biçilmiş kaftan.

 • Exion Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Exion Nedir? Nasıl Kullanılır? Exion, anti-aging endüstrisinde çığır açan yeniliklere imza atıyor ve farklı aplikatörlerle maksimum fayda sağlayan bir yaklaşım sergiliyor.

 • Sofwave mi Ultherapy mi?

  Sofwave mi Ultherapy mi? Her ikisi de ultrason teknolojisini kullanıyor, her ikisi de cildi sıkılaştırmak, yüz hatlarında lift etkisi yaratmakta etkili. Peki aralarındaki fark ne, hangisi sizin i...

 • EmFace Teknolojisini Denedim

  EmFace Teknolojisini Denedim Yeni nesil bir anti-aging cihaz olan Emface teknoloji nedir, sizin için ne yapabilir? İşte tedaviyi deneyen birinin deneyimleri…

 • Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili

  Ultherapy Boyun ve Dekolte Kırışıklıklarında da Etkili Yüz germe ameliyatlarının alternatifi olarak kabul edilen Ultherapy ile daha genç bir boyna ve dekolteye kavuşmak da mümkün. Hem de tek seansta!

 • EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin

  EmFace Teknolojisi İle Zamanı Geri Çevirin Anti-aging endüstrisinde yerini alan EmFace yenilikçi bir yaklaşım sergileyerek etkisini sadece ciltle sınırlamıyor, yüzdeki kas dokusunu da hedef alıyor.

 • Yeni Süper Güç: Morpheus8

  Yeni Süper Güç: Morpheus8 Morpheus8, mikro-iğne ve radyo frekans enerjisini bir arada kullanarak cilt altına kadar inen ve cilt altı dokusunu da şekillendiren yenilikçi bir tedavi. Yüz ve vücut ge...