Ameliyatsız Erkeklerde Meme Küçültme Nasıl Yapılır?

Kaya soruyor
Hocam biraz göbek var ve memelerimde normal bir erkeğe göre büyük. Acaba ne yapmam gerekir?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Kaya Bey. CoolSculpting uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bir soğuk lipoliz tedavisi olan CoolSculpting tek bir seansta yağ hücrelerinin %20- %40 kadarını olarak yok eder. İşlem sonrasında fazla kilo almamaya özen gösterilirse, yağ hücrelerini dondurucu soğuğa maruz bırakarak parçalanmalarını sağlayan tedavinin etkileri kalıcıdır. Sistemle ilgili detaylı bilgi internet sitemizde (www.drmustafakaratas.com) yer almaktadır.
Seval soruyor
33 yaşında oğlum var. 19 yaşında kalp krizi geçirdi aşırı göbek ve göğüs yağlanması var… CoolSculpting jinekomasti ve göbek bölgesi için de mümkün müdür?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Seval Hanım. CoolSculpting erkeklerdeki göğüs yağlanmasında ve karın bölgesinde başarıyla uygulanan bir tedavidir. Yağları dondurarak parçalayan CoolScupting sistemi tek bir seansta uygulama yapılan bölgedeki yağ dokusunun %25 - %40 kadarını kalıcı olarak yok eder. Ancak bu teknoloji bir zayıflama tedavisi değildir, inatçı bölgesel fazlalıklarda etkilidir. Dolayısıyla da tedavi için en uygun hasta adayı kilo fazlası fazla olmayan ya da ideal kilosunun en çok 8-9 kilo üstünde olanlardır. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz ancak kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır.
İrfan soruyor
Merhaba internetten gördüm bende meme büyümesi var nasıl tedavi olurum ameliyat olmak istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar İrfan Bey. CoolSculpting tedavisinden faydalanabilirsiniz. Erkeklerdeki meme yağlanmasında son derece başarılı sonuçlar sağlayan sistem, tek bir seansta işlem yapılan bölgedeki yağ hücrelerinin %25 - %40 kadarını kalıcı olarak yok eder.
Bilal soruyor
Jinekomasti 15 yaşındaki çocuklara uygulanır mi ve fiyatı nedir
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar. Hayır, ergenlik dönemi tamamlanmadan bu uygulamayı tavsiye etmiyoruz. Zaten pek çok gençte ergenlik döneminde ortaya çıkan bu sorun ileriki yıllarda yok olur. Sorun 19-20 yaşında da devam ediyorsa o zaman CoolSculpting ile jinekomasti tedavisinde faydalanılabilir.
Mehmet soruyor
Bende normal meme büyümesi var kilom 86- 84 olarak değişiyor küçük ve düz bir memeye sahip olmak istiyorum.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Mehmet Bey. CoolSculpting tedavisi erkeklerdeki meme büyümesinde başarıyla uygulanan bir tedavidir. Yağ hücrelerini dondurucu soğuğa maruz bırakarak etki eden sistemin etkisi işlemden 6 hafta sonra ortaya çıkar ve tek bir seansta tedavi edilen bölgedeki yağ dokusunun %20 - %40 kadarını kalıcı olarak yok eder – tabii sonrasında fazla kilo almamaya dikkat etmeniz gerekir. Bazı hastalarda tek bir seans yeterli olurken, yağ dokusu daha fazla olanlarda ikinci, hatta üçüncü seans uygulanması gerekebilir. Sistemle ilgili detaylı bilgi internet sitemizde yer almaktadır.
Hemen Doktorunuza Sorun

Kol İnceltme & Sıkılaştırma İçin Ne Yapmak Gerekir?
Türkan soruyor
Merhabalar. Kol inceltme ve sıkılaştırma ilgili bilgi alabilir miyim?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Türkan Hanım. CoolSculpting sistemi ile kol bölgesini inceltmek mümkün. Bu sistem yağ hücrelerini dondurucu soğuğa maruz bırakara... Daha Fazla