Alt Bacak (Baldır) İnceltme Nasıl Yapılır?

Gözde soruyor
Merhaba, alt bacak bölgesine (baldır) CoolSculpting uygulanabilir mi? Bu bölge için ameliyatsız incelme nasıl yapılır, mümkün müdür? Çok teşekkürler.
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Gözde Hanım. Bacak altına CoolSculpting uygulaması yapılmamaktadır. Ancak EmScuplt tedavisinden fayda sağlayabilirsiniz. Bu işlem bacak altlarına da uygulanmaktadır ve bu bölgedeki kas dokusunun güçlenmesine, uygulama yapılan bölgede % 17-18 oranında yağ yakımı meydana gelmesine neden olmaktadır. Bu da alt bacaklarda (baldır) daha zarif, daha ince bir görünüm yaratır. Bu tedavinin sizin için doğru seçenek olup olmadığının belirlenmesi için konsültasyon randevusu alabilirsiniz. Muayene ücretsizdir.
Gizem soruyor
Merhaba. Alt bacak baldırlarda incelme sağlanabiliyor mu?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar. Yeni nesil bir teknoloji olan EmSculpt Neo alt bacakları biçimlendirme ve inceltmede etkili bir tedavidir. Tedavi işlem yapılan bölgedeki kas kütlesini artırırken yağ dokusunda da %30’lara varan azalma sağlar. 4 seanstan oluşan tedavi alt bacakların şekle girmesinde, daha ince görünmesinde önemli fayda sağlar. EmSculpt ile ilgili daha detaylı bilgi için internet sitemize bakabilirsiniz (www.drmustafakaratas.com).
Hemen Doktorunuza Sorun

Ameliyatsız Erkeklerde Meme Küçültme Nasıl Yapılır?
Kaya soruyor
Hocam biraz göbek var ve memelerimde normal bir erkeğe göre büyük. Acaba ne yapmam gerekir?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Kaya Bey. CoolSculpting uygulamasından faydalanabilirsiniz. Bir soğuk lipoliz tedavisi olan CoolSculpting tek bir seansta yağ hüc... Daha Fazla
Kol İnceltme & Sıkılaştırma İçin Ne Yapmak Gerekir?
Türkan soruyor
Merhabalar. Kol inceltme ve sıkılaştırma ilgili bilgi alabilir miyim?
Dr. Mustafa Karataş
Merhabalar Türkan Hanım. CoolSculpting sistemi ile kol bölgesini inceltmek mümkün. Bu sistem yağ hücrelerini dondurucu soğuğa maruz bırakara... Daha Fazla