Accent VShape ile Etkili Anti-Aging

Daha sıkı, genç görünümlü bir cilt ve yüz ovalinde gözle görünür bir toparlanma için yeni bir teknoloji: Accent VShape 

Yıllarla beraber yüz hatları belirginliğini, netliğini kaybeder. Her ne kadar kırışıklıklar baş düşman ilan edilmiş olsa da, düşünülenin aksine yaşınızı en çok ele veren yüz hatlarındaki bu değişimdir. Anti-aging dünyasının en zorlu mücadelesi de tam olarak budur: Yüze kaybolan şeklini geri kazandırmak. Neyse ki bugün artık yüzde eskiden sadece estetik cerrahinin tekelindeki lifting etkisi yaratmayı başaran teknolojilere sahibiz. Özellikle de ‘estetik cerrahi için çok erken’ olarak nitelendirilen ara dönemlerde. ‘Ara dönem’ ile ne kast edildiğini dilerseniz biraz açalım. Orta yaşlarla birlikte yüzde önemli değişimler gözlenmeye başlar. Cilt elastikiyetini kaybetmeye, kas ve yağ dokusu yer değiştirerek yüzün alt bölümlerine doğru kaymaya başlar. Cilt gençlik yıllarındaki gibi dirençli olmadığı için bu dokuları yerinde tutamaz ve yüz ovali netliğini kaybeder. Yüzünüz değişmiştir ama henüz neşterle alınabilecek deri fazlalığı yoktur, yani gençliğiniz kaybetmeye başlamışsınızdır ancak estetik cerrahi için çok erkendir. Bir süredir bu ara dönemi en mükemmel halinizle yaşayabilmeniz için etkili teknolojilere sahibiz. Bu teknolojilerin vardığı en son nokta ise Accent VShape.

2007 yılından beri yüz ve vücut tedavilerinde etkisi kanıtlanmış olan Accent ailesinin yeni üyesi Accent VShape, anti-aging teknolojilerinde çığır açan buluşlarla çıtayı bir üst seviyeye taşıyor. Radyofrekansı ve yeni bir ultrason teknolojinin bir arada kullanıldığı sistem yüzdeki tüm yaşlanma belirtileriyle birden savaşıyor. Accent VShape yüz hatlarınızı yıllar öncesine döndürmek son derece iddialı bir sistem. Kolajen üretimini artırarak, cildin sıkılaşmasını sağlarken ince çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü hafifletiyor; yağ dokusunun fazla olduğu bölgelerdeki yağ hücrelerini parçalıyor ve genel anlamda cilt kalitesini artırıyor. Mesela çene altınızda hem sarkma hem de yağlanma var. Accent VShape çoklu etki mekanizması ile hem gıdıyı yok ediyor hem de çene altını sıkılaştırıyor.

Accent VShape, farklı aplikasyonlar ve tedavi yaklaşımları ile her cilt tipine ve cilt problemine yönelik kişiye özel çözümler sunuyor. Anti-aging teknolojiler içinde cildin hedeflenen katmanına en yüksek enerjiyi aktarma özelliğine sahip. Bu da cildin maksimum kolajen üretmesi anlamına geliyor. Ve en önemlisi de bunu son derece kontrollü ve güvenli bir şekilde yapıyor. Pek çok lazer sisteminin aksine Accent VShape’ın ciltteki pigmentasyon ve lekelenme problemini tetikleme riski olmaması da önemli bir artı. Hatta aksine cilt yüzeyini yenilerken, lekelerin görünümünü de hafifletiyor.

Accent VShape anti-aging sistemi hakkında aklınıza gelen sorular ve cevapları…

Kaç seans yaptırmam gerekiyor?
Cildin durumuna ve sorunlara bağlı olarak 4-6 seans.

Gıdımda hem yağ fazlası hem de sarkma var. Accent VShape bu sorunlarda etkili olur mu?
Accent VShape’ın farklı cilt altı katmanlarına etki eden kombine teknolojisi hem yağ hücrelerini parçalamakta hem de kolajen üretimini artırarak cildin sıkılaştırmakta etkilidir. Yani Accent VShape için uygun bir adaysınız.

Bu tedavi için en uygun adaylar kimler?
Yaşla beraber yüz şeklinin değişmesinden, kırışıklık ve çizgilerden, gıdı ve çene altındaki sarkma, yağlanma gibi yüz ovalini bozan etkenlerden, cildinin donuk ve cansız görünmesinden şikayetçi olan herkes Accent Vshape için uygun bir adaydır. Belirgin bir şikayeti olmasa da geleceğe yatırım yapmak, yaşlanma belirtilerini mümkün olduğunca geciktirmek isteyenler Accent Prime teknolojisinden faydalanabilirler.

Accent VShape göz çevresi gibi hassas bölgeler için de uygun mu?
Evet. Accent Vshape göz çevresi, dekolte ve boyun gibi hassas bölgeler için de uygundur.

İşlem sırasında acı hissedecek miyim?
Deri altına maksimum enerji vererek optimum sonuçlar almayı mümkün kılsa da bu sistem son derece konforlu bir tedavi olanağı sunuyor. Isının kademeli olarak artması ve vakum teknolojisi sayesinde hem işlem rahat geçiyor hem de sonrasında cilt yüzeyinde herhangi bir yara oluşmuyor.

Tedavi sonrasında sosyal yaşamıma hemen geri dönebilir miyim?
İşlem sonrasında sosyal hayatınıza hemen geri dönebilirsiniz. Uygulama yapılan bölgede hafif bir kızarıklık olması normaldir. Tedaviden birkaç saat sonra tamamen yok olacaktır.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin

  Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin Yaz gelirken biz kadınları bir an önce forma girme, özellikle selülitlerimizden kurtulma telaşı sardı. Bunu da sadece diyetle zayıflayarak sağlayamıyoruz.

 • Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir

  Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.

 • VShape Fiyatı

  VShape Fiyatı Yüz ve vucut şekillendirme ve gençleştirmede en yeni yöntemi ile acı ve ağrı olmaksızın cerrahi olmayan Ultrason ve Radyofrekans teknolojisidir.

 • Hızlı Zayıflama Yöntemi

  Hızlı Zayıflama Yöntemi İşte korkulan başınıza geldi ve kilolar yavaş yavaş görünmeye başladı. Her çağın faydaları, zararları ve özellikleri bulunmakta.  Bacağınızı inceltseniz göbeğiniz, göbeği...

 • Gıdı Estetiğinde VShape

  Gıdı Estetiğinde VShape Yepyeni bir radyofrekans teknolojisiyle yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan "V" formunu tekrar yaratmak mümkün. 

 • VShape Nedir?

  VShape Nedir? Yüz gerdirme operasyonu olmadan da genç görünmek ve gıdı toparlama da alternatif uygulama Vshape™ işlemin ile mümkün.

 • Yüze “V” Şekli Vermek

  Yüze “V” Şekli Vermek Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.Genç bir yüz V şeklindedir. 

 • Gençlik Üçgeni VShape

  Gençlik Üçgeni VShape “Genç bir yüz 'V' şeklindedir" VShape   teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yar...

 • Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri

  Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri Vücut şeklinizle ilgili problemlerinizle verdiğiniz bireysel savaş size yetmiyorsa ameliyatsız zayıflama yöntemleri kaçanlar için teknolojiden faydalanma zamanınız gelmiş...

 • VShape ile Vücut Sıkılaştırma

  VShape ile Vücut Sıkılaştırma Yeni bir teknoloji olan VShape yüzde yaşla beraber kaybolan ters V şeklini yeniden oluşturmaktan, vücut sıkılaştırmaya ve daha ince, daha selülitsiz bir silüet yaratmaya ...