Hızlı Zayıflama Yöntemi

Vshepeİşte korkulan başınıza geldi ve kilolar yavaş yavaş görünmeye başladı. Her çağın faydaları, zararları ve özellikleri bulunmakta. 21. yy’ın da en büyük özelliği teknolojinin her alana girmesi ve hayatı kolaylaştırması. Bacağınızı inceltseniz göbeğiniz, göbeğinizi inceltseniz kalçalarınız saklandığı yerden çıkıyorsa tekno-slim hızlı zayıflama yöntemleri incelme, sıkılaşma ve lenf drenajınızı arttırın. VShape ise vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden bir tedavi olduğu için ön plana çıkıyor. 

Basen çıkıntısı, popo düşüklüğü, bel kalınlığı, sırt fazlalığı, karında diz içi ve  bacak bölgesindeki yağlar inatçı özellikleri nedeniyle kadınların derdi olabiliyor.  yağlanma sorununa teknolojik hızlı zayıflama  yöntemin yardımcı olur. Bölgesel yağlanma ve cilt gevşekliği tedavisine yardımcı olan bu uygulama kolajen üretimini artırarak cildin daha gergin ve genç görünmesini de sağlanıyor.

Verilemeyen bölgesel yağ hücrelerinin zarlarını kesen akustik ses dalgaları aracılığı ile parçalayıp, kırıyor ve yöntemi radyo dalgalarının enerjisinden yararlanılarak ciltte germe ve gençleşme sağlanması amaçlanıyor. VShape  uygulama yöntemi bir beden incelme, popo kaldırma ve selüliti azaltma amaçlı basen bölgesine, karın bölgesine uygulanabiliyor. Tedavi seanslarının süresi, seçilmiş tedavi bölgesine bağlı. Seanslar, herhangi bir bölge için iki saat ile 30 dakika arasında sürüyor. Uygulandığı bölgelerdeki  selülitlerde de azalma, düzelme etkileri ise birkaç seansta ortaya çıkıyor. İşlem sonrasında hastaların bol su içmeleri ve beslenmelerine dikkat etmeleri gerekiyor

Gözle görülür sonuçlar almak için, tek bölge için 7-10 gün aralıklarla yapılan beş seanslık bir tedavi yeterli olacaktır. Daha sıkı, daha ince, daha zayıf ve daha az belirgin selülitler!

 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Accent VShape ile Etkili Anti-Aging

  Accent VShape ile Etkili Anti-Aging Daha sıkı, genç görünümlü bir cilt ve yüz ovalinde gözle görünür bir toparlanma için yeni bir teknoloji: Accent VShape

 • Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin

  Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin Yaz gelirken biz kadınları bir an önce forma girme, özellikle selülitlerimizden kurtulma telaşı sardı. Bunu da sadece diyetle zayıflayarak sağlayamıyoruz.

 • Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir

  Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.

 • VShape Fiyatı

  VShape Fiyatı Yüz ve vucut şekillendirme ve gençleştirmede en yeni yöntemi ile acı ve ağrı olmaksızın cerrahi olmayan Ultrason ve Radyofrekans teknolojisidir.

 • Gıdı Estetiğinde VShape

  Gıdı Estetiğinde VShape Yepyeni bir radyofrekans teknolojisiyle yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan "V" formunu tekrar yaratmak mümkün. 

 • VShape Nedir?

  VShape Nedir? Yüz gerdirme operasyonu olmadan da genç görünmek ve gıdı toparlama da alternatif uygulama Vshape™ işlemin ile mümkün.

 • Yüze “V” Şekli Vermek

  Yüze “V” Şekli Vermek Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.Genç bir yüz V şeklindedir. 

 • Gençlik Üçgeni VShape

  Gençlik Üçgeni VShape “Genç bir yüz 'V' şeklindedir" VShape   teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yar...

 • Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri

  Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri Vücut şeklinizle ilgili problemlerinizle verdiğiniz bireysel savaş size yetmiyorsa ameliyatsız zayıflama yöntemleri kaçanlar için teknolojiden faydalanma zamanınız gelmiş...

 • VShape ile Vücut Sıkılaştırma

  VShape ile Vücut Sıkılaştırma Yeni bir teknoloji olan VShape yüzde yaşla beraber kaybolan ters V şeklini yeniden oluşturmaktan, vücut sıkılaştırmaya ve daha ince, daha selülitsiz bir silüet yaratmaya ...