Gençlik Üçgeni VShape

“Genç bir yüz 'V' şeklindedir" VShape   teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.Yüz şekillendirme, yüz germe, boyun, çene ve gıdı bölgesini, ameliyata başvurmadan, yeniden şekillendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir.

Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formu şeklini yaratmak mümkün, kişiyi yaşlı gösterenin sadece beliren kırışıklıklar olmadığının, daha genç görünmek için bu kırışıklıklara yönelik uygulamaların da yeterli olmadığını belirterek, yüz ovalinin eski 'V' formunu kazanmasına yardımcı olan 'VShape' yöntemin. 

Bizi yaşlı gösterenin kırışıklıklar, gözlerin kenarlarındaki ince çizgiler olduğu düşünülür. Hâlbuki esas sorumlu yüzün şeklinin değişmesidir. 20’li, 30’lu yaşlarda yüz ters bir üçgen şeklindedir. Yüzün bu formu Gençlik Üçgeni olarak bilinir. Fakat zaman içinde bu üçgen kaybolur ve kişinin yüzü tamamıyla değiştirir. İşte yaşı ele veren de bu değişimdir. Yaşlanma süreci başladığı zaman, kemik ve yağ dokusu azalır, elmacık kemikleri düzleşir ve çene belirgin şekilde aşağı doğru sarkar. Bu da genç yıllarındaki yüz şeklini değiştirerek yüzün daha dikdörtgen bir form almasın neden olur. Dudak kenarları kırışır, yüzde üzgün veya melankolik bir görünüm oluşur. Bu durum genellikle “Yaş Piramidi” olarak adlandırılır. Taban çene noktasıdır. Yaşla birlikte Gençlik Üçgeni tam tersine buruna doğru gider “V” formu, şekil değişerek “O” “U” formuna dönüşür.

V Shape ile V şeklinde yüzler

Bununla birlikte, artık bu değişimin kader olarak algılanmaması gereken bir çağda yaşıyoruz. Yaşlanmanın fizyolojisi hakkında bilinenler ve teknolojik gelişmeler sayesinde yüze gençlik günlerindeki şeklini geri kazandırmak mümkün. Anti-aging dünyası yıllara meydan okumak için birçok sisteme sahipken neden zamana teslim olalım?

Bu teknolojilerin en yeni ve en gelişmişlerinden biri olan VShape, ‘Gençlik Üçgeni’ ni, yani yüze genç bir görünüm veren V şeklini yeniden yaratmak konusunda son derece başarılı bir sistem. En önemlisi ise, yüzün yaşla beraber oluşan dikdörtgen şeklini  ‘Gençlik Üçgeni’ ne dönüştürmek büyük cerrahi operasyonlara olan gereksinimi de ortadan kaldıracaktır.

Nasıl etki eder?

VShape ile kaybolan ‘Gençlik Üçgeni’ni yeniden yaratmak için yapılan işlem, cildi sıkılaştırarak yüzün eski formunu yeniden yaratmak prensibinden yola çıkıyor.  Böylece zaman içinde elastikiyetini kaybederek sarkan ve altındaki dokuların da aşağı doğru sarkmasına neden olan cilt toparlanır. Sonuç; yeniden oluşturulan Gençlik Üçgeni ve doğal, genç bir görünüm. VShape ile yüzde özenle seçilmiş alanlar üzerinde çalışılır, bu ameliyatsız bir yüz germe etkisi yaratır. Elmacık kemikleri belirginleşir ve yüzün dikdörtgen olan şekli eski haline, yani ‘Gençlik Üçgeni’ne yeniden kavuşur.

'VShape'in yüz uygulamasının nasıl etki gösteriyor ve kaç seans uygulanması gerek? 

Yüz şekillendirme, yüz germe, boyun, çene ve gıdı bölgesini, ameliyata başvurmadan, yeniden şekillendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. VShape, köşeli çeneleri, fazla kilo nedeni ile "U" şeklini almış yüzleri, yumurta gıdılarını yeniden şekillendirmede en yeni tekniklerden biridir. VShape, çok iri yapılı olan yağ hücrelerini, ultrason dalgaları sarsarak parçalıyor. Çok küçük yapılı olan kan, damar, sinir ve kemik hücreleri sarsıntıya rahatlıkla direniyor ve zarar görmüyor. İstenmeyen etkilerden böylece kaçınabiliyor. VShape ısıtıcı kavitasyonel dalgalarla çalışmadığından yüz bölgesinde güvenle uygulanabiliyor ve yan etki göstermiyor. Bu nedenle ilk seansta çok etkili bir sonuç görülüyor, çoğu kişiyi iki seans mutlu ediyor. 20 dakika kadar süren seanslar 10-15 gun ara ile uygulanıyor. İlk seansta çok ciddi sonuçlar alınıyor, büyük çoğunluk için en fazla 4 seans tatmin edici sonuç sağlıyor. Bu sonuçlar kalıcı olduğundan takip eden yıllarda sadece bir seans yaptırmak alınan sonucu korumada çok etkili oluyor. Seanslar masaj rahatlığında ve sıfır acı hissi ile yapılıyor.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Accent VShape ile Etkili Anti-Aging

  Accent VShape ile Etkili Anti-Aging Daha sıkı, genç görünümlü bir cilt ve yüz ovalinde gözle görünür bir toparlanma için yeni bir teknoloji: Accent VShape

 • Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin

  Vshape İle Yaza Sıkı, İnce Ve Selülitsiz Girin Yaz gelirken biz kadınları bir an önce forma girme, özellikle selülitlerimizden kurtulma telaşı sardı. Bunu da sadece diyetle zayıflayarak sağlayamıyoruz.

 • Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir

  Genç Bir Yüz “V” Şeklindedir Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.

 • VShape Fiyatı

  VShape Fiyatı Yüz ve vucut şekillendirme ve gençleştirmede en yeni yöntemi ile acı ve ağrı olmaksızın cerrahi olmayan Ultrason ve Radyofrekans teknolojisidir.

 • Hızlı Zayıflama Yöntemi

  Hızlı Zayıflama Yöntemi İşte korkulan başınıza geldi ve kilolar yavaş yavaş görünmeye başladı. Her çağın faydaları, zararları ve özellikleri bulunmakta.  Bacağınızı inceltseniz göbeğiniz, göbeği...

 • Gıdı Estetiğinde VShape

  Gıdı Estetiğinde VShape Yepyeni bir radyofrekans teknolojisiyle yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan "V" formunu tekrar yaratmak mümkün. 

 • VShape Nedir?

  VShape Nedir? Yüz gerdirme operasyonu olmadan da genç görünmek ve gıdı toparlama da alternatif uygulama Vshape™ işlemin ile mümkün.

 • Yüze “V” Şekli Vermek

  Yüze “V” Şekli Vermek Vshape teknolojisi ile yüz gençliğinin en önemli kriterlerinden biri olan ve zaman içinde bozulan “V” formunu şeklinde yaratmak mümkün.Genç bir yüz V şeklindedir. 

 • Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri

  Ameliyatsız Zayıflama Yöntemleri Vücut şeklinizle ilgili problemlerinizle verdiğiniz bireysel savaş size yetmiyorsa ameliyatsız zayıflama yöntemleri kaçanlar için teknolojiden faydalanma zamanınız gelmiş...

 • VShape ile Vücut Sıkılaştırma

  VShape ile Vücut Sıkılaştırma Yeni bir teknoloji olan VShape yüzde yaşla beraber kaybolan ters V şeklini yeniden oluşturmaktan, vücut sıkılaştırmaya ve daha ince, daha selülitsiz bir silüet yaratmaya ...