Zayıflarken Selülitlerinizden Kurtulun

Zayıflarken Selülitlerinizden KurtulunYaz geliyor, kış kilolarından kurtulma telaşı başladı. Bu dönemde bölgesel yağlarınızdan kurtulmanız için en büyük yardımcınız yeni teknoloji cihazlar... 

Uzun kışın ardından bahar geldi. Herkesi kilo verme, bölgesel incelme derdi almış durumda.  Sadece yaz dönemine girerken geçici çözümler yerine fit görünmeyi tüm hayatınıza yaymak için öncelikle sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Ondan sonrasında ise işinizi kolaylaştıracak ve bu süreci hızlandıracak günümüz teknolojilerinden yararlanmak. Çünkü bölgesel incelme ve selülit konusunda gerçekten etkili -tabii beslenmenize de dikkat etmeniz şartıyla- cihazlar var. Bölgesel yağlardan kurutulmak için popüler ve sonuç veren yöntemler.

Thermage Body sistemlerini incelme, sıkılaşma ve selülit problemleri için kullanıyoruz. Tek seanslık bir tedavi olduğu için özellikle Zeltiq, çalışan ve ameliyatlı estetik uygulamalarından çekinenler için en sık kullanılan incelme yöntemi. Bölgesel yağlar için soğuk şekillendirme yöntemiyle çalışan ilk sistem olan Zeltiq; her bir bölgeye tek seans uygulanması ve hemen hiç ağrı ve acı hissedilmemesi sebebiyle muadil sistemler arasında öne çıkıyor. Zeltiq tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın ve sırt  gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin yüzde 20 ile 40 oranında azalmasını sağlıyor. 

Zeltiq 'le yağ hücreleri vücuttan nasıl atılır? 

Sistem, işlem yapılan bölgeyi 4-5 dereceye kadar soğutarak dolaşımı etkilemeden ve diğer dokulara zarar vermeden direkt olarak yağ hücrelerine etki eden bir yöntem. Yağ hücreleri soğukta yaşayamadıkları için uygulama yapıldıktan sonra yavaş yavaş eriyerek karaciğer yardımıyla vücuttan atılırlar.  Zeltiq uygulaması ikinci aydan itibaren gözle görülür sonuçlar verir. Uygulamanın hemen ardından bölgede belirgin bir farklılık gözlemlenmez. Uygulama tamamlandıktan sonra ortalama 2- 4 aylık bir süreç içerisinde gözle görülür farklılıklar oluşmaya başlar.

Thermage selülit

Thermage Body Modern estetik cerrahide şu anda uygulanan yöntemler arasında cilt kesisi olmadan cilde özel bir radyofrekans dalgası kullanarak cilt altındaki kollajenleri ve yağlı dokuyu ısıtarak selülit oluşturan yağ hücrelerini küçülten ve dolaşımı tetikleyerek bunu vücut dışına taşıyan bir uygulamadır. Vücut sıkılaştıran, vücut hatlarını yenileyen ve sağlıklı bir kolajen dokusu oluşturan FDA onayına sahip bu yöntemle sadece 1 seansta selülit görüntüsünün azalmasını sağlayarak zaman içerisinde daha belirgin bir iyileşme seyredilmektedir.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Emtone Selülit Tedavisi

  Emtone Selülit Tedavisi Portakal kabuğu görünümünü yok etmek, daha sıkı ve pürüzsüz bir vücuda kavuşmak için yeni nesil bir sistem olan Emtone teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

 • Emtone Nedir?

  Emtone Nedir? Monopolar radyo frekans ile şok dalgası enerjisi kullanarak portakal kabuğu görünümüne yol açan tüm faktörlere aynı anda etki gösteren Emtone hakkında merak edilenler mer...

 • Sıkı, Şekilli ve Selülitsiz Bir Vücut

  Sıkı, Şekilli ve Selülitsiz Bir Vücut Bikini mevsimi geldi çattı, daha biçimli ve daha sıkı bir vücuda kavuşmak için etkili bir çözüm arayanlar için iki yeni teknolojiyi takdimimizdir.

 • Yeni Nesil Selülit-Savar: Emtone

  Yeni Nesil Selülit-Savar: Emtone Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş, selülit problemine katkıda bulunan tüm faktörlere aynı anda etki eden Emtone teknolojisini anlatıyor.

 • Selülit Kontrolü

  Selülit Kontrolü Doğru teknolojilerle hemen her kadının ortak derdi olan portakal kabuğu görünümünü kontrol altında tutmak mümkün.

 • Vücut Biçimlendirmede Body FX

  Vücut Biçimlendirmede Body FX InMode BodyFX, selülit probleminden bölgesel fazlalıklara ve elastikiyet kaybına kadar vücuttaki tüm estetik problemlere aynı anda etki ediyor.

 • Daha Biçimli Bir Siluet

  Daha Biçimli Bir Siluet Yeni nesil bir vücut biçimlendirme sistemi olan Inmode BodyFX,  mükemmel bir siluetle aranızda duran tüm engelleri ortadan kaldırıyor

 • Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler

  Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler Vücudunuzu bikini mevsimine hazırlamanın püf noktasını açıklıyoruz: Daha biçimli, sıkı kalçalar. Kadınsı ve genç bir siluet için yeni nesil teknolojilerden destek almaya ...

 • Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem

  Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden biri, vücuttaki elastikiyet kaybı (kas dokusu), ödem, mikro dolaşımın bozulması ve bununla beraber yağ tutulumunun artması so...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...