Selülit Tedavisinde Kullanılan Yöntem

Selülitin oluşmasının en büyük nedenlerinden biri, vücuttaki elastikiyet kaybı (kas dokusu), ödem, mikro dolaşımın bozulması ve bununla beraber yağ tutulumunun artması sonucu portakal görünümünün oluşması. Yağ hücrelerini küçülten ve daraltan VelaShape. mekanik vakum etkisi ile masaj yaparak, lenf drenaj yapar. Şimdiye kadar görülmemiş bir radyofrekans sistemiyle, ilk seansta dahi gözle görülür sonuçlar alınır.

Uygulama yapılacak bölgeye göre seans süreleri değişiklik gösteriyor. 40-45 dereceye kadar ısıtılan cilt altı seansları 30-60 dakika aralığında değişiyor. Isı sonucu uygulama yapılan bölgede ağrı veya acı hissedilmiyor. Sonuçlar ilk seanstan sonraki 10 hafta içinde belirgin bir hale geliyor. İlk tedavi sonrasında bile cildin çok daha pürüzsüz ve sıkı olduğu gözlemlenebilir. Zaman içinde bu etkiler giderek daha fazla artar.

Velashape 3, kadınların vücut imajlarıyla ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan ideal bir cevap. Kadınların çoğu diyet ve egzersizi denemişlerdir ancak hala bunların yeterli olmadığını hissediyorlar. Her üç kadından birisi yağlarından kurtulmak için diyet ve egzersiz dışında başka şeyler yapmayı düşünüyor.

Diyet ve spor ile şekillendiremediğiniz bölgeleri VelaShape 3 sayesinde daha hızlı etkili iyileşme süreci beklemeden herhangi bir morluk şişme olmadan tamamen kişinin yatarak masaj yaptırıyormuş hissi duyduğu aynı bölgesindeki sarkmaların sıklaştırılmasında basenlerdeki selülitlerin tedavisinde, kullanılan bir yöntem. Son yıllarda bölgesel incelme ve vücut şekillendirme konusundaki trend elos teknolojisi ile VelaShape. Bu sistem infrared ve vakumla beraber yağ bağ dokusunu daraltarak ve küçülterek bölgesel incelmeye yardımcı oluyor.

Yıllardır diyet ve spor yaptığınız halde, bölgesel kilolarınıza çözüm bulamıyorsanız, Velashape 3 sizin tek çözümünüz olabilir. Velashape 3 ile selülitli görünümden tek bir yöntemle ve sonsuza dek kurtulmak elbette mümkün değil, su içmek, dengeli beslenme ve egzersiz ile birlikte Velashape 3 tedavisini yıl içinde belirli aralıklarla uyguladığımızda pürüzsüz, sıkı ve ince beden yapısını koruyabiliriz. Herhangi bir yan etki gözlemlenmemiş. Hafif bir ısı artışı hissi oluşur, bununla birlikte son derece konforlu. Önceki versiyonlara göre çok daha güçlü bir radyofrekansa sahip olan sistem ile karın, basen ve bacaklarda kısa sürede başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. FDA, bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır.

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Emtone Selülit Tedavisi

  Emtone Selülit Tedavisi Portakal kabuğu görünümünü yok etmek, daha sıkı ve pürüzsüz bir vücuda kavuşmak için yeni nesil bir sistem olan Emtone teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

 • Emtone Nedir?

  Emtone Nedir? Monopolar radyo frekans ile şok dalgası enerjisi kullanarak portakal kabuğu görünümüne yol açan tüm faktörlere aynı anda etki gösteren Emtone hakkında merak edilenler mer...

 • Sıkı, Şekilli ve Selülitsiz Bir Vücut

  Sıkı, Şekilli ve Selülitsiz Bir Vücut Bikini mevsimi geldi çattı, daha biçimli ve daha sıkı bir vücuda kavuşmak için etkili bir çözüm arayanlar için iki yeni teknolojiyi takdimimizdir.

 • Yeni Nesil Selülit-Savar: Emtone

  Yeni Nesil Selülit-Savar: Emtone Medikal Estetik Uzmanı Dr. Mustafa Karataş, selülit problemine katkıda bulunan tüm faktörlere aynı anda etki eden Emtone teknolojisini anlatıyor.

 • Selülit Kontrolü

  Selülit Kontrolü Doğru teknolojilerle hemen her kadının ortak derdi olan portakal kabuğu görünümünü kontrol altında tutmak mümkün.

 • Vücut Biçimlendirmede Body FX

  Vücut Biçimlendirmede Body FX InMode BodyFX, selülit probleminden bölgesel fazlalıklara ve elastikiyet kaybına kadar vücuttaki tüm estetik problemlere aynı anda etki ediyor.

 • Daha Biçimli Bir Siluet

  Daha Biçimli Bir Siluet Yeni nesil bir vücut biçimlendirme sistemi olan Inmode BodyFX,  mükemmel bir siluetle aranızda duran tüm engelleri ortadan kaldırıyor

 • Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler

  Biçimli Kalçalar İçin Etkili Teknolojiler Vücudunuzu bikini mevsimine hazırlamanın püf noktasını açıklıyoruz: Daha biçimli, sıkı kalçalar. Kadınsı ve genç bir siluet için yeni nesil teknolojilerden destek almaya ...

 • Selülitsiz İnce Bacaklar

  Selülitsiz İnce Bacaklar Yeni radyo frekans tedavisi VelaShape III ile kadınların ortak sorunu olan bacaklardaki selülitli görünüm, gevşek cilt ve bölgesel yağlardan kurtularak daha ince ve sıkı ...

 • Selülitsiz Bir Vücut

  Selülitsiz Bir Vücut Selülit; ergenlik dönemi sonrası kadınların yüzde 85 ila 98'ini etkileyen estetik bir problem. Dahası sadece kilolu kişilerde değil, zayıf ve normal kilodaki kişiler...