Thermage CPT Göz Çevresi Uygulamaları

Thermage® göz uygulamaları, ameliyat yâda iğne gerektirmeden göz çevresindeki kırışıklıkların ve şişliklerin azaltılmasına, cildin düzgünleştirilmesine ve sıkılaştırılmasına yardımcı olan tek işlemdir. Üstelik iyileşme süresi yok denecek kadar azdır.Tedavi kısa sürede sonuçlarını göstermeye baslar ve etkinliği artarak altı aya kadar devam eder.

Yorgun görünen gözleri canlandırın

Thermage® göz uygulamaları, ameliyat yâda iğne gerektirmeden göz çevresindeki kırışıklıkların ve şişliklerin azaltılmasına, cildin düzgünleştirilmesine ve sıkılaştırılmasına yardımcı olan tek işlemdir. Üstelik iyileşme süresi yok denecek kadar azdır.

Tek uygulama. Tedavi kısa sürede sonuçlarını göstermeye baslar ve etkinliği artarak altı aya kadar devam eder.

Daha genç, daha kalkık gözler. Gözler daha parlak görünür. Cilt daha sıkı ve pürüzsüz hale gelir.

Artık yorgun görünen gözler yok. Gözler daha açık ve canlı görünür. Göz kapağı sarkmaları ve gözaltı torbacıkları azalır.

Daha kolay makyaj. Sıkılasan ve düzlesen göz kapaklarına ve çevresine yapılacak makyaj daha kolay hale gelir.

Leke, sislik veya dikiş yok. Uygulamadan hemen sonra makyaj yapabilir ve normal günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

FDA onaylı. Dünyada ilk ve tek FDA tarafından onaylanmış, cerrahi olmayan göz kapağı uygulamasıdır.

Tüm Thermage uygularları gibi  Thermage göz uygulamaları da ten renginin ve dokusunun iyileşmesine yardımcı olurken genç görünüm için cildi sıkılaştırır ve dış hatları belirginleştirir.

Termage göz çevresi uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için

Doktorunuzla Thermage hakkında konusun ve arzuladığınız; daha genç görünen gözlere sahip olmanın, ne kadar hızlı ve kolay olduğunu keşfedin.

Ne Tür Sonuçlar Beklemeliyim?

Kolajen sıkılasması ve bununla birlikte pek çok kişi:

• Daha parlak görünen gözlere

• Göz çevresinde daha düzgün ve sıkı bir cilde

• Azalan gözaltı sarkmalarına

• Yumuşatılmış kırışıklıklara

• Göz kapaklarında daha düzgün bir cilde tanıklık etmiştir.


thermageNasıl çalışır?

Yaslandıkça cildinizdeki kolajen parçalanır ve bu da kırışıklıklara ve cildin sarkmasına neden olur. Thermage daha genç görünen cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut kolajeni canlandırır. Termaj cildin alt kısmını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyofrekans (RF) teknolojisi kullanır.

Sonuçlar ne kadar sürer?

Tedavinin sonuçları uygulamadan sonra derhal baslar ve etkisi artarak altı ay kadar sürer. Sonuçlar cildin durumuna ve doğal yaslanma sürecine bağlı olarak yıllarca etkinliğini koruyabilir.

Normal faaliyetlerime ne kadar sürede dönebilirim?

Uygulamadan sonra yapılması gereken özel bir işlem yoktur. 

Hemen Doktorunuza Sorun

 • Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark

  Thermage ve Ultherapy Arasındaki Fark İkisinin de uzmanlık alanları cilt sıkılaştırma, yüzde lift etkisi yaratma. Her ikisi de tek seanslık tedaviler. Peki sizin için hangi teknoloji daha uygun?

 • Thermage ile Yıldız Etkisi

  Thermage ile Yıldız Etkisi Ciltteki elastikiyet kaybına müdahale etmede etkili teknolojilerden biri olan Thermage, daha sıkı, daha genç yüz hatları yaratıyor. Sistem, ameliyatsız yüz germe etkisi ...

 • Thermage ile Yüzde Lift Etkisi

  Thermage ile Yüzde Lift Etkisi Ciltteki elastikiyet kaybına müdahale etmede etkili teknolojilerden biri olan Thermage CPT, daha sıkı, daha genç yüz hatları yaratıyor.

 • Yüzünüzün Geleceğine Yatırım Yapın

  Yüzünüzün Geleceğine Yatırım Yapın Zamanın cilt üzerindeki etkileriyle savaşan teknolojiler sayesinde cerrahi yöntemlere olan talep ciddi anlamda azalıyor.

 • Zamansız Teknoloji: Thermage

  Zamansız Teknoloji: Thermage Devamlı yeni teknolojilerle tanışan anti-aging dünyasında değişmeyen bazı şeyler de var. Yaşlanma karşıtı tedavilerde çığır açan ama hep gündemde kalmayı başaran Thermage...

 • Çaktırmadan Erkeksi Estetik

  Çaktırmadan Erkeksi Estetik Yoksa siz hala güzellik sektörünün sadece kadınlara hizmet verdiğini mi düşünüyorsunuz? Aksine; her geçen gün daha çok erkek estetik kliniklerin kapısını çalıyor!

 • Gwyneth Paltrow Güzellik Sırrı Thermage CPT ...

  Gwyneth Paltrow Güzellik Sırrı Thermage CPT ... Gwyneth Paltrow’un da aralarında olduğu, birçok Hollywood yıldızının başvurduğu anti-aging tedavilerin başında Thermage geliyor.

 • Thermage Daha Genç Bir Yüze

  Thermage Daha Genç Bir Yüze Thermage yüz uygulaması cildinizin daha pürüzsüz ve daha sıkı olmasına, genel olarak daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilir.

 • Thermage Cilt Gençleştirme

  Thermage Cilt Gençleştirme Yaş ilerledikçe, ciltte sarkmalar, kırışıklıklar ve renk kaybı görünür, Thermage yüzümüzdeki bu sorunları tedavi ederken vücudu cildini sıklaştıran ve şekillenmesine ya...

 • New Thermage CPT ile Cilt Toparlama Sıkılaştırma

  New Thermage CPT ile Cilt Toparlama Sıkılaştırma Thermage yüz uygulaması ameliyat yada iğne olmadan, doğal olarak daha genç görünüm sağlamak için cildin sıkılaştırılmasına ve pürüzsüzleştirilmesine yardımcı olur.