Thermage CPT Nasıl Uygulanır?

thermage

Thermage cerrahi bir müdahale gerektirmeden göz kapakları, yüz, karın, kol, bacak ve el gibi vücut bölgelerinde uygulanarak cildi sıkılaştıran, daha düzgün görünmesine ve hatların belirginleştirilmesine yardımcı olarak daha genç görünüm sağlayan bir tedavidir.

Tüm cilt tiplerinde dört mevsim uygulanabilmesi, işlem tekrarı gerektirmemesi, doğal bir görünüm sağlaması ve iyileşme sürecinin olmaması bu uygulamayı benzersiz kılar. Thermage uygulamasından sonra kişi derhal günlük yaşamına, iş ve sosyal yaşamına döner.

Dünya genelinde 2002 yılından beri kullanılan Thermage ile 75’den fazla ülkede 2.500’ün üzerinde hekim tarafından 1.000.000’un üzerinde uygulama yapılmıştır. Termaj Türkiye’de en seçkin kliniklerde ve sadece özel eğitim almış tıp doktorları tarafından uygulanmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Thermage RF teknolojisi sayesinde cildin derin katmanlarında bulunan kolajence zengin doku tahrik edilir. Uyarılan kolajen zaman içerisinde yenilenerek cildin görünümünü iyileştirir, sıkılaşmasını ve sarkmaların azalmasını sağlar.

Ne Kadar Sürer?

Uygulama kişinin cildinin durumuna ve uygulama alanının büyüklüğüne göre 45 dakika ile 1 saat arasında tamamlanır. Thermage tedavisi tek uygulamalıktır, işlem tekrarı gerektirmez.

Vücudun hangi Bölgelerine Uygulanır?

Göz kapakları, yüz, dudaklar, karın, kol, el, bacak ve kalçada uygulanabilir, selülit görünümünün iyileştirilmesi için de kullanılır.Düşük göz kapaklarının kaldırılması, göz kenarlarında oluşan kaz ayakları görünümünün yumuşatılması, kırışıklık ve sarkmaların düzleştirilmesi için Thermage ideal bir çözümdür. Yüz gerdirme operasyonu olmadan da genç görünmek Termaj ile artık mümkün.

Hemen Doktorunuza Sorun